مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی -نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی ال جی میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال ال جی  ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی ال جی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

 یکی از وسایلی که این روزها تبدیل به کالای  ضروری برای خانواده‌ها شده است ماشین لباسشویی ال جی است. پس در این مقاله می خواهیم  آموزش سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (LG)، را به صورت کامل همراه با عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی برای شما عزیزان ارائه دهیم.

ایرادات شایع و رایج در لباسشویی الجی:

در ادامه مقاله به بررسی کردن جامع و کامل ایراداتی که امکان دارد برای لباسشویی ال جی پیش بیاید، می‌پردازیم:

 • ماشین لباسشویی ال جی بیش از اندازه می لرزد.
 • مواد شوینده در لباسشویی ال جی بر روی لباس ها باقی می ماند.
 • در لباسشویی ال جی آب درست تخلیه نمی شود.
 • ماشین لباسشویی ال جی در آبگیری کردن ایراد پیدا کرده است.
 • تایمر ماشین لباسشویی ال جی دچار خطا شده است.
 • ماشین لباسشویی ال جی دچار نشتی شده است.
 • ماشین لباسشویی ال جی هنگام انجام کار شستشو، خاموش می شود.
 • بدنه لباسشویی ال جی  دارای برق است.
 • موتور لباسشویی ال جی معیوب و مشکل دارد.
 • ماشین لباسشویی ال جی صداهای ناهنجاری دارد.
 • ماشین لباسشویی ال جی بوی بدی می دهد.
 • ماشین لباسشویی ال جی روشن نمی شود.
 • دیگ ماشین لباسشویی ال جی درست نمی چرخد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج

 • صدای بلند ماشین لباس‌شویی به هنگام شستشو

عوامل متعددی می‌تواند داشته باشد که سبب نگرانی شما شود از جمله: گیر کردن یک وسیله فلزی داخل محفظه که امکان دارد داخل پمپ و یا درام گیر کرده باشد.

گاهی اوقات مقدار بیش از اندازه لباس امکان دارد موجب ایجاد صدا شود. گاهی هم امکان دارد به خاطر تراز نبودن لباسشویی این ایراد رخ دهد. این نکته هم قابل اهمیت است که ماشین لباسشویی‌های ال جی در زمان شستشو و به وقت شروع و پایان کار، صداهای آژیر مخصوص دارند که امکان دارد برای بعضی آزاردهنده باشد. جهت به تعادل رساندن و همینطور کنترل این صدا باید به طور همزمان دو دکمه time delay و crease care را فشار دهید.

ولی سوال این است که برای رفع کردن چنین ایراداتی چه اقدامی باید بکنیم؟

بهترین کار پس از شنیدن صدای غیر معمولی این است که ماشین لباس شویی را خاموش کنیم، کلیه لباس‌های داخل آن را خارج و بعد محفظه را بررسی کنیم جهت مشاهده وسیله خارجی آن را از داخل محفظه خارج کنیم، اگر حجم لباس‌ها زیاد است میزان آن را کم کنیم و ماشین لباسشویی را در محلی که تراز است قرار دهیم.

اگر کلیه موارد گفته شده را بررسی کردید و ایراد صدا رفع نشد بهتر است از یک تکنسین جهت تعمیر لباسشویی LG و یا سرویس لباسشویی LG کمک بگیریم.

آب دادن ماشین لباس‌شویی ال جی

یکی از عواملی که سبب خارج شدن آب از ماشین لباسشویی ال‌جی می‌شود گرفتگی  فیلتر تخلیه است. و اگر این چنین نباشد باید شلنگ وصل شده به ماشین لباسشویی یا شلنگ تخلیه را بررسی کنیم. امکان دارد شلنگ خم یا تا شده و یا فیلتر آن گرفته شده باشد. گاهی اوقات فشار کم آب موجب بروز چنین ایرادی می‌شود و گاهی هم امکان دارد آب به طور کامل باز نشده باشد. گاهی اوقات  استفاده کردن از مواد شوینده نامناسب و نامرغوب هم باعث ایجاد شدن کف بیش از اندازه و خراج شدن کف و آب از ماشین لباسشویی می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در مارلیک

چطور مانع از نشتی دادن آب از ماشین لباسشویی شویم؟

جهت پیشگیری از این ایراد بهتر است پیش از استفاده از ماشین لباسشویی ال جی اول محل اتصال شلنگ‌ها را به خوبی بررسی کنیم و مطمئن شویم که در جایی تا و یا خم نشده باشد.

فیلتر شلنگ ورودی و تخلیه را هم بررسی کنیم. از مواد شوینده مناسب و به اندازه کافی استفاده کنیم. بعد از آن شیر آب را بررسی کنیم که به طور کامل باز باشد. لوله تخلیه را باز کنیم. در نتیجه اگر ایراد پیش رو با مواردی که گفته شد برطرف نشد بهترین کار برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی و یا حتی سرویس ماشین لباسشویی ال جی کمک گرفتن از تکنسین های حرفه‌ای تعمیرات سرویس است.

خاموش شدن یهویی ماشین لباسشویی ال جی

برای این ایراد سه علت رایج وجود دارد که تنها یکی از موارد به دست شما رفع می‌شود که آن ایراد داشتن دوشاخه و یا محافظ برق است در غیر این صورت یا به خاطر خازن پارازیت گیر است و یا برد الکتریکی یا همان تایمر ماشین لباسشویی، پس بعد از بررسی کردن دوشاخه و محافظ برق اگر نتیجه مطلوبی نیافتید بهترین کار مشورت با یک تکنسین برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی است.

عدم کارکرد خشک کن ماشین لباسشویی ال جی

گاهی اوقات امکان دارد به خاطر نوسانات برقی و یا اتصالات الکتریکی انجام گیرد. ولی اگر خشک کن به درستی کار نکرد اول باید از فعال بودن کلید خشک کن مطمئن باشیم و بیش از حد آن را پر نکنیم. در صورت رعایت کردن این موارد امکان دارد قطعاتی مثل خازن،‌ ترموستات و یا المنت دستگاه ایراد داشته باشد که تعویض کردن آن باید به دست یک تکنسین انجام گیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در کرج

عدم چرخش درام ماشین لباسشویی

ایراد بسیار نگران کننده‌ای نیست چون که امکان دارد به دلایلی مثل تامین نشدن برق کافی برای دستگاه، سوختن فیوز،‌ خرابی دوشاخه، پر نشدن محفظه از آب به میزانی که نیاز است و در نتیجه در ماشین لباسشویی‌های ال جی، اگر در ماشین لباسشویی باز باشد شروع به کار انجام نمیگیرد بنابراین از بسته بودن در ماشین مطمئن شوید و موارد گفته شده را هم چک کنید.

قفل شدن درب ماشین لباسشویی ال جی

بعد از آن که شستشو به اتمام رسید باید صفحه نمایشگر را بررسی کنید جهت وجود عبارت DOOR  LOCK  اول باید چند دقیقه صبر کنید. در غیر این صورت چنانچه درب ماشین لباسشویی شما باز نشد بهتر است با تکنسین مشورت کنید تا برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اقدام کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی الکترواستیل در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *