تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ در کرج - تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس - ملارد - کرج - مارلیک- تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ در کرج

در صورتی که به توضیحاتی در زمینه ارورهای ماشین لباسشویی مای تگ و نحوه رفع آن ها نیاز دارید، برای مثال می خواهید بدانید چگونه میبایست  این خطاها را رفع نمود و چگونه می توان از نمایش دوباره آنها پیشگیری نمود،‌ این قسمت را تا آخر مطالعه نمائید.

1- خطای SD و SUD ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل : علت اصلی نمایش خطای SD یا SUD ماشین لباسشویی مای تگ، تولید بیشتر از اندازه کف در محفظه شستشو می باشد که می تواند به دلیل زیاد بودن حجم مواد شوینده یا کیفیت کم آن ایجاد شود.

راهکار: برای برطرف کردن خطای SD یا SUD ماشین لباسشویی مای تگ، ابتدا یک ماده شوینده مرغوب انتخاب نموده و آن را جایگزین شوینده ماشین لباسشویی بی کیفیت قدیمی خود نمائید. همینطور هنگام اضافه کردن ماده شوینده به محفظه مخصوص با این فکر که هرچه قدر شوینده بیشتر باشد، لباس ها تمیزتر شستشو داده می شوند؛ شوینده بیشتر از اندازه اضافه ننمائید.

2- خطای OL ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: علت آنکه با خطای OL ماشین لباسشویی مای تگ روبرو می شویم، پر نمودن محفظه شستشوی ماشین لباسشویی بیشتر از اندازه ظرفیت آن می باشد.

راهکار: تنها کاری که می بایست برای برطرف کردن خطای OL ماشین لباسشویی مای تگ انجام دهید، این می باشد که برای هر مرحله شستشو به میزان ظرفیت دستگاه داخل آن لباس بریزید. ولی در صورتی که علی رغم رعایت این موضوع دستگاه باز هم خطای OL را نشان می دهد، بهتر میباشد برای ریشه یابی ایراد با مرکز تعمیرات سرویس در کرج تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هاردستون در کرج

3- خطای UL ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: علتی که منجر به نمایش خطای UL ماشین لباسشویی مای تگ می شود این می باشد که لباس ها را داخل محفظه شستشو به صورت نامتوازن چیده اید و دستگاه در تلاش است این مسئله را با نمایش کد ارور UL به ما اخطار دهد.

راهکار: برای رفع نمودن خطای UL ماشین لباسشویی مای تگ، مستقیما به سراغ لباس های داخل محفظه شستشو بروید و آنها را به گونه ای بچینید که متوازن باشند. در صورتی که نمایش خطای UL هنوز هم ادامه دارد، یک مرتبه کل لباس های دستگاه را خالی نموده و مجددا برنامه را اجرا نمائید. به احتمال خیلی بالا با همین کار ساده ایراد رفع می شود.

4- خطای LF و LD ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: هنگامی با کد ارور LF یا LD ماشین لباسشویی مای تگ مواجه می شویم که ماشین آبگیری یا تخلیه بی موقع را تشخیص دهد.

راهکار: برای برطرف کردن خطای LF یا LD ماشین لباسشویی مای تگ، می بایست به سراغ مجموعه آبگیری و سیستم تخلیه ماشین بروید و دلیل را در این قسمت ها پیدا کنید. در صورتی که موفق نشدید محل خرابی و دلیلی که منجر به نمایش خطاهای LF یا LD ماشین لباسشویی مای تگ می شود را پیدا کنید، با تعمیرکاران مرکز تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید تا شما را راهنمایی کنیم.

5- خطای HC ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: دلیل مواجه شدن با خطای HC ماشین لباسشویی مای تگ این می باشد که شیلنگ آب گرم و سرد دستگاه به طور صحیح متصل نشده است.

راهکار: برای رفع نمودن خطای HC ماشین لباسشویی مای تگ در خانه، می بایست بتوانید شیلنگ های آب گرم و سرد وصل شده به دستگاه و اتصالات آن را چک نمائید. در صورتی که نتوانستید اطمینان حاصل کنید که محل خرابی دقیقا کجاست، برای برطرف کردن خطای HC کافی است با مرکز تعمیرات سرویس در کرج تماس گرفته و از مهندسین مجرب ما کمک بگیرید.

6- خطای DL تعمیر ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: علتی که منجر به نمایش خطای DL ماشین لباسشویی مای تگ می شود، از قفل نشدن درب ماشین لباسشویی نشات می گیرد.

راهکار: در صورتی که می خواهید خطای DL ماشین لباسشویی مای تگ را رفع نمائید، در نخستین گام برق دستگاه را قطع نموده و به سراغ مجموعه قفل درب دستگاه بروید. در صورت روبرویی با قفل خراب یا سیم ها و اتصالاتی که از کار افتاده، بدون هیچ گونه اتلاف وقت قفل درب را عوض نمائید. اگر حتی بعد از عوض کردن قفل درب باز هم خطای DL نمایش داده می شود، با تعمیرکاران مجرب تعمیرات سرویس تماس حاصل نموده و از آنها کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت در کرج

7- خطای LID ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: دلیل نمایش خطای LID ماشین لباسشویی مای تگ مرتبط با باز بودن درب دستگاه می باشد. ممکن است درب دستگاه را نبسته باشید، گیره درب دچار خرابی شده باشد یا چیزی بین آن گیر کرده باشد.

راهکار: برای رفع نمودن خطای LID ماشین لباسشویی مای تگ، تنها کاری که می بایست انجام دهید، این می باشد که درب دستگاه را بفشارید تا به درستی بسته شود. محل تماس درب ماشین لباسشویی را تمیز نموده و سپس اطمینان حاصل کنید که صدای چفت شدن درب به گوشتان میرسد. ولی در صورتی که با وجود بسته بودن درب دستگاه، برد مجددا تشخیص دهد که درب باز مانده است، به فکر عوض کردن میکروسوئیچ درب و در انتها قفل درب دستگاه باشید.

8- خطای DU ماشین لباسشویی مای تگ

دلیل: دلیلی که باعث نمایش خطای DU ماشین لباسشویی مای تگ می شود این می باشد که چیزی بر روی درب ماشین لباسشویی قرار گرفته است و اجازه نمی دهد درب کاملا قفل شود.

راه حل: برای رفع نمودن خطای DU ماشین لباسشویی مای تگ، کافی است هر نوع جسم خارجی که بر روی درب ماشین لباسشویی قرار گرفته است و از قفل شدن آن ممانعت می کند را بردارید.

در نهایت

اگر با هر نوع ارور و خطایی مواجه شدید در صورت امکان آن را رفع کنید ولی اگر از پس رفع نمودن آن بر نمی آیید به هیچ عنوان خودتان دست به کار نشده و با مرکز تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا تعمیرکار این کار را برایتان انجام دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *