مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد

تعمیر یخچال فریجیدر در ملارد -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریجیدر در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریجیدر در ملارد

از مشکلات رایج در تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد توسط نمایندگی تعمیرات سرویس خدمات می توان به : خارج شدن درب یخچال از لولا و افتادن آن، ایجاد شدن برفک در یخچال فریجیدر نوفراست، ایراد جمع شدن آب در پایین یخچال، ایجاد شدن سر و صدای غیرطبیعی توسط یخچال، خنک سازی نکردن یخچال، ایراد نشتی آب از یخچال، روشن نشدن یخچال، عدم قطع شدن حالت اتوماتیک یخچال فریجیدر، ایراد درب یخچال، ایراد در یخ زدایی اتوماتیک فریزر، روشن و خاموش شد مداوم دستگاه و … اشاره داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر دیپوینت در کرج

کارکرد بی وقفه یخچال فریجیدر

یکی از ایرادات خیلی مهم کار کردن یکسره یخچال فریجیدر است. این ایرادی است که امکان دارد برای هر یخچالی رخ دهد.

بی وقفه کار کردن یخچال فریجیدر یا اتومات نشدن این یخچال به این خاطر است که ایراد اساسی در قطعه ها وجود دارد.
با سوختگی قطعات اصلی و فرعی در یخچال ایراد اتومات نشدن رخ می‌دهد. عیب؜‌یابی این اختلال کار تخصصی است چون هر ایرادی در قطعات امکان باعث چنین اتفاقی شود.

حتی برخی اوقات کلیه قطعات سالم هستند ولی باز این ایراد وجود دارد.
ولی علت وجود و نصب سنسور‌های دمایی است که در یخچال وجود دارد این سنسور‌ها جهت گرم بودن یخچال موجب اتومات نشدن و بدون وقفه کار کردن یخچال می‌؜شوند.

امکان دارد داخل یخچال سرد باشد ولی مجدد یخچال اتومات نشود. در این حالت باید یخچال را از محل‌هایی که نور به آن می‌تابد و همینطور اجاق گاز دور کنید و دمای محیط اطراف یخچال را کاهش دهید.

خراب شدن موتور کمپرسور یخچال فریجیدر

آلوده شدن در موتور کمپرسور: گرد و خاک و آلودگی و قطعه های مرتبط با لحیم کاری و موارد دیگر در موتور کمپرسور سبب خرابی می‌؜شود. در موتور کمپرسور نباید چیزی به غیر از روغن و مبرد وجود داشته باشد.
گرمای زیاد موتور کمپرسور: بودن فن تهویه برای موتور کمپرسور خیلی مفید است نبود فن تهویه با ایجاد شدن گرمای زیاد در موتور و در نهایت سبب خراب شدن موتور می‌؜شود. برای تعمیر با تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد تماس حاصل کنید.
کاهش روغن کاری و نرم نبودن موتور کمپرسور: روغن کاری کمپرسور خیلی اهمیت دارد. اگر انجام نشود بر کارکرد کمپرسور تأثیر بسزایی میکند و گرمای بیش از اندازه تولید می‌؜کند و در نهات به خاطر گرمای بیش از اندازه موتور کمپرسور شما دچار خرابی شود. برای راهنمایی با تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد تماس بگیرید.

خنک نبودن یخچال فریجیدر: اگر قسمتی از سای بای ساید خنک و قسمتی از آن گرم است یخچال شما نیاز به تعمیر دارد..
خراب شدن دکمه استارت کمپرسور: اگر کمپرسور شما خاموش شده و از کار افتاده است این حتمال وجود دارد که ایراد از صفحه کنترل کمپرسور باشد. یعنی فشار کمپرسور بیش از اندازه شده و شما نیازمند تعمیرات کمپرسور هستید. برای تعمیر با تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال در فردیس

کاهش یافتن کیفیت لاستیک درب یخچال

نوار دور درب یخچال بعد از گذشت زمان امکان دارد چسبندگی خود را از دست بدهد، همینطور پاره شدن و خراب شدن نوار امکان دارد سبب برودت هوای محیط به یخچال و حذف کردن دمای یخچال ؜شود که ایرادات مختلفی را ایجاد می کند.
شما برای اطمینان پیدا کردن از سالم بودن لاستیک دور درب با استفاده از یک کاغذ می‌؜توانید، کاغذ را بین درب قرار داده و درب را ببندید، بعد کاغذ را بکشید، اگر کاغذ به دشواری درآسختی خارج شد نوار پلاستیکی سالم است؛ در غیر این صورت خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر با تعمیرات یخچال فریجیدر در ملارد تماس حاصل کنید.

دلیل صدای زیاد یخچال فریجیدر چیست؟

بررسی کردن صدای یخچال برای اولین بار کار راحتی نیست، عوامل شایع زیر می‌؜تواند دلیل صدای زیاد یخچال باشد:
تراز نبودن سطح زیرین یخچال: اگر بخش پایینی یخچال تراز نباشد سبب تولیذ سر و صدا می‌شود.
خرابی پره‌های فن: علت صدای یخچال می‌تواند شکسته شدن یا خم شدگی پره‌های فن باشد.
 ایراد در فن کمپرسور و اپراتور: کم بودن مقدار روغن فن می‌؜تواند سبب چنین ایرادی شود. با استفاده ردن از روغن ماری یا تعویض کردن قطعه ایراد را برطرف کنید
خرابی موتور فن تبخیر یخچال: فرسودگی موتور فن تبخیر می‌تواند سبب ایرادات و صدای زیادی شود.
ایراد در موتور فن کندانسور یخچال: موتور فن کندانسور در اثر کارکرد طولانی کثیف شدن امکان دارد سبب بروز ایراداتی مثل صدای زیاد یخچال شود. تمیز کردن، گردگیری و روغن کاری از راهکارهای  اولیه جهت برطرف کردن مشکل موتور فن کندانسور به حساب می آیند.
ایراد در سیستم نوفراست: دلیل صدای یخچال فریزر شاید مرتبط با سیستم نوفراست یخچال باشد.
عدم رعایت فاصله مناسب یخچال: بخش پشت و کناره‌های یخچال را از دیوار و کابینت فاصله دهید.
فرسایش لرزه گیر بست و سایر اجزا: امکان دارد ایرادی برای محافظ موتور رخ داده باشد. چون که با گذشت زمان بست و لرزه گیر در محافظ موتور ساییده و دچار خرابی می‌شوند.

باز شدن مکرر دستگاه، سر و صدای بیش از اندازه دستگاه، کار کردن مداوم یخچال، سرد نبودن یخچال و… اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال جنرال الکتریک در مارلیک

فعالیت نکردن سابق موتور یخچال

ضعیف شدن موتور یخچال موضوعی است که می‌تواند با گذشت زمان یا ناگهانی اتفاق بیفتد جهت از کار افتادگی ناگهانی موتور یخچال عواملی مثل جریان برق، ضربه، ریختن آب و فرسودگی قطعه های دیگر نقش داشته باشند همینطور امکان دارد موتور مانند گذشته کار نکنید در این باره هم می‌توان به ایراداتی از جمله خراب شدن درب و لاستیک دور درب و در آخر برودت هوا و… اشاره داشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط