تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریجیدر

تعمیر یخچال فریجیدر -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریجیدر میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریجیدر

یخچال فریزر و ساید بای ساید ها را می توان این روزها به عنوان یکی از پر مصرف ترین و مهم ترین لوازم خانگی دانست که به طور شبانه روز مورد استفاده قرار می گیرند و در انواع برندها و مدل های متنوع در بازارهای جهانی به فروش می رسند.

ولی با وجود حضور تولید کننده های داخلی بسیار در ایران و همینطور برندهای مختلف خارجی می توان به قطع گفت که یخچال های فریجیدر در بیشتر بازارهای ایران فروش خیلی بالایی داشته و مشتری های خیلی زیادی دارد که بیانگر از کیفیت بالای آن است ولی یخچال های فریجیدر هم مشابه دیگر لوازم خانگی امکان دارد که پس از مدتی استفاده کردن دچار ایراداتی شوند که نیاز به تعمیرات و بررسی داشته باشند.

از مهم ترین ایرادات این یخچال که حتما باید در اسرع وقت ممکن تعمیر شود، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • شنیده شدن صداهای ناهنجار از یخچال
 • کار نکردن کمپرسور یا ترموستات دستگاه
 • از کار افتادگی یخساز فریزر
 • روشن نشدن یخچال
 • خرابی سنسورهای دمای داخلی و سنسور دیفراست
 • از کار افتادگی فن ساید بای ساید
 • از کار افتادن اتوماتیک دستگاه
 • توقف و شروع به کار خیلی سریع دستگاه
 • خرابی کندانسور
 • خرابی فیلتر یا درایر یخچال

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دوو در اندیشه

کدهای خطای شایع یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر

در زیر فهرستی از کدخطاهای یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر آورده شده است که شما مخاطبان اکثر مواقع جهت برطرف کردن خطا  با ما تماس میگیرید:

خطاهای یخچال فریزر فریجیدر

 • خطای SY EF: ایراد در فن اواپراتور
 • خطای dF: عدم کارکرد چرخه دیفراست یخچال یا فریزر
 • خطای SH: ایراد داشتن در سنسور یخچال یا فریزر
 • خطای SY CF: ایراد در ارتباط میان برد الکتریکی اصلی یخچال و دیگر بخش های دستگاه
 • خطای OP: باز بودن سوکت سنسور و یا قرارنگرفتن درست آن در بخش مرتبط
 • خطای Sb: فعال بودن حالت تعطیلات یا demo mode

خطاهای یخچال ساید بای ساید فریجیدر

 • خطای EF: خطا در فن اواپراتور
 • ارور ۲ : مشکل در ترمیستور مخزن داخلی یخچال یا فریزر- مدار باز
 • ارور3: وجود مشکل در ترمیستور مخزن داخلی یخچال یا فریزر- اتصال کوتاه
 • خطای ۴: ایراد در تعدیل کننده

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هیمالیا در اندیشه

برفک زدگی غیر معمول یخچال فریزر و ساید فریجیدر(Frigidaire)

بروز این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، جهت مواجه شدن با این ایراد اول باید تنظیمات کنترل دمای یخچال فریزر را روی درجات کمتر قرار دهید، و جهت رفع نشدن این مشکل، دستگاه را از برق کشیده و شروع به تمیز کردن و پاکسازی برفک ها کنید و جهت رفع مشکل اصولی با نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر خود تماس بگیرید.

کارنکردن درست سنسور تغییر دمای دستگاه

گاهی اوقات امکان دارد با مواد غذایی منجمد شده در یخچال فریزر خود برخورد کنید که جهت برگشتن به دمای عادی و قابل استفاده شدن مدت زمان زیادی را از شما بگیرند، همیشه برای مانع شدن از این مشکل باید درجه سرمای سنسور دمای دستگاه خود را کم کنید و جهت رفع نشدن این مشکل با مراکز تعمیرات یخچال و ساید بای ساید تماس بگیرید.

ایراد در کارکرد درست لامپ داخلی یخچال فریزر و ساید فریجیدر (Frigidaire)

بعضی اوقات امکان دارد با اختلال در کارکرد لامپ دستگاه و روشن ماندن آن رو به رو شویم، این اختلال در یخچال های فریزر یکی از ایرادات رایج است که می تواند سبب گرم شدن محیط داخلی دستگاه و ایراد در کارکرد آن بشود و همینطور در طولانی مدت خرابی های بعدی را هم به دنبال داشته باشد، دلایلی مثل اختلال در سوییچ متصل به لامپ دستگاه و همینطور هر نوع قطع شدگی و یا اتصالی در سیم کشی و اتصالات دستگاه می تواند سبب بروز این ایراد باشد که جهت بررسی و رفع کردن عیب درست یخچال فریزر خود باید با نمایندگی مجاز تعمیرات تماس حاصل کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال الکترواستیل در ملارد

بودن بوی بد در محیط داخلی یخچال فریزر فریجیدر (Frigidaire)

دلایل اصلی بودن انواع بوی بد در داخل یخچال های فریزر، فاسد شدن مواد غذایی است در نهایت همیشه از سلامت و انقضای تاریخ مواد غذایی درون فضای یخچال فریزر خود مطمئن شوید و در صورت برخورد کردن با انواع مواد غذایی فاسد، بعد از خعارج کردن آن از داخل یخچال به تمیز کزدن فضای داخلی و قفسه ها به صورت درست بپردازید.

ایراد در عدم بسته شدن درب یخچال فریزر و ساید فریجیدر (Frigidaire)

یکی از دلایل مهمی که می تواند موجب هدر رفتن انرژی و در نتیجه اختلال در سرمایش و بازدهی یخچال های فریزر به شما بیاید بودن انواع ایراد فنی در لولا، مگنت درب، و لاستیک دور درب دستگاه باشد، جهت بروز این ایراد برای پیشگیری از تلف شدن انرژی و رفع کردن ایراد با مراکز تعمیرات مجاز یخچال های فریزر تماس بگیرید.

بروز دادن نشتی آب در یخچال های فریزر و ساید فریجیدر (Frigidaire)

هر نوع مسدودیت در مسیر لوله تخلیه دستگاه و همینطور بودن انواع پارگی در مسیر لوله تخلیه متصل به ظرف تخلیه می تواند سبب انواع نشتی در یخچال های فریزر باشد، برای بررسی کردن دقیق محل نشتی دادن آب دستگاه و برطرف کردن مشکل نشتی مدنظر به کمک یک کارشناس متخصص تعمیر به بررسی کردن و عیب یابی دستگاه بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *