تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال در اندیشه

نمایندگی یخچال در اندیشه -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال در اندیشه

تعمیر یخچال یکی از کارهای تخصصی و حساس است و از عهده هر فردی بر نمی‌آید.
اگر یخچال فریزر شما دچار آسیب دیدگی و کارکرد پیشین را ندارد، پیشنهاد می‌کنیم به جای دخالت در سیستم فنی آن، از تعمیرکاران ماهر و متخصص کمک بگیرید. این اشخاص با آگاهی و علم کافی درباره تعمیرات، در فوری ترین زمان ایراد را شناسایی و اقدام به رفع کردن آن می کنند.

کارکرد یخچال به این سکل است که با وارد شدن گاز به لوله های اوپراتور و خنک شدن آن به مایع تبدیل شده و وارد لوله های کندانسور می شود.

در حقیقت این کارکرد کلی یک یخچال سالم است که گاهی اوقات هر نوع اختلال در این کارکرد یخچال را با مشکل مواجه می کند که این اختلالات امکان دارد به شکل صدای زیاد، خنک نشدن یخچال و … بروز کند.

لازم به ذکر است داشتن اطلاعات جامع در خصوص تعمیرات یخچال نیاز به مهارت و دوره های آموزشی دارد تا فرد بتواند نسبت به انجام دادن آزمایش سالم بودن موتور یخچال اقدام کرده و با عیب یابی دقیق تعمیر آن را انجام دهد.

مجموعه ما با داشتن تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده میتواند نسبت به تعمیر انواع برندهای یخچال در محل شما اقدام کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در فردیس

ایراداتی که در یخچال امکان دارد ایجاد شود متفاوت است و برای هر کدام تعمیرکار چاره‌ای اندیشیده و اقدام به رفع کردن آنها میکند. از سری این ایرادات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • خراب شدن آب سرد کن و یخ‌ساز
 • خراب شدن موتور
 • ایجاد شدن برفک بیش از اندازه در فریزر
 •  آسیب دیدگی لاستیک‌های دور درب یخچال
 •  فریز نشدن مواد غذایی در فریزر

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ به عنوان یکی از برندهای قدیمی که در اغلب خانه ها هست از اهمیت بالایی برخوردار است.

سامسونگ برندی کره‌ای و چند ملیتی است که قادر به طراحی کردن و تولید یخچال‌های با کیفیت بالا و با طول عمر زیاد شده است.

اگر چه برند سامسونگ خیلی با کیفیت است و طول عمر بالایی دارد ولی امکان دارد در طول استفاده احتیاج به سرویس یا تعمیر داشته باشد جهت بروز هر نوع خراب شدن در یخچال سامسونگ مراجعه به نمایندگی تعمیرات سرویس ساده ترین و امن ترین راه است ، تکنسین های این مجموعه مهارت کافی به تعمیر این مارک یخچال و انواع قطعه های آن دارند.

یخچال‌های ساید بای ساید سامسونگ این روزها از محبوبیت زیادی میان مردم برخوردار هستند و در رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند.

 تعمیر یخچال جنرال الکتریک

برند جنرال الکتریک یکی از برند های معروف موجود در بازار است که محصولات مختلفی را ارائه داده است، در این بین یخچال جنرال الکتریک از سری محصولات خیلی مشهور این برند است که کیفیت مناسبی دارد ولی با توجه به تحریم های موجود در بازار و با در نظر داشتن اینکه این برند محصول کشور آمریکا است جهت خراب شدن آن امکان دارد نتوانید به آسانی قطعات اصلی این برند را در بازار پیدا کنید.

ولی مجموعه تعمیرات سرویس با در اختیار داشتن قطعه های اصلی این برند و تعمیرکاران کارکشته می توانند با دقت و کیفیت بالایی تعمیر یخچال جنرال الکتریک را انجام دهند و خیال شما از بابت سبک خدمات و ضمانت آن راحت خواهد بود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در اندیشه

 تعمیر یخچال الکترواستیل

الکترواستیل برندی ایرانی و معتبر است که تا الان مدل‌های متنوعی از انواع یخچال معمولی و ساید بای ساید را تولید و به بازار  ارائه کرده است. این برند محصولات باکیفیتی تولید می‌کند اما به هر دلیلی احتمال دارد پس از مدتی استفاده از یخچال فریزرهای آن، ایرادات مختلفی گریبان شما شود.

اساسی ترین مورد در تعمیر یخچال الکترواستیل عیب یابی درست این یخچال است در حقیقت نداشتن تجربه و تبحر کافی در تعمیر این برند موجب می شود که افزون بر اینکه ایراد یخچال رفع نشود صدمات های دیگری هم به آن وارد شود.

به همین خاطر به شما توصیه می کنیم حتما از یک تعمیر کار با تجربه در این زمینه استفاده کنید. در حقیقت سرویس و تعمیر این برند احتیاج به تجربه کافی در عیب یابی درست دارد.

 انواع تعمیرات یخچال

یکی از خصوصیات مهم تعمیرات سرویس که در طی سالها توانسته محبوبیت زیادی در میان مشتریان داشته باشد این است که تفاوتی ندارد شما چه نوع یخچالی دارید و یا اینکه ایراد ایجاد شده در یخچال شما مرتبط با کدام بخش است تنها کافیست به صورت تلفنی و یا از طریق سایت نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنبد تا تکنسین های ما در اسرع وقت جهت عیب یابی، سرویس و تعمیر یخپال شما در محل حاضر شوند انواع تعمیرات یخچال مثل تعمیر یخچال ایستاده، یخچال خانگی، یخچال صنعتی، یخچال فریزر و … با هر مدل ایرادی که ایجاد شده باشد انجام می شود.

کارشناس و تعمیرکار اول باید یخچال را چک کرده و بعد آن را عیب‌یابی کند تا تعیین کند که یخچال دقیقا چه ایرادی دارد. بعد از این با استفاده از علم و دانش خود می‌تواند خدمات تعمیرات یخچال را ارائه کند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال در کرج

 قیمت تعمیر یخچال فریزر

قیمت تعمیر یخچال فریزر با توجه به خدماتی که عرضه می شود فرق دارد، گاهی اوقات امکان دارد تنها نیاز به سرویس یخچال باشد و گاهی هم تعمیرات یک بخش از یخچال بدون تعویض قطعه انجام می گیرد، در برخی مواقع هم نیاز به تعویض کردن قطعه وجود دارد که تعمیرکار وظیفه دارد درمورد دلیل خراب شدن و روش تعمیر توضیحات موردنیاز را به مشتری بدهد همینطور قیمت ها باید مطابق با نرخ مصوب اتحادیه بوده و با ارائه فاکتور انجام شود.

یخچال‌ها هر یک اجزا متفاوتی دارند که کارشناس بر اساس ایراد به وجود آمده در آن قطعه قیمتی را ارائه می‌کند. این اجزا عبارت هستند از:

 • برد یخچال
 • موتور
 • تایمر
 • کمپرسور
 • ترموستات
 • آب سردکن

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *