تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال آرچلیک در فردیس

تعمیر یخچال آرچلیک در فردیس -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس - 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال آرچلیک در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر یخچال آرچلیک در فردیس

همانطور که اطلاع دارید، یخچال ها یک ابزار و وسیله پر مصرف در هر خانه ای به حساب می آید؛ که این ابزار کاربردی میتواند تقریب زندگی افراد را آسان تر کند و جهت نبودش زندگی اشخاص مختلف دچار اختلال خواهد شود؛ به همین خاطر با توجه به موارد گفته شده تصمیم داریم در ادامه به گفتن اطلاعتی در رابطه با تعمیر یخچال آرچلیک بپردازیم تا اگر شما از این یخچال استفاده میکنید و در رابطه با تعمیرات آن دچار نگرانی هستید؛ این نگرانی از بین برود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در فردیس

ارور های یخچال آرچلیک

خوب است گفته شود؛ یخچال هایی که اخیرا تولید میشوند؛ برخی ارور و کد خطا دارند؛ که این خطاها بیانگر وجود کد خطا و ایراد در آن یخچال ها هست؛ در ادامه خطاهای رایج یخچال آرچلیک را به شما معرفی میکنیم.

ارور E0

اولین خطا یخچال آرچلیک که امکان دارد شما را نیاز به ثبت کردن خدمات تعمیر یخچال آرچلیک کند؛ این خطا هست که ایراد را در سنسور دمای داخلی فریزر یخچال آرچلیک شما نشان میدهد.

ارور E1

ارور شایع بعدی که موجب تعمیر یخچال آرچلیک میشود؛ ارور E1  هست؛ این خطا مشکل و به عبارتی خراب بودن سنسور دیفراست فریزر که بر رو اواپراتور یخچال نصب شده است را نمایش میدهد؛ که برای حل کردن آن باید از متخصصینی مجرب کمک بخواهید.

ارور E2

ارور بعدی که میتواند موجب تعمیر کردن یخچال آرچلیک شود و تصمیم داریم در رابطه با آن صحبت کنیم؛ این خطا هست که ایراد دار بودن و نیازمند بودن به تعمیر بخش سنسور دیفراست اواپراتور یخچال را نشان میدهد.

ارور E3

ارور بعدی این خطا هست که ایجاد شدن مشکل در سنسور دمای داخل یخچال را نمایش میدهد و باید از تعمیکاران ماهر برای رفع آن کمک بخواهید.

ارور E4

این خطا که یکی دیگر از خطاهای شایع یخچال آرچلیک هست و میتواند موجب ثبت خدمات تعمیرات یخچال آرچلیک شود؛ وقتی ظاهر میشود که سیستم برفک زدایی یخچال شما دچار ایراد شده باشد؛ که از نشانه های دیگر این خرابی هم میتوان به ایجاد شدن برفک در بخش های مختلف یخچال اشاره داشت.

ارور E8

اختلال و خرابی بعدی ارور E8 هست، که خراب بودن سنسور زیر یخساز را نمایش میدهد؛ که جهت مشاهده باید از تعمیرکاران حرفه ای برای تعمیر یخچال آرچلیک خود کمک بخواهید تا یخچالتان دچار ایرادات بعدی نشود.

ارور E9

آخرین ارور در بین ارور ها و ایرادات رایج یخچال آرچلیک که تصمیم داریم در رابطه با آن صحبت کنیم؛ ارور E9 هست این خطا در مجموع به وجود آمدن اختلال و خرابی را در سیستم یخساز یخچال نمایش میدهد؛ که این سیستم یخساز شامل موتور چرخاننده، قالب ها و میکروسوئیچ آن هست.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال اسنوا در مارلیک

مشکلات رایج یخچال آرچلیک

علامت هشدار قرمز در نمایشگر

یکی از ایراداتی که خیلی برای یخچال آرچلیک رخ میدهد و اشخاص را خیلی نگران میکند؛ ایجاد شدن یک علامت هشدار به رنگ قرمز بر روی صفحه نمایش یخچال هست؛ این علامت هشدار دهنده وقتی خود را نشان میدهد که دمای یخچال بعد از یک مدت زمان خاص به حالتی که باید نرسد؛

از دلایل نرسیدن دمای یخچال به حالت تعیین شده در زمان معین هم میتوان به اختلال داشتن فن اواپراتور یخچال، کمبود گاز یخچال، ایراد دار بودن برد یخچال، مشکل در کمپرسور یخچال و گذاشتن موادغذایی زیاد در یخچال آرچلیک اشاره کرد.

برای این مشکل اول پیشنهاد میشود موادغذایی داخل یخچال را یک کمی سبک تر کنید و اگر متوجه هیچ تغییری نشدید از تعمیرکار برای حل کردن مشکل خود کمک بگیرید.

به هم ریختگی اعداد صفحه نمایش

خرابی دیگری که میتواند برای یخچال آرچلیک رخ بدهد و موجب ایجاد نگرانی های زیادی در صاحبان یخچال شود؛

به هم ریختن اعداد روی صفحه نمایش یخچال هست که از دلایل آن میتوان به خرابی برد یخچال شما اشاره داشت که برای حل آن هم باید از تعمیرکاران مجرب و متخصص کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در مارلیک

تجمع آب در قسمت پایین فریزر

یکی دیگر از خرابی هایی که زیاد برای یخچال آرچلیک رخ میدهد و موجب میشود اشخاص به ثبت کردن خدمات تعمیر یخچال آرچلیک بپردازند؛ اینا هست که مقدار زیادی آب در قسمت پایینی فریزر آرچلیک تجمع میکند؛

که البته این اختلال بیانگر گرفتگی و به عبارتی بسته شدن مسیر آب برفک هایی است که قبلا ذوب شده اند و برای حل کردن آن باید از اشخاص حرفه ای کمک بخواهید.

البته قبل از تماس با تعمیرکار پیشنهاد میشود اول موادغذایی داخل یخچال خود را به مدت 24 ساعت بیرون بیاورید و اگر بعد از آن 24 ساعت مشکل رفع نشد؛ بعد به تعمیر یخچال آرچلیک به کمک اشخاص متخصص بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال هیمالیا در مارلیک

روشن نشدن یخچال

موضوع دیگری که می‌تواند نگرانی اشخاص را موجب شود و سبب ثبت خدمات تعمیر یخچال آرچلیک بشود؛ روشن نشدن یخچال هست؛ به این ترتیب که موتور یخچال آرچلیک یک صدای غیر معمول مثل تیک میدهد؛

ولی یخچال روشن نمیشود، خوب است بدانید این امر بر اثر خراب بودن رله راه انداز ابزار کمپسو یخچال شما یا خود کمپرسور رخ میدهد.

جالب است که این نوع خرابی بیشتر در موتور بخچال آرچلیکی رخ میدهد که ساخت کشور ترکیه هستند و در آن کشور مونتاژ شده اند.

گرم شدن یخچال

امر رایج و مشکل شایع بعدی که زیاد برای یخچال آرچلیک رخ میدهد؛ این است که یخچال آرچلیک آن سرمای به حد کافی را ندارد و دمای داخل آن رو به گرمی میرود؛

در چنین حالتی اول پیشنهاد میشود؛ صاحبان یخچال چک کنند که آیا کمپرسور یخچال آن ها در حال کار کردن هست یا خیر،  اگر کمپرسور یخچال شما کار کند و فن اواپراتور و اواپراتور هم ایرادی نداشته باشند؛

امکان دارد دلیل این گرمای زیاد یخچال شما گاز یخچال باشد ولی در غیر این صورت ایراد از رله و یا راه انداز موتور خواهد بود که باید به تعمیر آن بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی آرچلیک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال آرچلیک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *