تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر انواع یخچال دیپوینت

تعمیر انواع یخچال دیپوینت

ما در این مطلب به مبحث تعمیر انواع یخچال دیپوینت می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر انواع یخچال دیپوینت

در این قسمت به بررسی خطاها و خطاهای رایج یخچال Depoint می پردازیم; با مطالعه این قسمت ممکن است در برخی موارد بتوانید یخچال خود را در منزل تعمیر کنید.

عیب یابی و تعمیر یخچال دیپوینت در زمانی که یخچال سرد نمی شود

زمانی که یخچال شما کار می کند اما هوای خنک تولید نمی کند باید موارد زیر را بررسی کنید، البته باید توجه داشته باشید که نوع یخچال Depoint شما الکترونیکی، نیمه مکانیکی یا مکانیکی و سپس با توجه به نوع آن باشد. از یخچال شما Depoint، بررسی کنید که چرا یخچال Depoint شما هوای خنک تولید نمی کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هایسنس در کرج

اگر یخچال Depoint شما برقی است، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • حسگر
 • کمپرسور
 • ترمودیسک
 • المنت
 • برد الکترونیکی
 • گاز

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در مارلیک

پس از بررسی موارد فوق، در صورتی که ایراد از هر یک از موارد فوق باشد، باید با تعمیرکار متخصص و ماهر برای تعمیر یخچال Depoint خود تماس بگیرید، زیرا تعمیر قطعات فوق تخصصی است و خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید.

اگر یخچال Depoint شما از نوع مکانیکی است، باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • گاز
 • کمپرسور
 • لاستیک دور درب
 • ترموستات

اگر بعد از بررسی ترموستات یخچال Depoint متوجه شدید که ترموستات یخچال Depoint مشکل دارد و به همین دلیل یخچال Depoint شما هوای خنک کننده نمی دهد، باید سوزن ترموستات را ریست کنید و اگر مشکل با تنظیم مجدد ترموستات، باید آن را تعویض کنید.

کمبود گاز در یخچال دپوینت نیز یکی از دلایل خنک نشدن، باد داخل یخچال دپوینت است که می توانید با شارژ گاز یخچال دپوینت خود این مشکل را برطرف کنید.

در برخی موارد به دلیل شل شدن لاستیک اطراف درب یخچال Depoint یا فرسودگی آن، ممکن است لاستیک از محل خود خارج شود، به همین دلیل درب یخچال Depoint به درستی بسته نمی شود و برای به همین دلیل هوای گرم بیرون به داخل یخچال Depoint رفته و باعث گرم شدن محیط داخل یخچال Depoint می شود. برای حل این مشکل، باید لاستیک دور درب یخچال Deeppoint خود را تعویض کنید.

اگر مشکل خنک نشدن هوا یخچال دپوینت ما به دلیل موارد بالا نبود، ممکن است کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده باشد و برای رفع آن باید از تعمیرکار کمک بگیرید زیرا تعمیر دیپوینت کمپرسور یخچال یک موضوع بسیار تخصصی است.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال فریزر اسنوا

اما اگر یخچال دپوینت شما نیمه الکترونیکی است و دارای تایمر است، زمانی که یخچال دپوینت هوای خنک تولید نمی کند باید موارد زیر را بررسی کنید.

 • ترمودیسک
 • کمپرسور
 • المنت
 • لاستیک دور درب
 • تایمر
 • گاز

در برخی موارد ممکن است که تایمر یخچال Depoint شما خراب شده و سطح یخچال Depoint شما به اشتباه تنظیم شده باشد، در این شرایط باید از یک متخصص برای تعمیر تایمر یخچال Depoint خود کمک بگیرید.

اگر پس از بررسی و عیب یابی متوجه شدید که مشکل خنک نشدن یخچال دیپوینت ناشی از المنت های دستگاه است، باید المنت های دستگاه را تعویض و تعمیر کنید.

در این نوع از یخچال های دیپوینت نیز ممکن است دلیل سرد نشدن یخچال شما به دلیل نبود گاز یخچال باشد که می توانید با شارژ مجدد گاز یخچال دپوینت خود این مشکل را برطرف کنید.

در این نوع یخچال یکی از دلایل سرد نشدن یخچال Depoint می تواند لاستیک دور درب باشد که اجازه بسته شدن کامل درب یخچال را نمی دهد.

و در نهایت اگر پس از بررسی تمامی موارد بالا مشکلی در یخچال Depoint خود مشاهده نکردید باید کمپرسور دستگاه را بررسی کنید زیرا ممکن است علت سرد نشدن یخچال خرابی در کمپرسور دستگاه باشد. یخچال Depoint، در این صورت برای تعمیر یخچال Depoint خود باید از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر میله در کرج

عیب یابی و تعمیر یخچال را در زمان یخ زدگی مشخص کنید

فراستینگ یخچال Depoint مخصوصا در مدل های قدیمی یکی از رایج ترین مشکلات است که برای رفع آن باید موارد زیر را برطرف کنید.

اگر یخچال شما در محیطی قرار دارد که رطوبت زیادی وجود دارد، هر بار که بخواهید درب یخچال دپوینت خود را باز و بسته کنید، رطوبت زیادی وارد یخچال شما می شود و این باعث کپک زدن یخچال دپوینت شما می شود. hit برای رفع این مشکل به شما پیشنهاد می کنیم یخچال Depoint خود را در اجاق گاز یا سماور قرار ندهید.

یکی دیگر از دلایل مات شدن یخچال Depoint می تواند خرابی لاستیک درب یخچال باشد. زیرا در این شرایط درب یخچال شما به درستی بسته نمی شود و رطوبت و گرمای بیرون به داخل یخچال می رود.

خرابی ترموستات یخچال Depoint یکی دیگر از دلایل یخ زدگی یخچال است که می توانید با تنظیم مجدد ترموستات آن را برطرف کنید اما در صورت عدم موفقیت باید ترموستات دستگاه خود را تعویض کرده و برای تعمیر یخچال Depoint خود با تعمیرکار تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر الکترواستیل

عیب یابی و تعمیر یخچال در زمانی که موتور یخچال Depoint داغ است

معمولا گرمایش موتور یخچال دیپوینت تا 80 درصد نرمال است و جای نگرانی نیست، اما اگر احساس می کنید گرمایش موتور یخچال دپوینت خارج از محدوده طبیعی خود است، برای رفع این مشکل بهتر است بررسی کنید.

ابتدا رله اضافه بار موتور و در صورت مشاهده مشکل با تعمیرکار تماس بگیرید و بررسی کنید که مدار کوتاه نباشد. اگر مشکل در موارد فوق نیست، بررسی کنید که کمپرسور یخچال دیپوینت نسوخته باشد، زیرا سوختن کمپرسور یکی از دلایل اصلی گرم شدن بیش از حد موتور یخچال دیپوینت است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال دوو در کرج

اگر یخچال شما از آن دسته یخچال هایی است که فن آن در کنار کمپرسور قرار دارد، باید فن یخچال Depoint را نیز بررسی کنید.

عیب یابی یخچال Depoint هنگامی که یخچال صدای غیر منطقی تولید می کند

اگر یخچال Deeppoint شما در حین کار صداهای عجیبی تولید می کند دلایل زیادی وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

در چنین شرایطی ممکن است فن های یخچال فریزر Depoint دچار مشکل شده و یکی از فن های استفاده شده در یخچال خراب شده باشد و به همین دلیل است که یخچال Depoint در حین کار صدای زیادی تولید می کند. برای حل این مشکل بهتر است فن خراب را تعویض کنید تا از مشکلات جدی تری جلوگیری شود.

ممکن است دلیل صدای نویز یخچال های Depoint خرابی موتور فن کندانسور یخچال Depoint باشد; معمولا کندانسور برای خنک ماندن یک فن در کنار خود دارد که اگر موتور به دلیل کثیف شدن یا خشک شدن خراب شود یا درست کار نکند باعث ایجاد صدا در یخچال می شود.

در برخی شرایط و برخی از مدل های یخچال به دلیل شروع به کار یا اتومات کردن، ممکن است سیستم یخ زدایی یخچال Depoint صدای تق تق را احساس کند که طبیعی است.

گاهی اوقات به دلیل فرسودگی یخچال ها، لوله های مسیر گاز یخچال Depoint فرسوده شده و ممکن است در داخل لوله ها رسوباتی ایجاد شود، به همین دلیل ممکن است هنگام حرکت گاز در لوله ها، صدای بدی مانند زوزه را احساس کنید.

در برخی موارد صدای زمزمه از یخچال دیپوینت خود می شنوید، این صدا به دلیل روغن موجود در کمپرسور دستگاه ایجاد می شود و دلایلی مانند عدم کارکرد نامناسب یا راه اندازی بد یخچال دیپ پوینت باعث ایجاد این صدا در یخچال می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در مارلیک

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیر یخچال دیپوینت در ملارد
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال دیپوینت در کرج
 • تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه

مطالب مرتبط