تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر انواع لباسشویی صنام

تعمیر انواع لباسشویی صنام

ما در این مطلب به مبحث تعمیر انواع لباسشویی صنام می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر انواع لباسشویی صنام

ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین لوازم برقی منزل می باشد که بسیار پرکاربرد و پرمصرف هست، معمولا وسیله های برقی که به صورت مداوم از آن ها استفاده می شود، به نسبت وسیله های کم کاربرد بیشتر دچار خرابی و مشکل می شوند و احتیاج به تعمیر دارند، در این سایت صفر تا صد نحوه عیب یابی و تعمیر لباسشویی صنام را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد تا در صورت هر گونه ارور بتوانید خودتان در منزل مثل یک تعمیرکار کاربلد آن را تعمیر کنید.

ماشین لباسشویی صنام مدل های مختلفی دارد که در برند های مختلف تولید و عرضه می شوند، که هر کدام از آن ها دفترچه راهنمای خودشان را دارند و کدهای خطا و مشکلات لباسشویی صنام و نحوه تعمیر لباسشویی صنام در صورت مشاهده کد ERROR در آن مطرح شده است، به جز مشکلات و ایرادهایی که با کدهای خطا نشان داده می شود، ماشین های لباسشویی صنام دچار بعضی از مشکلات و خرابی ها می شوند که در تمام مدل های مختلف آن ها یکسان است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم .

مشکلات رایج در ماشین های لباسشویی صنام

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی صنام
 • وارد نشدن آب داخل لباسشویی صنام
 • تمام نشدن عملیات آبگیری
 • نچرخیدن ولوم تایمر در لباس شویی صنام
 • واردشدن آب داخل لباسشویی صنام در حالت خاموش
 • نشتی آب در هنگام کار لباسشویی صنام
 • گرم نشدن آب گرم توسط لباسشویی صنام
 • از کار افتادن موتور شستشو
 • خارج نشدن آب کثی ، بعد از انجام عملیات شستشو از داخل لباسشوئی صنام
 • خشک نشدن البسه در عملیات آبگیری
 • از بین نرفتن پودر در ماشین لباسشویی صنام
 • ماشین لباسشویی صنام دارای اتصال بدنه می باشد
 • دیگ لباسشویی صنام به درستی نمی چرخد
 • سوختن برد لباسشویی صنامش
 • متوقف شدن لباسشویی صنام در بین انجام عملیات شستشو
 • پریدن فیوز دستگاه، هنگام استفاده از آن
 • علت لرزش و سر و صدای زیاد هنگام کارکردن
 • تخلیه نشدن آب لباسشویی صنام
 • تمیز شسته نشدن لباس ها
 • باز نشدن درب لباسشویی صنام
 • بسته نشدن درب لباسشویی صنام

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در فردیس 

عیب یابی روشن نشدن ماشین لباسشویی صنام

روشن نشدن لباس شویی صنام یکی از بیشترین اتفاقاتی است که اغلب رخ می دهد، در این شرایط اول بررسی کنید که دو شاخه داخل پریز باشد، ممکن است دوشاخه از پریز جدا شده باشد و اتصال برقرار نباشد، اگر دو شاخه به پریز متصل بود، با کمک یک فازمتر، پریز را بررسی کنید احتمال دارد که سیستم برق کشی خراب شده باشد که دوشاخه و یا کابل دچار مشکل باشند، که بهتر است آن را عوض کنید. حتی ممکن است که برق از پارازیت گیر وارد مجموعه کلید نشده باشد، برای بررسی دوشاخه را از پریز خارج کنید و به کمک اهم متر بررسی کنید که اتصال سیم های داخلی برقرار است.

در بعضی شرایط ها ممکن است که کلید خراب باشد، قفل ایمنی درب خراب باشد، درب ماشین لباسشویی صنام به خوبی بسته نشده باشد، میکروسوئیچ درب خراب باشد، خرابی در برد دستگاه و یا وجود مشکل در موتور ماشین های لباسشویی صنام می تواند به دلایل روشن نشدن لباسشویی باشد، که برای تعمیر لباسشویی خود در همچین شرایطی لازم هست از یک تعمیرکار کار بلدکمک بگیرید.

بیشتر بخوانید:علت گیر کردن تایم لباسشویی اسنوا

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی صنام با چرخاندن ولوم تایمر

در بعضی از شرایط ها ممکن است که بعداز چرخاندن ولوم تایمر، لباسشویی هیچ واکنشی نشان ندهد و روشن نشود و حتی لامپ آن روشن نشود، در چنین شرایطی ممکن هست، پریزبرق نداشته باشد و یا کابل و دوشاخه خراب باشند؛ برای رفع این مشکل هنگامی ‌که دوﺷﺎﺧﻪ ﺑﻪ ﭘﺮﯾﺰ وصل هست، رﺳﯿﺪن ﺑﺮق ﺑﻪ ﺗﺮﻣﯿﻨﺎل لباسشویی به کمک ولت‌متر بررسی ﮐﻨﯿﺪ و اﮔﺮ ﺑﺮق از ﭘﺮﯾﺰ ﺑﻪ لباس شویی  نمی‌رسد اول دوشاخه را باز کنید ، اﮔﺮ اﺗﺼﺎﻻت در دوشاخه مشکلی نداشت، ﮐﺎﺑﻞ راﺑﻂ ماشین را عوض کنید.

ممکن است که کلید لباسشویی خراب باشد، برای از بین بردن این مشکل به کمک نقشه تایمر لباسشویی، ﮐﻨﺘﺎﮐﺖ ﻫﺎی ﮐﻠﯿﺪ لباسشویی را مشخص کنید و در ادامه به‌ کمک اهم‌متر هرکدام از قطب‌ های ﮐﻠﯿﺪ لباسشویی را برسی ﮐﻨﯿﺪ. اگر کلید دستگاه خراب می باشد، باید صفحه کنتاکت ﺗﺎﯾﻤﺮ لباسشویی صنام را باز کنید و بعد از برطرف کردن مشکل و تعمیر آن، دوباره ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی صنام را به حالت اول برگردانید.

بیشتر بخوانید:ارور های ماشین لباس شویی هیمالیا

احتمال دارد برق از ترمینال وارد کلید اصلی نشده باشد، که برای درست کردن این مشکل اول دوشاخه لباسشویی صنام را از ﺑﺮق بکشید و به‌ کمک اهم‌ متر، ارﺗﺒﺎط و اتصال بین سیم‌ های ﺗﺮﻣﯿﻨﺎل تا کلید اﺻﻠﯽ ﺗﺎﯾﻤﺮ ماشین لباسشویی صنام بررسی کنید. یکی از بیشترین دلایلی که باعث می شود لباسشویی صنام روﺷﻦ نشود، قطع شدن سیم‌های دستگاه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در فردیس 

اگر مشکل روشن نشدن لباسشویی صنام بعد از چرخاندن ولوم تایمر دلایل بالا نباشد، احتمال دارد که میکروسوئیچ دچار اختلال شده باشد؛ که برای رفع این مشکل اول سیم‌ های راﺑﻄﯽ ﮐﻪ از ﺗﺎﯾﻤﺮ به سمت درب لباسشویی کشیده شده و سپس برگشته است پیدا کنید و در زمانی ‌که درب لباسشویی کامل بسته باشد دو سر این سیم ها را ﺑﻪ اﻫﻢ ﻣﺘﺮ متصل کنید، اگر میکروسوئیچ دستگاه سالم باشد، عقربه اهم متر منحرف می شود و اگر غیر از این را نشان داد، میکروسوئیچ از مسیر خود خارج شده است، اگر دراین بررسی ها میکروسوئیچ دستگاه سالم بود، لازم است سیم های رابط آن ها را عوض کنید.

اما در بعضی شرایط احتما دارد که هیدوراستات لباسشویی خراب باشد، هیدوراستات در لباسشویی صنام قطعه ای می باشد که وظیفه آن کنترل میزان آب ورودی به لباسشویی صنام با باز و بسته کردن دریچه شیر ورودی است و خرابی در این قطعه می تواند یکی از دلیل های کار نکردن ولوم تایمر در لباسشویی صنام باشد.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر ماشین لباسشویی صنام در فردیس
 • تعمیر ماشین لباسشویی صنام در ملارد
 • تعمیر ماشین لباسشویی صنام در کرج

مطالب مرتبط