تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ارورهای لباسشویی هیمالیا

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ارورهای لباسشویی هیمالیا می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تعمیر ارورهای لباسشویی هیمالیا

بیشتر ارورهای ماشین لباسشویی هیمالیا به طوری هستند که می توان آن ها را بدون تماس با تکنسین،انجام داد اما باید دقت داشت که برای درست کردن آن ها باید معنا و مفهوم ارور های لباسشویی هیمالیا را دانست؛ به عبارت دیگر ارورهای ظاهر شده روی صفحه نمایش دستگاه هر چقدر هم که سطحی و جزئی باشند؛ تا وقتی که شما معنی آن ها را ندانید نمی توانید علت بروز آن ها را تشخیص دهید و نمی توانید  ارورها را برطرف کنید.

معرفی ارورهای ماشین لباسشویی هیمالیا

ماشین لباسشویی هایی که در برند هیمالیا به تولید می رسند مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند هستند یعنی اگر در سیستم داخلی لباسشویی شما اختلال و مشکلی وجود داشته باشد، کدهای خطایی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما شکل می گیرند که هرکدام از آن ها نشان دهنده وجود یک مشکل در لباسشویی هستند و اطلاع از معنای ارور ماشین لباسشویی موجب می شود که مشکلات این دستگاه ها زودتر تشخیص داده شوند؛ در ادامه به لیست انواع ارورهایی که در ماشین لباسشویی هیمالیا امکان دارد با آن ها روبرو شوید دقت داشته باشید.

بیشتر بخوانید:علت گیر کردن تایم لباسشویی اسنوا

نحوه درست کردن ارورهای ماشین لباسشویی هیمالیا به چه روش است؟

برای درست کردن ارورهای ماشین لباسشویی هیمالیا روش های مختلفی وجود دارد که ما در ادامه مطلب آن ها را در اختیارتان قرار می دهیم؛ توجه داشته باشید مواقعی خودتان می توانید به رفع این ارورها بپردازید که در زمینه تعمیرات مهارت و تخصص داشته باشید؛ در غیر این صورت این کار را باید به افرادی که متخصص در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا (تعمیرات سرویس در کرج) بسپارید.

تعمیر ارورهای لباسشویی هیمالیا

برطرف کردن ارور E01 ماشین لباسشویی هیمالیا:

گفتیم که این ارور نشان دهنده وجوداختلال در سیستم برق رسانی لباسشویی می باشد که احتمال دارد به دلایل مختلفی همچون قطعی جریان برق، خراب بودن پریز برق، معیوب بودن سیم کشی های دستگاه و وجود مشکل در برد الکترونیکی رخ دهد که برای رفع این مشکل باید پریز برق، سیم کشی های دستگاه و برد الکتریکی آن را مورد بررسی قرار دهید و هر مشکلی در هر کدام از آن ها است را برطرف کنید.

برطرف کردن ارور E02 ماشین لباسشویی هیمالیا:

زمانی که سیستم آبگیری دستگاه تان دچار اختلال و ایرادی باشد با این آلارم مواجه می شوید که در این حالت جریان آب و فیلتر آن قطع شود، شیر برقی لباسشویی نمی تواند به خوبی عملکرد داشته باشد و برد الکترونیکی و سنسور سطح آب نیز عیوب می شوند که در این موقعیت برای از بین رفتن این مشکلات و رفع ارور باید تمامی این قسمت ها را در لباسشویی مورد بررسی قرار دهید و ایراد هر کدام از آن ها را برطرف سازید تا مشکل تان حل شود.

برطرف کردن ارور E03 ماشین لباسشویی هیمالیا: 

وجود مشکل در سیستم تخلیه آب ماشین لباسشویی هیمالیا باعث به وجود آمدن این هشدار می شود که دلایل آن می توانند شامل انسداد لوله تخلیه، معیوب شدن پمپ تخلیه، خرابی شیربرقی، وجود اختلال در سنسور سطح آب و خرابی برد الکترونیکی دستگاه شوند که برای از بین بردن این کدخطاها شما باید تمامی این قسمت ها را چک کنید و ایراد اشکال هر کدام از آن ها را برطرف سازید.

برطرف کردن ارور E04 ماشین لباسشویی هیمالیا:

 عیب و ایراد داشتن سیستم گرمایش ماشین لباسشویی می تواند از دلایل به وجود آمدن ارور نامبرده باشد که در این شرایط یا برد الکترونیکی لباسشویی یا المنت گرمایی آن خراب است که شما باید برای تعمیر یا تعویض این دو قطعه حساس از تکنسین های نمایندگی تعمیر و نصب ماشین لباسشویی هیمالیا کمک بگیرید.

برطرف کردن ارور E05 ماشین لباسشویی هیمالیا:

وجود عیب و ایراداتی در موتور ماشین لباسشویی مشکلی در عملکرد آن باعث به وجود آمدن ارور E05 می شود که در این موقعیت یا موتور ایرادی دارد و یا این که برد الکتریکی لباسشویی دچار مشکلی است که شما باید رفع این ارور را به تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی واگذار نمایید.

بیشتر بخوانید:ارور های ماشین لباس شویی هیمالیا

درست کردن ارور E06 ماشین لباسشویی هیمالیا:

زمانی که با ارور نام برده در ماشین لباسشویی ایرانی خود مواجه می شوید که برد الکترونیکی دستگاه تان ایراد زیادی داشته باشد که رفع این اختلال را باید به کارشناسان تعمیر تخصصی لباسشویی بسپارید و خودتان نباید در سیستم فنی ماشین لباسشویی دست نبرید.

درست کردن ارور E10 ماشین لباسشویی هیمالیا:

وجود اختلال در سیستم قفل در لباسشویی که دلایل آن ها میتواند از خرابی قفل درب و معیوب بودن برد الکترونیکی می تواند باعث به وجود آمدن این کد خطا شود که روش از بین بردن آن نگاه کردن لباسشویی توسط تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا (تعمیرات سرویس درکرج )می باشد.

درست کردن ارور E20 ماشین لباسشویی هیمالیا:

علت مشکل در تعادل بار دستگاه می تواند از دلایل به وجود آمدن این ارور باشد که در این حالت لباس ها با روش درستی در دستگاه گذاشته نمی شوند و برای رفع مشکل سنسور تعادل بار در این شرایط باید از تکنسین های متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید:ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

دلیل بروز ارورهای ماشین لباسشویی هیمالیا چیست؟

علت مختلفی وجود دارد که موجب می شوند در ماشین لباسشویی هیمالیا ارورهای مختلف مشاهده شود که این دلیل ها را می توان در موارد زیر خلاصه کرد.

 • داشتن لرزش و حرکت در ماشین لباسشویی هیمالیا
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی هیمالیا
 • عدم کارکرد ماشین لباسشویی هیمالیا
 • انسداد فیلتر ماشین لباسشویی هیمالیا
 • داشتن برق در بدنه ماشین لباسشویی هیمالیا
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی هیمالیا
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی هیمالیا
 • کارنکردن تایمر و میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی هیمالیا
 • معیوب شدن برد ماشین لباسشویی هیمالیا
 • عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی هیمالیا

کلام آخر

تمام خرابی های ماشین لباسشویی هیمالیا را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم و روش های رفع آن ها را نیز در اختیارشما عزیزان گذاشتیم؛ باز هم میگوییم اگر در زمینه تعمیرات مهارت اندازه را ندارید، برای برطرف کردن و از بین بردن ایراد ماشین لباسشویی خود از افراد متخصص و کار بلد در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی در محل کمک بگیرید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در فردیس
 • تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در ملارد
 • تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

مطالب مرتبط