تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال سامسونگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در کرج

سرویس یخچال و فریزر سامسونگ اگر هر سال و به صورت مداوم و منظم انجام شود و مشکلات بعد از عیب یابی رفع شود یخچال شما  هیچ گاه دچار خرابی با هزینه های هنگفت نمی شود و  عمر آن افزایش می یابد.

در مدت زمان  سرویس یخچال و فریزر سامسونگ توسط تعمیرکاران تعمیرات سرویس تمامی لوله ها و اتصالات موتور و شبکه انتقال گاز خنک کننده و میزان گاز داخل لوله ها مورد بررسی قرار گرفنه و در صورت نیاز ترمیم می شود، نوار دور درب و لولا ها و … بررسی می شوند تا خاصیت خود را از دست نداده باشند و اینکه برودت از لای در نشت نکند، میزان لرزه و صدای موتور  هنگام کار مورد بررسی و آزمایش و عیب یابی قرار میگیرد و ایرادهای موجود بر طرف میشود.

رایج ترین خرابی های یخچال های سامسونگ

یخچال فریزرهای سامسونگ  از پرطرفدارترین و پرمصرف ترین لوازمات خانگی  بین ایرانیان می باشد.
با توجه به اینکه این دستگاه ها در تمام ساعات شبانه روز به برق متصل بوده و وظیفه خنک کردن مواد غذایی را بر عهده دارند ، احتمال دارد که  با مشکلات و خرابی های روبرو شده و نیاز به تعمیر و سرویس داشته باشند . برخی از این مشکلات:
– عدم روشن شدن دستگاه
– عدم کارکرد یخساز
– از  کار افتادن قسمت های ترموستات یا کمپرسور یخچال فریزر
– خراب شدن فن دستگاه های ساید بای ساید
– از  کار افتادن دستگاه برای کار به حالت اتوماتیک
– خراب شدن فن دستگاه

مشکلات رایج ساید بای ساید سامسونگ

 عملکرد نادرست سیستم NO FROST

این مشکل از شایع ترین خرابی های یخچال های ساید بای ساید میباشد و علامتی است که نشان می دهد که یخچال خراب شده است .
در روند خرابی عملکردی ترین سیستم No FROST یخچال به اندازه مورد نیاز سرما تولید نمی کند و باعث خراب شدن مواد غذایی می شود . دو دلیل می تواند باعث ایجاد این مشکل شود:

– ایجاد مشکل در سیستم یخ زدایی
زمانی که اواپراتور در یخچال با یخ و برفک پوشیده شود سبب مسدود شدن فن و پره های آن می گردد. به علاوه هوا به طور معمول در داخل محفظه خنک کننده گردش نمی‌ کند، در نتیجه دمای یخچال برای یخ زدن و منجمد کردن مواد غذایی به اندازه مورد نیاز نیست.
در این مورد مشکل به اسانی حل می شود  کافیست دیفراست را یخ زدایی کنید تا مشکل دستگاه برطرف شود، اما برای عملکرد عادی سیستم ساید بای ساید انجام دادن تشخیص‌های کامل و سرویس کلیه دستگاه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . برای انجام این امر لازم است از تعمیرکاران ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

این عنصر ویژه بخاری است که در قسمت تبخیر کننده قرار داشته و یخ دیفراست را از بین می برد.
هنگامی که اپراتور به تدریج شروع به گرفتگی توسط برفک می کند فرایند تبادل حرارت مختل می‌شود. برای از بین بردن این مشکل از کمک تعمیر کاران متخصص و حرفه ای در این زمینه استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال میله در مارلیک

عملکرد نادرست سنسور یخ زدایی

سنسور یخ زدایی یکی از قسمت های یخچال های ساید بای ساید می باشد که بر روی خود اپراتور نصب است و فورا فرمان می دهد تا چرخه یخ زدایی را روشن کنید. اما اگر چرخه یخ زدایی در یخچال حذف شود، یخچال در حالت یخ زدایی باقی مانده و با ایجاد این مشکل کمپرسور توان روشن شدن را نخواهد داشت که این امر باعث افزایش دمای داخل یخچال می شود.
در این حالت نه تنها لازم است که سنسور بلکه موتور و کمپرسور نیز باید تعمیر یا تعویض شوند که هزینه های زیادی را در پی خواهند داشت.

گرم شدن بسیار زیاد ساید بای ساید

امکان دارد که متوجه شوید بیرون یخچال ساید بای ساید شما گرم است که این یک نتیجه طبیعی از گرمای از بین رفته توسط فرایند تبرید است. اما اگر احساس می کنید دیواره های خارجی یخچال شما گرم تر از حالت معمول است سریعا با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

به  خوبی خنک نکردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ

اگر یخچال ساید بای ساید شما جدید است برای رسیدن به دمای تنظیم شده ممکن است چند ساعتی طول بکشد با این حال  در هر زمان دیگری اگر احساس می کنید که دستگاه شما به درستی خنک نمی شود می بایست نکات زیر را رعایت کنید:
– اطمینان حاصل کنید که بین یخچال و دیوار حدود ۵۰ml فاصله است و اینکه دستگاه از سقف نیز ۱۰۰ml  فاصله داشته باشد.
– یخچال را در جای مناسب قرار داده و مطمئن شوید که درسطح صاف و یکنواختی قرار دارد

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل در اندیشه

راه کارهایی برای افزایش عمر تمامی مدل های یخچال فریزرهای سامسونگ

– برای آنکه بتوانید کارایی یخچال و فریزر خود را افزایش دهید ، میبایست برخی از نکات مهم را رعایت کنید تا علاوه بر کارایی بتوانید از یخچال و فریزر خود به مدت طولانی استفاده کنید و همچنین از خراب شدن آن جلوگیری کنید.
–  قرار دادن مواد غذایی گرم درون یخچال ، انرژی زیادی از موتور دستگاه برای خنک کردن آنها می گیرند، بنابراین  از قرار دادن مواد غذایی گرم درون یخچال خودداری کنید.
– اگر قصد تمیز کردن درون یخچال  را دارید ، ابتدا باید دستگاه خود را از برق کشیده و پس از شستشو چند ساعت صبر کنید تا کاملاً خشک شود و سپس آن را به جریان برق متصل کنید.
– از آنجایی که برفک های فریزر می تواند به دستگاه فشار زیادی وارد کند، در حالتی که دستگاه شما دچار برفک شده است سریعاً آن را به طور کامل از بین ببرید.
–  از قرار دادن مواد غذایی بیش از حد ظرفیت یخچال اجتناب کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال بکو در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط