تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

عمر مفید یخچال جنرال الکتریک بیشتر از چیزی است که شما فکر می کنید. در این میان امکان دارد بعضی قطعات آن به خاطر فرسودگی و یا هر دلیل دیگر دچار خرابی شود. البته این خراب شدن با توجه به روش استفاده از دستگاه فرق دارد و برای فردی امکان دارد بعد از 5 سال و برای دیگری پس از گذشت 10 سال رخ بدهد.
از دلایلی که عمر یخچال جنرال الکتریک را زیاد می کند، سرویس دوره ای آن است تا جهت خرابی قطعات نسبت به تعمیر و یا تعویض کردن آن اقدام نمایید.
توجه کنید که در صورت تعمیر و یا تعویض نکردن قطعه خراب شده، ممکن است که دیگر قطعات مربوطه هم صدمه دیده و خسارت و هزینه تعمیر را افزایش دهد. پس در صورتی که خرابی مشاهده کردید سریع نسبت به تعمیرات آن اقدام کنید.
هر قطعه از یخچال جنرال الکتریک فارغ از اندازه های آن، اهمیت زیادی دارند، چون که با خرابی و نبود آن کارکرد دستگاه مختل خواهد شد. حال این سوال ایجاد میشود که جهت خرابی قطعه چطور می توان قطعه اصل را تعویض کرد؟
طبیعی است که در چنین موقعیتی به فکر تهیه قطعه جدید بیفتیم. با توجه به قطعات تقلبی موجود در بازار بهترین کار مراجعه به نمایندگی های مجاز یخچال جنرال الکتریک است که از اورجینال بودن قطعه اطمینان پیدا کنید.

مشکلات رایج و تعمیر یخچال جنرال الکتریک

یخچال جنرال الکتریک هم مشابه دیگر دستگاه‌ها احتمال دارد بر اثر کارکرد زیاد و با مرور زمان دچار اختلالاتی شود. برای مثال امکان دارد با خاموش شدن یخچال رو به رو شوید. خنک نکردن مواد غذایی، برفک زدن یخچال، صدای زیاد دستگاه جزو مشکلات شایع یخچال به حساب می آیند که جهت مشاهده هر یک از آنها باید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام کنید.

صدای زیاد یخچال جنرال الکتریک

یکی از شایع ایرادات یخچال جنرال الکتریک صدای زیاد آن است که به طور معمول تحت تاثیر دلایل مختلفی این اتفاق رخ می‌دهد. به احتمال قوی مشکل از فن موتور دستگاه شما است. امکان دارد بر اثر ضربه یا شکستگی یا حتی فرسوده شدن فن، قطعات آن درست و روان حرکت نکنند و موجب شود که یخچال صدای زیادی ایجاد کند.

تعمیرات فن

اگر متوجه شدید که مواد غذایی شما در حین فاسد شدن هستند یا داخل یخچال جنرال الکتریک شما بوی بدی می‌دهد، هم امکان دارد ایراد از فن یخچال باشد. خیلی فوری باید برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام کنید تا مواد غذایی داخل یخچال و مواد داخل فریزر دچار خرابی نشوند.

یکی دیگر از دلایل که امکان دارد مشکلاتی در اتصالات موتور یخچال شما باشد یعنی امکان دارد لاستیک‌های لرزه‌گیر خراب و دچار فرسودگی شده باشند و نتوانند مانع از تولید صدای موتور را بگیرند. تراز نبودن دستگاه و همینطور خرابی قطعات دیفراست، خرابی برد هم هر یک می‌توانند موجب تولید صدای زیاد در دستگاه شما باشند.

جهت شنیدن صدای غیر معمولی از یخچال حتما با کارشناس تعمیر تماس بگیرید تا در سریع ترین وقت برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر فریزر جنرال الکتریک و یا تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک شما به محل اعزام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال در کرج

خنک نکردن یخچال

گاهی اوقات متوجه می‌شوید که هوای داخل یخچال گرم است و مواد غذایی خنک نمی‌شوند.

چندین علل می‌توانند سبب بروز این ایراد شده باشند. خراب شدن و یا سوختن موتور یخچال یکی از این عوامل است. نشتی دادن گاز یخچال هم می‌تواند رخ داده باشد. گاز یخچال در صورتی نشت می‌کند که لوله‌‌ها دچار پوسیدگی شده باشند و یا صدمه دیده باشند.

صدمه دیدگی و خراب شدن برد یخچال و خراب شدن فن هم امکان دارد علت خنک نکردن محیط داخل یخچال باشد. خرابیدرزگیر پلاستیکی درب یخچال به علت استفاده نادرست و یا استهلاک رخ دهد؛ اگر درزگیر پلاستیکی دور درب یخچال دچار خرابی شود سبب خروج هوای سرد از داخل یخچال به بیرون می‌شود و هوای گرم به درون یخچال راه پیدا می‌کند.

بسته نشدن درب یخچال

سه دلیل احتمال دارد موجب بسته نشدن درب یخچال شما شوند. عامل اول این است که چیزی داخل یخچال جلوی بسته شدن درب را گرفته است. دلیل دوم پیچ خوردگی و یا شل شدن درزگیر پلاستیکی درب یخچال است که موجب گرم شدن محیط یخچال هم می‌شود.

در این صورت باید درزگیر تعویض شود. دلیل سوم هم سطح نبودن بدنه یخچال جنرال الکتریک است یا گیره‌های درب تنظیم نیستند و احتمال دارد ایراد در لولاهای درب هم باشد.

سرد نشدن فریزر

اگر فریزر شما بیش از اندازه سرد شود، مواد غذایی شما دچار یخ زدگی می شود و خراب میشوند. سرد نشدن فریزر هم موجب فاسد شدن مواد غذایی شما میشود. خراب شدن کمپرسور و رله می‌‌تواند علتی بر سرد نشدن فریزر باشد. خراب شدن درزگیر هم می‌تواند دیگر علت آن باشد. اگر فن اواپراتور خراب باشد هم این اتفاق پیش میاید. جهت بروز این ایراد حتما برای تعمیر فریزر جنرال الکتریک خود اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال سامسونگ در فردیس

خطاهای رایج یخچال جنرال الکتریک

امکان دارد برای یخچال جنرال الکتریک هم مثل دیگر یخچال‌ها ایراداتی رخ بدهد. برخی از این ایرادات خودشان را از طریق خطاها یا کدهای ارور نشان می‌دهند که به بررسی شایع ترین آنها میپردازیم.

خطای hrs

این بدترین خطا روی صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک است. پس از ظاهر شدن این خطا، یخچال شما متاسفانه از کار می‌افتد و خاموش می‌شود. حتما باید فورا با تعمیرکار تماس بگیرید و جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدام کنید.

خطای FF

دمای فریزر بیش از اندازه مجاز رسیده است و یخ مواد غذایی آب شده است! باز بودن درب فریزر یا خراب شدن لاستیک درب می‌تواند دلیل بروز این ایراد باشد. پس از بررسی کردن و حل کردن مشکل دکمه System check را فشار دهید.

خطای PF

مسیر برق را چک کنید. این خطا نشان دهنده‌ی ایرادی در برق است. بعد از بررسی و حل کردن این ایراد دکمه System check را فشار دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جنرال الکتریک در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال جنرال الکتریک، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *