مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال سامسونگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات متداول در یخچال فریزرهای سامسونگ

یخچال فریزر سامسونگ یکی از با کیفیت ترین و پر طرفدارترین مارک ها در میان مردم است.
ولی این یخچال فریزرهای سامسونگ هم یک سری اشکالات و ایراداتی دارند که در اینجا قصد داریم به علت های خرابی یخچال فریزر سامسونگ و احتیاج به تعمیر یخچال سامسونگ بپردازیم.

• بروز اشکال و خراب شدن یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ

یخ ساز یخچال فریزر سامسونگ امکان دارد پس از یک دوره استفاده طولانی مدت خراب شود.
از دلایل خراب شدن یخساز یخچال فریزر سامسونگ می توان به موارد قطع شدگی یخساز، قطع شدن ورودی آب، خراب شدگی قطعات الکترونیکی، خراب شدگی موتور یخچال فریزر سامسونگ، خراب شدگی حسگر و خراب شدن برد اشاره نمود.
که هر یک از این بخش ها می بایست توسط تعمیرکار یخچال فریزر سامسونگ چک شود تا ایراد اصلی را بیابد و مشکل را رفع کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یخساران در کرج

• ایراد نشتی داشتن یخچال فریزر سامسونگ

از دلایل متداول نشتی می توان به تجمع آب زیر جا میوه ای، ریزش آب از فیلتر آب، ریزش آب از زیر یخچال و ریزش آب از زیر درب یخچال اشاره نمائیم.
تجمع آب در زیر جا میوه ای یکی از متداول ترین و شایع ترین ایرادات یخچال فریزرهای سامسونگ است. هنگامی که آب زیر جا میوه ای یخچال تجمع می کند این علامت این می باشد که یکی از قطعه های سیستم دیفراست دچار خرابی شده یا به شمعک خورده و دلیل نشتی آب در زیر جا میوه ای علت های دیگری نیز دارد که بهتر می باشد برای اطمینان حاصل کردن از ایراد اصلی یخچال فریزر سامسونگ تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ را به تعمیرکار یخچال فریزر سامسونگ که در آن ماهر است بسپارید.

• ایراد در خنک کردن یخچال فریزر

دلیل سرد نکردن و عدم خنکی یخچال فریزر سامسونگ را می توان آلودگی کویل های کندانسور و وجود اشکال فنی در کندانسور، فن موتور حرارتی، ترموستات یخچال فریزر، کمپرسور، خازن استارت و برد آن دانست که برای رفع این ایرادات و اینکه کدام مشکل سبب ایجاد این اشکال در یخچال فریزر سامسونگ شده محتاج به یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر برای تعمیر یخچال فریزر سامسونگ خود می باشید.

• صدای غیر عادی از یخچال فریزر سامسونگ

صدای غیرعادی یخچال فریزر می تواند مرتبط با خراب شدن فن یا خراب شدن کمپرسور و یا عدم تراز بودن دستگاه باشد. در صورتی که با تکان دادن بدنه دستگاه صدای غیرعادی یخچال قطع شد احتمالا یخچال شما تراز نمی باشد و لرزش لوله های وصل شده به کمپرسور دستگاه سبب بروز سروصدا خواهد شد.

• اشکال بوی نامطبوع در درون یخچال فریزر سامسونگ

دلیل بوی نامطبوع درون یخچال فریزر سامسونگ، می تواند مربوط به خراب شدن زغال بوگیر درون یخچال فریزر سامسونگ باشد. همینطور وجود مواد غذایی دارای بوی بسیار مانند ترشیجات، یا گذاشتن مواد غذایی برای مدت طولانی در یخچال فریزر سامسونگ می تواند سبب ایجاد بوی نامطبوع شود. برای برطرف کردن بوی نامطبوع یخچال فریزر سامسونگ بدنه داخلی یخچال را با محلول جوش شیرین و وانیل شستشو داده و چند تکه ذغال کبابی درون یخچال بگذارید تا بوی نامطبوع برطرف شود.

• اشکال در روشن شدن یخچال فریزر سامسونگ

در صورت روبرویی با این روشن نشدن یخچال اول دوشاخه پریز برق را بررسی نمائید، ممکن است ایراد از قطع بودن آن باشد. در غیر این حالت از یک تعمیرکار ماهر و متخصص در حوزه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ کمک بخواهید تا ایراد را رفع نماید.

• مشکل عدم کارکرد موتور یخچال

در صورتی که یخچال برای چند ثانیه روشن شده و بعد خاموش شد احتمالا دلیل آن می تواند از کمپرسور یا موتور یخچال فریزر سامسونگ باشد که دچار سوختگی شده و یا اینکه رله اورلود یخچال فریزر سامسونگ دچار خرابی شده. یخچال را میبایست به یک تعمیرکار ماهر در حوزه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نشان بدهید تا ایراد را عیب یابی و رفع نماید.

خطاهای یخچال فریزر سامسونگ

خطاهای ایجاد شده در یخچال فریزر سامسونگ نشانگر بروز یک ایراد برای یخچال فریزر سامسونگ است که در ادامه آن ها نام را خواهیم برد و دلیل بروز هر کدام از آنها شرح می دهیم.

خطای E1

خرابی حسگر دمای فریزر

خطای E2

خرابی حسگر دمای یخچال

خطای E4

خرابی حسگر دیفراست اواپراتور فریزر

خطای E5

خرابی حسگر دیفراست اواپراتور یخچال

خطای E6

خرابی حسگر دمای محیط اطراف

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یوتکس در کرج

خطای E7

خراب شدن حسگر دمای کشوی یخچال

خطای E13

خرابی حسگر رطوبت

خطای E14

خراب شدن حسگر دمای یخ ساز

خطای E15

خراب شدن حسگر دمای اتاقک یخ

خطای E21

خراب شدن فن اواپراتور فریزر

خطای E22

خراب شدن فن اواپراتور یخچال

خطای E23

خراب شدن فن کندانسور

خطای E24 و E25

خراب شدن سیستم دیفراست اواپراتور یخچال و فریزر

خطای E26

ارور یخ ساز

خطای E27

خراب شدن هیتر دمپر هوای کشوها

خطای E33

خرابی هیتر ورودی آب درون یخ ساز

خطای E41 یا PC

ارور ارتباطی میان کنترل پنل و برد کنترل الکترونیکی

خطای E81 و E82

عدم کارکرد کمپرسور دستگاه و خراب شدن برد اینورتر

خطای PC

قطع ارتباط درب و واحد یخچال فریزر

خطای C41

چک کردن آپدیت بودن نرم افزار یخچال فریزر

هزینه و مدت زمان تعمیر یخچال فریزر

هزینه ی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ را نمی شود با ندیدن اشکال یخچال فریزر سامسونگ تعیین کرد.
دستمزد هایی که تکسنین های ما از شما دریافت می کنند طبق نرخ مشخص شده توسط اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در خانه است ولی در برخی از موارد تعمیرکاران ما برای رعایت حال شما دستمزدشان را پایین تر از نرخ مشخص شده می گیرند.
مورد دیگر برای کاهش یافتن هزینه دستمزد می تواند تعمیرات آن قطعه خراب در یخچال فریزر سامسونگ به جای عوض کردن باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *