تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

تعمیر یخچال سامسونگ در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیرات یخچال سامسونگ در کرج

در ادامه شما را با ایرادات رایج یخچال فریزرهای سامسونگ و علت بروز آن‌ها آشنا میکنیم.

اگر شما هم با هر یک از این ایرادات یا مشکلات دیگری در یخچال فریزر سامسونگ برخورد کرده اید، می‌توانید از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ در منزل که به واسطه نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ ارائه می شود استفاد کنید.

برای استفاده از این سرویس فقط کافیست که یک بار با نمایندگی یخچال سامسونگ تماس بگیرید تا تعمیرکاران این مرکز برای عیب‌یابی و تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ به آدرس مدنظر شما فرستاده شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال جنرال استیل در اندیشه

اختلالات رایج در تعمیر یخچال سامسونگ

  • خنک نکردن
  • خرابی یخساز
  • نشت آب
  • داغ شدن موتور
  • صدای غیر معمول یخچال
  • برفک زدن

 خنک نکردن یخچال سامسونگ

یکی از شایع ترین ایرادات یخچال‌های این برند گرم شدن آن است.

این خرابی یخچال سامسونگ به چهار علت رخ میدهد: تنظیمات نادرست درجه یخچال، خرابی کندانسور، پارگی و خراب شدن لاستیک درب، و یا خراب بودن فن یخچال. تنظیم نبودن دما و خرابی لاستیک را می‌توان به سادگی برطرف کرد، ولی در صورتی که کندانسور یا فن ایراد پیدا کرده باشد بهتر است برای تعمیر از فرد متخصص کمک بگیرید.

 خرابی یخساز یخچال سامسونگ

خرابی یخساز یخچال سامسونگ یکی دیگر از اختلالات شایع در تعمیر یخچال سامسونگ است که عوامل مختلفی دارد. امکان دارد جریان آب ورودی قطع شده باشد و یا قطعات الکتریکی یخچال صدمه دیده باشند.

همینطور جهت مسدود شدن فیلترهای یخچال هم یخساز دچار ایراد میشود. بهتر است جهت بررسی کردن ورود جریان آب و نبود مشکل، تعمیر قطعات الکتریکی و یا رفع کردن مسدودیت فیلترها را به تعمیرکار متخصص واگذار کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بلومبرگ در فردیس

 نشت آب یخچال سامسونگ

خرابی یخساز یکی از عواملی است که می‌تواند موجب نشت آب از یخچال شود.

افزون بر این مورد، خرابی لاستیک درب، خرابی آب‌سردکن، شکسته شدن سینی تخلیه یخچال، برفکی شدن اواپراتور و گرفتگی راه تخلیه یخچال سامسونگ می‌توانند سبب نشتی آب شوند.

 خرابی یخچال سامسونگ به علت داغ کردن موتور

اصلی‌ترین عواملی که موجب داغ کردن موتور یخچال می‌شوند کم بودن مقدار گاز یخچال و نیاز به شارژ گاز و یا تنظیم کردن ترموستات بر روی دمای پایین است.

همانطور که می‌دانید بدنه یخچال به طور معمول گرم است، ولی زمانی که این گرما بیش از اندازه و به داغی بدنه برسد به منظور وجود اختلال در موتور یخچال است و نیازمند تعمیر فوری است.

در صورت داغ کردن موتور حتما برای تعویض کردن یا تعمیر آن اقدام کنید.

صدای ناهنجار یخچال سامسونگ

گاهی اوقات صدای یخچال از حالت معمول خارج شده و صداهای ناهنجار و آزاردهنده‌ای از یخچال به گوشمان می‌رسد.

در صورتی که این صداهای غیر معمول به صورت مکرر ادامه پیدا کنند به این منظور است که فن یخچال خراب شده است.

صدای اضافی همینطور می‌تواند نتیجه تنظیم نبودن پایه‌های یخچال سامسونگ باشد. در این حالت می‌توانید با تنظیم کردن پایه‌ها ایراد را رفع کنید. بررسی کنید آیا یخچالتان به دیوار چسبیده و یا از آن فاصله دارد؛ نزدیک بودن بیش از اندازه یخچال به دیوار موجب انعکاس صدای موتور و شنیدن صداهای غیر معمول می‌شود.

ریشه فنی صدای بیش از اندازه یخچال مشکلات کمپرسور، موتور فن و صدمه پره‌های پروانه یا فن است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال باکنشت در فردیس

 تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ هنگام برفک زدن

یکی دیگر از ایرادات رایج حین تعمیر یخچال سامسونگ برفک زدن آن است.

عموما در چنین مواقعی با خاموش کردن یخچال می‌توان به از حذف کردن برفک‌ها کمک کرد، ولی در صورتی که ایراد ادامه‌دار باشد به منظور بودن مشکل جدی‌تری در یخچال سامسونگ است.

ایجاد شدن برفک بسته به اینکه در کدام بخش یخچال باشد عوامل متفاوتی دارد. در صورتی که برفک نزدیک به اطراف درب باشد، احتمال دارد مشکل از خرابی لاستیک دور درب است که می‌توانید با تعویض کردن لاستیک مشکل را حل کنید.

برفکی شدن تمام فضای فریزر می‌تواند نتیجه دمای خیلی کم یخچال باشد که در این صورت می‌توانید مشکل را با تنظیم کردن دما روی درجه مناسب، رفع کنید.

 مسدود شدن لوله تخلیه یا ناودان فاضلاب یخچال سامسونگ

گاهی امکان دارد متوجه شوید که آب از زیر فریزر سامسونگ شما نشتی می‌کند و داخل آن جمع شده است. یخچال‌های فریزر سامسونگ فاقد برفک هستند و در طول یک مکانیسم یخ‌زدایی برفک را از بین می‌برند.

با ذوب شدن برفک یخچال، آبی ایجاد می‌شود که باید از لوله تخلیه خارج شود. اگر لوله مسدود باشد آب در سینی جمع شده و سرریز می‌شود یا یخ می‌زند. اگر متوجه نشتی یخچال سامسونگ خود شدید به احتمال زیاد این لوله‌ها مسدود شده اند.

دسترسی به این لوله در یخچال‌های سامسونگ بسیار ساده است و با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه به سادگی می‌توانید این کار را انجام دهید. اول یخچال را خالی کنید و از برق بکشید یا فیوز مرتبط را قطع کنید. طبقات یخچال را بیرون بکشید.

با ریختن آب گرم و نمک پروسه آب شدن یخ و برفک را سریع تر کنید. پس از این که کلیه یخ‌ها را از بین بردید و مسیر ناودان باز شد یخچال را به برق متصل کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بوران در اندیشه

 روشن نشدن یخچال سامسونگ

این ایراد از مکررترین ایرادات تعمیر یخچال سامسونگ است و می‌تواند ریشه در این عوامل داشته باشد:

  • قطعی اتصالات داخلی و جریان برق
  • خراب بودن ترموستات یخچال
  • خرابی اورلود
  • اشکال در موتور

قدم اول در حل این مشکل چک کردن اتصال برق یخچال است و با بررسی کردن پریز برق، دوشاخه و کابل شروع می‌شود. بیشتر مواقع ایراد با همین اقدام ساده از بین می‌رود. جهت پبچبده‌تر بودن مشکل نیاز است از یک متخصص کمک بگیرید.

عوض کردن کمپرسور یا موتور یخچال سامسونگ

وقتی که کمپرسور یخچال Samsung ایراد دار شود یخچال نمی‌تواند درست کار کند و امکان دارد مواد غذایی درون آن فاسد شوند. همچنین اگر مدت زیادی از عمر یخچال گذشته باشد و کمپرسور یخچال خراب شده باشد باید آن را عوض کرد.

تعویض کردن کمپرسور یکی از دشوارترین و پیچیده‌ترین تعمیرات یخچال سامسونگ است و خیلی خطرناک است چون شامل کار با گازهای قابل اشتعال است. این کار را فقط به کسی بسپارید که باتجربه و متخصص باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال سامسونگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *