تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایش قفل در لباسشویی سامسونگ

نمایش قفل در لباسشویی سامسونگ

ما در این مطلب به مبحث نمایش قفل در لباسشویی سامسونگ می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایش قفل در لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی های جدید به این صورت می باشند که یک نمایشگر کوچک در آن ها گذاشته شده است که افراد می توانند برنامه شستشو و بقیه مواردی که مرتبط به انتخاب نوع شستشو ماشین لباسشویی آن را انتخاب نمایند.

یکی از اصلی ترین موردی که این نمایشگرها دیده می شود، ایراد یا خطای خاصی می باشد که به صورت کد دیده می شوند و بهتر است که حواستان به این مورد باشد.

یکی از موردی که این نمایشگر در لباسشویی سامسونگ امکان نمایش دارد، علامت قفل است که در این مقاله به صورت کامل به بررسی علت ها و نحوه رفع آن می پردازیم.

این روزها وجود نمایشگرها روی لوازم خانگی، از به وجود آمدن خیلی از مشکلات دستگاه متوجه می کند. یکی از این وسایل، لباسشویی سامسونگ است. ممکن است برای همه پیش آمده باشد که روی نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ، علامت قفل را دیده باشید. اما این علامت چرا به وجود می آید، و افراد چطور باید آن را از بین ببرند؟

تعمیرات سرویس به بررسی این موضوع خواهد پرداخت. تعمیرات سرویس با سال ها تجربه در این مورد تعمیر لباسشویی سامسونگ، پاسخگوی سوالات مشتریان گرامی خواهند بود.

اگر متوجه تغییر و یا به وجود آمدن مشکلی در دستگاه شدید، می توانید تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا یکی از متخصصین حرفه ای و کاربلد این مجموعه به زودی در محل حاضر شود و به تعمیر لباسشویی بپردازد. قفل درب ماشین لباسشویی خیلی قطعه ایی حساس می باشد که نیاز به مراقبت ویژه دارد.

معنای علامت قفل روی لباسشویی سامسونگ چیست؟

معنی این علامت روی نمایشگر لباسشویی سامسونگ، فعال شدن قفل کودک است. به این معنی است که تا وقتی که می ‌توانید علامت قفل را روی صفحه نمایش لباسشویی ببینید، که اگر دستگاه در حال کار کردن باشد، به جز دکمه پاور هیچ دکمه دیگری کار نخواهد کرد.

این ویژگی برای منزلی که کودک کوچک دارند، افرادی است و به همین منظور طراحی شده است. این‌ طور در منزلی که کودک وجود دارد، اگر بچه با دکمه ها بازی کند روند شستشو قطع نمی ‌شود و دستگاه چرخه شستشو را به آخر ‌می رساند.

این را هم بدونید که اگر قفل کودک را روشن کرده باشید و دستگاه، کار را تمام کرده باشد درب لباسشویی باز نمی ‌شود تا قفل کودک را غیر فعال کنید.

بیشتربخوانید:نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ

علل نمایش علامت قفل روی ماشین

در سه حالت ممکن است که ماشین لباسشویی سامسونگ علامت قفل را نشان بدهد. اولین حالت این است که قفل کودک را فعال کرده باشید. دومین حالت مرتبط به خرابی نمایشگر الکترونیکی دستگاه است. در سومین حالت هم ممکن است میکروسوئیچ درب دستگاه خراب و دچار مشکل شده باشد.

فعال کردن قفل کودک

همون طور که پیشتر توضیح داده شد، این سیستم قفل کودک در ماشین های لباسشویی برای افرادی مناسب است که در خانه، کودک دارند.

این طور با فعال کردن این دکمه، دکمه های دیگه در انجام شستشو از کار می افتد و شستشو بدون دخالت فشار دادن دکمه های دیگه توسط کودک دلبندتان انجام می شود.

این نکته را بدونیدکه ممکن است در بعضی مدل ها فعال بودن قفل با CL و یا CHILD LOCK روی نمایشگر دیده شود.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی سامسونگ را ببینید و در آن فعال کردن و غیر فعال کردن قفل کودک را ببینید. این روش در مدل های مختلف، فرق می کند اما می توانید این روش ها را امتحان کنید.

در روش اول دکمه ها مثبت و منفی را حدود 3 ثانیه با هم فشار بدهید. در روش دوم دکمه های Spin / Rinse  و دکمه Temp به کار می‌ آید. این دکمه ها را با هم به مدت 3 ثانیه فشار بدهید و نگه دارید. روش دیگه ای هم وجود دارد که در آن دکمه های Temp و Spin را فشار می دهید و نگه می دارید.

خرابی برد الکترونیکی ماشین

ممکن است که متوجه علامت قفل روی صفحه نمایش دستگاه بشوید اما قفل کودک را فعال نکرده باشید. حتی با اینکه قفل را فعال نکرده اید، برای غیر فعال کردن آن هم اقدام می کنید اما متوجه می شوید که علامت از بین نمی رود. در این صورت می توانید به نمایشگر دستگاه شک کنید.

احتمالاً نمایشگر ماشین لباسشویی سامسونگ دچار مشکل شده است و به اشتباه دستور قفل را صادر کرده است. بررسی نمایشگر کاملاً تخصصی است پس حتماً با تعمیرات سرویس تماس بگیرید و از یک متخصص کمک بخواهید تا نمایشگر دستگاه بررسی و چک شود.

اگر این قطعه قابل تعمیر باشد که تعمیر خواهد شد اما اگر خرابی آن زیاد باشد، باید توسط متخصصین عوض شود. با طرز کار ماشین لباسشویی سامسونگ باید آشنا بشوید تا بتوانید ایرادات احتمالی آن را متوجه بشوید.

بیشتربخوانید:ارور های ماشین لباس شویی هیمالیا

خرابی میکروسوئیچ درب لباسشویی

اگر قفل کودک را فعال نکرده اید و مشکلی در نمایشگر الکترونیکی هم وجود نداشت ولی همچنان علامت قفل را روی نمایشگر لباسشویی سامسونگ می بینید، باید به خراب بودن میکروسوئیچ درب دستگاه شک کنید. اگر میکروسوئیچ خراب و مشکل داشته باشد، درب قفل خواهد شد و باز نمی شود. اگر مشکل از این قطعه باشد باید عوض شود.

به این توجه کنید که هر چه سریع تر برای حل این مشکل و تعویض میکروسوئیچ اقدام کنید چون اگر رفع نشود، باعث ایجاد مشکل در نمایشگر و یا سوختن نمایشگر خواهد شد. ممکن است هنگام به وجود آمدن این مشکل با ارور DE هم برخورد کنید.

نحوه رفع نمایش علامت قفل روی نمایشگر لباسشویی سامسونگ

حالا می دانید که چرا علامت قفل را روی صفحه نمایش لباسشویی سامسونگ می بینید. اما چطور باید این علامت را رفع کنیم و از بین ببریم؟ باید علت دقیق و اصلی به وجود آمدن این مشکل را متوجه بشوید.

این طور می توانید با توجه به علت اصلی و مرتبط با آن، برای رفع نمایش علامت قفل اقدام کنید. پس حتماً باید برای پیدا کردن علت اصلی و رفع علامت روی صفحه نمایش با یک تعمیرات سرویس مشورت کنید. بهتر است که دستگاه توسط این افراد بررسی و سریع تعمیر شود.

هنگام به وجود آمدن هر طور خطا و ایرادی در لباسشویی سامسونگ، با تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا یکی از متخصصین این مجموعه در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شود و به تعمیر و یا عوض کردن قطعاتی از ماشین لباسشویی بپردازد.

تعمیرات سرویس اطمینان را به مشتریان گرامی خواهد داد که برای عوض کردن قطعات، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده خواهد کرد.

بیشتربخوانید:ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در فردیس
  • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه
  • تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج
  • تعمیرات سرویس

مطالب مرتبط