مقالات, تعمیرات یخچال

نمایندگی یخچال صنام در کرج

نمایندگی یخچال صنام در کرج -تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس -شماره تماس: 02691690551

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال صنام در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی یخچال صنام در کرج

<>هنگامی که یخچال شما کار می کند، ولی باد خنک تولید نمی کند، باید موارد زیر را چک کنید، همچنین باید به این نکته ها توجه کنید که نوع یخچال صنام شما الکترونیکی می باشد، نیمه مکانیکی و یا مکانیکی و بعد با توجه به مدل یخچال صنام خود، چک کنید که به چه دلیلی یخچال صنام شما باد خنک تولید نمی کند.

اگر یخچال صنام شما از مدل الکتریکی می باشد، باید موارد زیر را چک کنید:

 • سنسور یخچال
 • ترمودیسک یخچال
 • برد الکترونیکی یخچال
 • المنت یخچال صنام
 • گاز یخچال
 • کمپرسور یخچال

بعد از چک کردن موارد بالا، اگر ایراد از هر یک از موارد فوق باشد، باید برای تعمیرات یخچال صنام خود با یک، تعمیرکار متخصص و ماهر تماس بگیرید، چون تعمیرات قطعه های فوق تخصصی می باشد و خود به تنهایی نمی توانید انجام دهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال حایر در فردیس

اگر یخچال صنام شما، مکانیکی می باشد، باید موارد زیر را چک کنید:

 • ترموستات یخچال
 • گاز یخچال صنام
 • لاستیک دور درب یخچال
 • کمپرسور در یخچال

اگر بعد از چک کردن ترموستات یخچال صنام خود، متوجه شدید که اشکال از ترموستات یخچال صنام می باشد و به همین علت یخچال صنام شما هوای خنک نمی دهد، باید برای تنظیم کردن عقربه، ترموستات را مجددا تنظیم کرده و اگر با تنظیم دوباره ترموستات اشکال برطرف نشد، باید به عوض کردن آن اقدام کنید.

کاهش گاز یخچال صنام هم یکی از دلیل های خنک نشدن، باد داخل یخچال صنام می باشد، که با شارژ گاز یخچال صنام خود می توانید این مشکل را هم رفع کنید.

در بعضی موارد هم به علت شل شدن لاستیک دور درب یخچال صنام و یا قدیمی و فرسوده شدن آن امکان دارد که لاستیک از جای قرار گیری خود خارج شود، به همین علت درب یخچال صنام به خوبی  بسته نمی شود و هوای گرم بیرون به درون یخچال صنام می رود و سبب گرم شدن، محیط درون یخچال صنام می شود. برای رفع کردن این مشکل باید لاستیک دور درب یخچال خود را عوض کنید.

اگر مشکل باد خنک ندادن، یخچال صنام ما به علت موارد فوق نبود امکان دارد که کمپرسور دستگاه دچار اشکال شده باشد که برای رفع کردن آن باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید، چون تعمیرات کمپرسور یخچال صنام یک موضوع کاملا تخصصی می باشد.

اگر یخچال صنام شما، نیمه الکترونیکی باشد و تایمر دارد، در مواقعی که یخچال صنام باد خنک تولید نمی کند، باید موارد زیر را چک کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا

 • تایمر یخچال
 • ترمودیسک یخچال صنام
 • المنت یخچال
 • گاز یخچال
 • لاستیک دور درب
 • کمپرسور یخچال

در بعضی مواقع، امکان دارد که تایمر یخچال صنام شما خراب باشد و اندازه درجه یخچال صنام شما اشتباه مشخص شده باشد، در این موقعیت باید از یک تکنسین کمک بگیر تا تایمر یخچال صنام شما را تعمیرات کند.

در این نوع از یخچال ها هم از دلیل های خنک نشدن یخچال صنام، خرابی لاستیک دور درب آن باشد که اجازه بسته شدن درب یخچال را نمی دهد، با عوض کردن لاستیک دور درب یخچال صنام می توانید، این ایراد را رفع کنید.

و در نهایت اگر با چک کردن همه موارد بالا هیچ مشکلی در یخچال صنام خود نبود باید کمپرسور دستگاه را چک کنید چون امکان دارد که دلیل خنک نشدن یخچال، خرابی در کمپرسور یخچال صنام باشد، در این شرایط برای تعمیرات یخچال صنام خود باید از یک تعمیرکار ماهر کمک بگیرید.

ایراد یابی و تعمیرات یخچال صنام وقتی که برفک می زند.

برفک زدن یخچال به خصوص در مدل های قدیمی تر یکی از شایع ترین مشکل های به وجود آمده می باشد که برای رفع آن باید موارد زیر را حل کنید.

اگر یخچال شما، در محیطی قرار دارد که در آن رطوبت بسیاری وجود دارد، هر بار که میخواهید درب یخچال خود را  باز و بسته کنید مقدار زیادی رطوبت به درون یخچال شما می رود و همین موضوع سبب می شود، یخچال صنام شما برفک بزند. برای بر طرف کردن این موضوع به شما عزیزان پیشنهاد می شود که یخچال خود را در مجاورت اجاق گاز و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دیپوینت در اندیشه

عیب یابی و تعمیرات یخچال وقتی که موتور یخچال داغ کرده است.

اغلب داغ شدن موتور یخچال صنام تا 80 درصد نرمال می باشد و نگران کننده نیست، ولی اگر حس کردید که داغ شدن موتور یخچال صنام از حد طبیعی خود گذشته، برای ایراد یابی این مشکل بهتر است که در اول رله اورلود موتور را چک کنید و در شرایط دیدن هر نوع مشکل با یک تعمیرکار تماس بگیرید، چک کنید که مدار کیپ نکرده باشد.

ایراد یابی یخچال وقتی که، یخچال صدای غیر معقول تولید می کند.

اگر یخچال فریزر صنام شما در زمان کارکرد صدا های ناهنجار از خود تولید می کند، علت های زیادی دارد که در ادامه به چک کردن آن ها می پردازیم.

در این شرایط امکان دارد، که اشکال در فن های یخچال و فریزر صنام باشد و یکی از فن های تعبیه شده در یخچال خراب شده باشد و به همین علت یخچال صنام موقع کار صدای بسیاری از خود تولید کند، برای برطرف کردن این مشکل فن خراب را عوض کنید تا از ایجاد شدن مشکل های بدتر پیشگیری کنید.

ممکن است که علت صدای ناهنجار یخچال ها صنام، خراب بودن موتور فن کندانسور یخچال صنام باشد؛ اغلب کندانسور به همراه خود، برای خنک ماندن یک فن دارد، که اگر موتور آن خراب شده باشد و یا بر اثر کثیفی و یا خشک شدن به خوبی کار نکند، سبب ایجاد تولید صدا در یخچال می شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هایسنس در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال صنام  در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *