تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در فردیس

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در فردیس -تعمیر و نمایندگی ماشین لباسشویی صنام در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد - مارلیک - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی صنام در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

ماشین لباسشویی صنام شما دچار ایراد شده است؟

نگران نباشید، تکنسین‌های تعمیرات سرویس می‌توانند در زمان مشخص شده توسط شما جهت مراجعه به محل، عیب‌یابی درست و تعمیر ماشین لباسشویی صنام شما را بدون انتقال دادن ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام دهند.

جهت نیاز فقط قطعه‌ی معیوب به تعمیرگاه مرکزی انتقال داده خواهد شد.

اگر با هر یک از مشکلات زیر رو به رو شده‌اید و به سراغ تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی هستید، با ما تماس بگیرید:

  • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
  • ماشین لباسشویی صنام روشن می‌شود اما کار نمی‌کند.
  • عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی.
  • ماشین لباسشویی صنام کار آب‌گیری نمی‌کند.
  • ماشین لباسشویی خیلی می‌لرزد و جابجا می‌شود.
  • صدای ماشین لباسشویی بسیار زیاد شده است.
  • ماشین لباسشویی صنام آب تخلیه نمی‌کند و پر از آب شده است.
  • ماشین لباسشویی نشتی آب دارد.
  • درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نمی‌شود.

عیب یابی لباسشویی صنام

وارد نشدن آب به داخل لباسشویی صنام

اگر پس از روشن کردن لباسشویی صنام متوجه شدید که درون دستگاه آب وارد نمیشود اول فشار آب منزل خود را بررسی کرده در صورت فشار مناسب به سراغ شیلنگ ورودی آب دستگاه بروید ممکن است خم خوردگی برای شیلنگ وردی به ایجاد شده باشد که از ورود آّب به داخل دستگاه پیشگیری میکند.

در نهایت اگر از موارد گفته شده مطمئن شدید که مشکلی ندارد باید به سراغ فیلتر شیر برقی بروید که کثیف نباشد احتمال دارد پس از چک همه این موارد مشکل دستگاه شما رفع نشود که پس از این موارد امکان دارد شیر برقی دستگاه دچار سوختگی شده باشد یا ایراد ازسیم کشی دستگاه باشد ودر آخر مشکل از برد دستگاه باشد.

لرزش بیش از حد دستگاه در حین خشک کرن

از عوامل لرزش بیش از اندازه دستگاه  در حین خشک کردن میتواند از تنظیم نبودن مناسب پایه های دستگاه باشد پایه های عقب دستگاه را به طور کامل بسته وبا پایه های جلو تنظیم دستگاه را انجام دهید اگر با تنظیم پایه ایراد شما حل نشد احتمال دارد کمک های دستگاه شما دچار خرابی شده باشد ودر آخر سه نظام و بلبرینگ های دستگاه شما دچار مشکل شده است.

تخلیه نشدن آب از لباسشویی صنام

اگر در هنگام کار دستگاه شما خطای تخلیه آب نمایش داده شد اول به سراغ فیلتر های داخلی دستگاه بروید احتمال دارد مجاری فیلتر ها مسدود شده باشد.

جهت تخلیه نشدن در گام دوم به سراغ شیلنگ تخیله رفته و از داخل لوله فاضلاب بیرون کشیده تخلیه دستگاه را بزنید ممکن است لوله فاضلاب خانه شما گرفته باشد

اگر از موارد اشاره شده ایراد شما رفع نشد باید به سراغ پمپ تخیله و سیم کشی ودر نتیجه برد دستگاه بروید.

آبریزی ونشتی آب در لباسشویی صنام

از دلیل های ابریزی و نشتی در لباسشویی صنام  می توان به شیلنگ وردی اب اشاره داشت که دچار نشتی شده است و یا اگر پس از روشن شدن دستگاه دچار ابریزی شدید شده است میتوانیم به پاره شدن خرطومی دیگ به پمپ وخرطومی جاپودری به دیگ اشاره کرد.

روشن نشدن لباسشویی صنام

در صورت روشن نشدن دستگاه ما به شما توصیه میکنیم اول به سراغ پریز و دوشاخه دستگاه بروید جهت اطمینان از برق دار بودن پریز مربوطه ممکن است پارازیت گیر دستگاه دچار خراب شدن شده باشد  اگر با چک کردن تمامی این موارد برق تا ورودی برد وجود داشت خرابی از برد شما است.

کثیف شستن لباس ها در لباسشویی صنام

دلیل اصلی کثیف شستن لباس در ماشین لباسشویی صنام به پایین بودن کیفیت مواد شوینده است مواد شوینده خود را تعویض کرده دستگاه را جرم زدایی کنید.

دمای اب دستگاه را برای شستشوی لباس ها افزایش دهید ایراد شما رفع خواهد شد.

مواد شوینده مناسب برای لباسشویی صنام

توصیه ما به شما استفاده کردن از مایع شستشو در ازای پودر است چون هم کیفیت شستشوی بالاتری دارد و هم بافت لباس های شما کمتر دچار صدمه میشود.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

دلیل برق دار بودن بدنه دستگاه نداشتن ارت خانه شماست توصیه ما برای رفع کردن این ایراد وصل کردن سیم ارت سیار به دستگاه است یا انداختن یک موکت جلوی دستگاه تا از انتقال دادن برق القایی به شما پیشگیری کند.

پس از تمام شدن شستشو درب دستگاه باز نمیشود

پس  از تمام شدن شستشو شما حتمان باید میان 3 الی 5 دقیقه صبر کنید تا بتوانید درب دستگاه را باز کنید.

اگر پس از پنج دقیقه درب دستگاه باز نشد میکروسویچ درب دستگاه شما خراب شده است و ممکن است برد شما را هم صدمه رسانده باشد

لباس ها پس از خارج کردن از دستگاه بسیار چروک و داغ هستند

اگر پس از اسباب کشی این اتفاق برای شما رخ داده است باید به سراغ ورودی اب گرم وسرد دستگاه بروید که برعکس بسته شده اند.

واگر جابه جایی نداشته اید این مشکل از برد دستگاه شما است که میتونید برای رفع کردن ایراد با مجموعه ما تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی صدای زیاد و غیر معمول دارد

صدا و لرزش زیاد در پایان هر برنامه بیان گر خرابی بلبرینگ وکاسه نمد وسه نظام دستگاه است که اگر فورا دست به تعمیر نشوید هزینه های سنگینی برای شما تحمیل میشود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی صنام در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال صنام تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال صنام  در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *