تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی صنام در اندیشه

تعمیر ماشین لباسشویی صنام در اندیشه -تعمیر ماشین لباسشویی در کرج -نمایندگی تعمیر لباسشویی در اندیشه کرج - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی صنام در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید صنام، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی صنام در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام

تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام یکی از مسئله های تخصصی در حوزه تعمیرات لوازم خانگی است.

از وقتی که ماشین لباسشویی اتوماتیک صنام به بازار ارائه شده است، خیلی از مردم علاقه به استفاده از ماشین لباسشویی اتوماتیک صنام را داشته اند و هر روزه به خریداران این دستگاه اضافه می شود. شیوه استفاده، جابجایی آن، مواد شستشو، مدل لباسش ها و موارد مربوطه دیگر در استفاده از لباسشویی اتوماتیک صنام موجب شده است تا گاهی اوقات این دستگاه ها دچار خرابی شوند و به تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام لازم باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی آرچلیک در مارلیک

عیب یابی لباسشویی اتوماتیک صنام

تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام یکی از مسائل به شدت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

به علت حساسیت بالا در سیستم این دستگاه توصیه می شود حتماً عیب یابی و تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام را به تکنسین های متخصص در این حوزه بسپرید.

موردهایی که باید در ماشین لباسشویی خودکار بررسی شوند معمولا برقی هستند و لوازم خیلی مهمی مثل برد و قطعات متصل به آن هم باید بررسی و عیب یابی شوند تا جهت نیاز تعمیر یا جایگزین قطعات انجام گیرد.

کارکرد لباسشویی اتوماتیک صنام

وقتی که لباسشویی اتوماتیک صنام شروع به کار می کند، آب به شکلی اتومات وارد محفظه لباسشویی می شود.

این فرایند تا وقتی ادامه دارد که مقدار ورود آب توسط لباسشویی اتوماتیک صنام معین شده باشد و به آن سطح از ورود آب رسیده باشد.

این میزان آب قبل از ورود به محفظه با مواد شوینده ترکیب می شود.

در بعضی دستگاه ها امکان دارد محفظه لباس ها توسط موتور به خاطر این که آب در همه لباس ها وارد شود کمی تکان داده شود تا لباس ها جابجا شوند.

در هنگام شستشو در ماشین لباسشویی اتوماتیک صنام یک مرتبه دستگاه آب کثیف را تخلیه کرده و دوباره آب تازه وارد مخزن می کند و لباس ها را شستشو می دهد و در آخر دوباره آن را تخلیه می کند و با توجه به برنامه ای که به آن داده شده است کار خشک کردن به وسیله لباسشویی اتوماتیک صنام شروع و انجام می شود.

بیشتر بخوانید: علت صدای لباسشویی دوو هنگام خشک کن

اتصالی برقی در تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام

گاهی اوقات امکان دارد بدنه ماشین لباسشویی برق داشته باشد و نتواند بعد از روشن کردن آن استفاده ای کرد چون خطر برق گرفتگی وجود دارد.

در این حالت کارشناس یا تکنسین باید در تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام اول آن را از برق خارج کرده و همه موارد برقی را از کابل برق وصل شده به دستگاه شروع کرده و تا خازن، موتور، پمپ، ترموستات و دیگر قطعات را از لحاظ برقی و اتصالی و اتصال به بدنه بررسی کند.

در مرحله های بعدی تکنسین چنانچه به نتیجه نرسد یک به یک قطعات را خارج کرده و برق وصل شده به ماشین لباسشویی اتوماتیک صنام را چک می کند تا قطعه خراب شده را شناسایی و تعمیر یا تعویض کند.

قطعی برق محل با روشن شدن لباسشویی اتوماتیک صنام

یکی از ایرادات رایج در هر دستگاهی این است که وقتی که روشن می شود فیوز اتصالی می کند و برق آن محل قطع می شود.

به طوری که قبل تر تعمیری در دستگاه لباسشویی یا حتی سیم کشی برق انجام داده اید، باید آن را با تکنسین متخصص در میان بگذارید.

در غیر اینصورت تعمیر کار باید در تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام یک به یک مصرف کننده را چک کند تا ایراد را پیدا کند.

اتصال بدنه لباسشویی اتوماتیک صنام

معمولا دستگاه هایی که مجهز به سیم ارت می باشند دچار این ایراد می شوند. به طوری که این سیم ارت جدا شود و ایراد رفع شود، بی شک ایراد شناسایی شده و تعمیر کار باید این مورد را در تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام چک و رفع کند.

مشکل روشن نشدن لباسشویی اتوماتیک صنام

اولین ایرادی که می تواند برای دستگاه رخ دهد روشن نشدن آن است که در تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام باید به آن توجه داشت.

از اساسی ترین شیوه های عیب یابی آن است که اول پریز برق چک شود و بعد از آن از کابل و برد لباسشویی اتوماتیک صنام مقدار برق وارد شده معلوم شود تا از هر کجا به بعد که برق انتقال داده نمی شود توسط تعمیرکار تعمیر شود.

بیشتر بخوانید: کد ارور ماشین لباسشویی اسنوا

خراب بودن کلید لباسشویی اتوماتیک صنام

از سری ایراداتی که در استفاده اشتباه یا یک دستگاه بی کیفیت امکان دارد پیش بیاید کار نکردن کلید ها یا دکمه های ماشین لباسشویی است.

برطرف کردن این مشکل با بررسی کارکرد آن براساس نقشه کلید ها قابل چک بوده و باید تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام انجام گیرد.

مشکل آبگیری لباسشویی اتوماتیک صنام

در تعمیر لباسشویی اتوماتیک صنام بعضی اوقات امکان دارد آبگیری در این دستگاه ها که یکی از اصلی ترین کارهایی است که باید انجام گیرد دچار مشکل شده باشد.

در مورد اول باید پمپ مورد بررسی قرار گیرد. در حالت دیگر امکان دارد مدار ماشین لباسشویی اتوماتیک صنام خراب شده باشد یا اشتباه باشد یا قطعه هایی مانند هیدرواستات یا شیلنگ هوای آن، توپی تایمر، بویین تایمر، شیر برقی، سیم های رابط و موردهای دیگر خراب شده باشند.

بیشتر بخوانید:نمایندگی ماشین لباسشویی در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر صنام ، تعمیر ساید بای ساید صنام ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید صنام ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط