تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید آاگ در کرج

تعمیر ساید بای ساید آاگ در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید آاگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید آاگ در کرج

ساید بای ساید آاگ یکی از متداول ترین لوازم الکتریکی در خانه های شما است، با کمک گرفتن از این دستگاه می توانید غذای خودتان را برای مدت طولانی تری در خانه نگه دارید اما گاهی با خراب شدن این دستگاه روبرو می شوید که به کمک کارشناسان تعمیرات ساید بای ساید آاگ می توانید به سادگی ایرادات ایجاد شده برای این دستگاه را با مهارت کامل رفع کنید و تعمیرات ساید بای ساید را انجام دهید.

با وجود ساید بای ساید آاگ دیگر نگران خرابی مواد غذایی خودتان نباشید، در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی، یخچال و فریزر هم در کنار همدیگر به اصطلاح ساید بای ساید ساخته می گردند.

این مدل زیباتر از مدل های پیشین می باشد و همینطور ابعاد داخلی یخچال و فریزر مقداری با هم متفاوت است، برند آاگ به عنوان یکی از معروف ترین و قابل توجه ترین مارک های لوازم خانگی در دنیا می باشد، که ساید بای ساید تولید می کند و امروزه مشتریان بسیاری در سراسر جهان از آن استفاده می نمایند.

دلیل خنک نکردن ساید بای ساید آاگ

هنگامی که با اشکال خنک نکردن ساید بای ساید آاگ روبرو می شوید، نمایان شدن این مورد از قبیل معایب رایج این نوع یخچال فریزرها می باشد، بروز این اشکال دارای علت های گوناگونی می باشد که برای شما مطرح خواهیم نمود، ولی پیش از آن می بایست توجه نمود که یخچال فریزر می بایست در فصل های گوناگون با دمای مناسب تنظیم گردد.

تنظیم اشتباه دمای ساید بای ساید، خراب شدن موتور ساید بای ساید، خراب شدن برد الکترونیک، معیوب شدن قطعات یخ زدایی یا همان دیفراست ساید بای ساید، از کار افتادگی قطعهٔ فن ساید بای ساید، بارگیری گاز و انجام شدن شارژ گاز برای ساید بای ساید، معیوب شدن قطعات حسگرهای ساید بای ساید لاستیک صدمه دیده اطراف درب ساید بای ساید بروز این موارد برای ساید بای ساید اثر مستقیم و جدی در خرابی کلی ساید بای ساید دارد.

در صورت بروز هر کدام از این موارد، اشکال را توسط یک تکنسین چک کرده و رفع نمائید.

نقص در دستگاه یا ایراد داشتن دیسپنسر ساید بای ساید آاگ

از عمده ترین علت هایی که سبب خرابی دستگاه یا تخلیه ی ساید بای ساید آاگ می شود می توان گفت که شامل موارد زیر خواهد بود:

سوئیچ یا همان دیسپنسر دستگاه ساید بای ساید آاگ، تخلیه لوله های آب، فشار پایین آب، گرفتن و یخ زدن لوله آب، از کار افتادگی و خرابی برد الکترونیکی ساید بای ساید، خراب شدن برد الکترونیکی از جمله عواملی هستند که دارای بیشترین نقش در معیوب شدن ساید بای ساید آاگ می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج

علت روشن نشدن ساید بای ساید آاگ چیست؟

در صورتی که با اشکال روشن نشدن ساید بای ساید آاگ خود مواجه شده اید، می توانید علت های این مشکل را در زیر چک نمائید:

  • هر نوع خرابی در مدار الکتریکی و نوسانات ولتاژ امکان دارد سبب روشن نشدن دستگاه گردد.
  • در صورتی که موتور یا کمپرسور ساید بای ساید کار نکند، دستگاه روشن نمی شود.
  • احتمال دارد که ترموستات یا برد ساید بای ساید شما از کار افتاده باشد و در نتیجه این اشکال نمایان خواهد شد.

برای یافتن ایرادات و تعمیرات ویژه یخچال ساید بای ساید آاگ خود می توانید از خدمات تعمیرات سرویس بهره مند شوید.

 علت سروصدای زیاد ساید بای ساید آاگ

در موقعیت هایی که دستگاه شما در طول انجام کار سروصدا ایجاد می کند، احتمال دارد در بخش های گوناگون دستگاه اشکالی وجود داشته باشد که در این بخش آن را باز گو می نمائیم:

  1. ممکن است که پایه های ساید بای ساید آاگ به طور صحیح تراز نشده باشند که در این حالت لرزش به وجود می آید و سروصدا ایجاد می شود.
  2. بعضی اوقات این صدا مربوط به کارکرد فن درون فریزر می باشد که خراب یا شکسته می باشد.
  3. در صورتی که موتور ساید بای ساید صدمه ببیند یا شاتون شکسته باشد، امکان دارد صداهایی از آن شنیده شود.
  4. وقتی که ساید بای ساید خود را بیشتر از اندازه پر کنید، ممکن است که صدای بلند شدن دور موتور به گوشتان برسد.
  5. البته در بعضی از موارد شنیده شدن سروصداها می تواند به علت گازهای در حال گردش در سیستم خنک کننده درون ساید بای ساید باشد.

تعمیرات ساید بای ساید آاگ در منزل

کارشناسان تعمیرات سرویس دارای تجربه های زیادی هستند و در کمترین زمان ممکن برای انجام دادن تعمیرات ساید بای ساید آاگ در منزل آماده شده و با اطلاع رسانی شما مرحلهٔ تعمیرات را شروع می کنند و بی کم و کاست تعمیراتی با کیفیت را برای شما ارائه خواهند نمود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید زیرووات در کرج

تعمیرات ساید بای ساید آاگ در محل

برای بهره گیری از خدمات تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ در محل می توانید با یکی از کارشناسان تعمیرات سرویس در ارتباط باشید تا با حضور به موقع خود در محل کار خود را شروع نموده و تعمیرات را برای شما به انجام رسانند.

هزینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ

هزینه های تعمیرات به قطعاتی که معیوب شده اند وابسته می باشد، با چک کردن دستگاه و عیب یابی بهتر می باشد که قطعه اصلی که دچار ایراد شده را شناسایی نموده و در صورت قادر بودن آن را تعمیر نمائید و در غیر این حالت احتمال دارد که قطعهٔ معیوب شده را به قطعه جدید عوض کنید.

که این هزینه ها با توجه به تهیه نمودن قطعه اورجینال و تعمیرات می تواند تغییر کند و تمام این موارد با خدمات ارائه داده شده شامل هزینهٔ پرداختی توسط شما خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید پارس در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *