تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس - تعمیر یخچال در کرج - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

نمایندگی ساید بای ساید فریجیدر در فردیس

تعمیرات سرویس تحت عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید فریجیدر، در ادامه رایج ترین خرابی ها و مشکلاتی که برای یخچال شما  امکان دارد رخ دهد

و شما باید جهت حل آنها با نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش فریجیدر در فردیس تماس حاصل کنید را آورده است. تکنسین های این تعمیرگاه مجاز بارها با این مشکلات رو به رو شده اند و البته به بهترین شکل به تعمیر آن پرداخته اند:

ایراداتی که عموما امکان دارد برای یخچال ساید بای ساید فریجیدر ایجاد شود مختلف است. ولی می توان به چند مورد از مشکلات رایج اشاره کرد:
 • موتور یا کمپرسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر کار نمیکند
 • صدای زیاد و ناهنجار یخچال ساید فریجیدر
 • یخچال یا فریزر ساید خنک نمیکند
 • تعویض کردن فیلتر آب ساید بای ساید فریجیدر
 • دستگاه یخ سازی نمیکند
 • یخساز یخ خارج نمی کند
 • آبریز دستگاه نشتی میکند
 • دیواره دستگاه خیلی شدید داغ شده است
 • فریزر برفک میزند
 • یخچال بوی نامطبوعی میدهد
 • یخچال اتومات نمیکند
 • لاستیک دور درب یخچال چسبندگی ندارد
 • صفحه نمایش یخچال روشن نمی شود
 • دستگاه گاز ندارد
 • ساید فریجیدر خطا میدهد
 • نشتی آب از زیر ساید بای ساید فریجیدر

خدمات و تعمیرات یخچال ساید بای ساید فریجیدر

تعویض کردن فیلتر یخچال ساید بای ساید فریجیدر

یخچال ساید بای ساید فریجیدر یک فیلتر در داخل دستگاه و یک فیلتر بیرونی در پشت دستگاه دارند که هر 6 ماه یکبار احتیاج به تعویض دارند.

تعویض کردن دیرتر از زمان مقرر فیلترهای آب یخچال ساید فریجیدر میتواند سبب بروز بوی نامطزبوع در آبریز ،یخسازی نکردن ، خرابی شیربرقی یا پاره شدن شلنگ های آب متصل به دستگاه شود.

تعویض موتور یخچال ساید بای ساید فریجیدر

ساید بای ساید فریجیدر دو مدل کمپرسور دارند. در دستگاه های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی فریجیدر و در دستگاه های جدید از کمپرسورهای اینورتر فریجیدر با مصرف برق پایین تر به کار برده شده است.

جهت تعویض کردن کمپرسور یخچال فریجیدر احتیاج به انجام جوشکاری و شارژ گاز دستگاه است.

در خیلی از تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای متنوع جهت تعویض کردن استفاده می کنند؛ شما میتوانید با تماس با مرکز تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر کمپرسور فابریک دستگاه خود را خریداری کنید.

 تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید فریجیدر

فن کندانسور در ساید فریجیدر در پشت دستگاه و در نزدیکی موتور قرار گرفته و نقش خنک کردن کندانسور و موتور یخچال را بر عهده دارد. فن معیوب باید در اولین وقت تعویض شود چون در غیر اینصورت سبب صدمه دیدن موتور ساید فریجیدر میشود.

 فن داخلی یخچال ساید بای ساید فریجیدر

ساید بای ساید فریجیدر یک فن در بخش یخچال و یک فن در بخش  فریزر دارد که نقش منتقل کردن سرما به قسمت های اجزا کابین را بر عهده دارند.

فن های داخل در دو مدل AC , DC  هستند که برای هردستگاهی باید فن مناسب با آن دستگاه تعویض شود. در مرکز تعمیرات فریجیدر موتور فن فابریک مناسب با مدل دستگاه خودتان برای شما نصب می شود.

 شارژ گاز یخچال ساید بای ساید فریجیدر

گاز یخچال امکان دارد به خاطر پوسیدگی لوله های داخلی و یا برخورد یک شی خارجی به لوله ها نشتی پیدا کند. نشت گاز یخچال سبب از بین رفتن سرمای دستگاه و آب شدن مواد غذایی میشود.

برای شارژ گاز یخچال ساید فریجیدر اول احتیاج به نشت یابی و برطرف کردن مشکل محل نشت گاز است و بعد باید اقدام به شارژ گاز یخچال فریجیدر کرد.

شارژ گاز ساید بای ساید فریجیدر یکی از اصلی ترین و اساسی ترین تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید فریجیدر است که باید در انجام این کار از ابزارهای متناسب و استاندارد به کار برده و این کار با دقت بالایی انجام شود. چون جهت وجود کوچکترین نشتی و یا کم یا زیاد بودن میزان گاز شارژ شده دستگاه راندمان مناسبی نخواهد داشت.

تعمیر یخساز ساید بای ساید فریجیدر

یخساز ساید بای ساید فریجیدر امکان تولید 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارد. امکان دارد یخسازی دستگاه به علت قطعی آب و یا خراب شدن موتور یا سنسور یخساز متوقف شود. در مرکز تعمیرات فریجیدر برای تعمیر یخساز ساید فریجیدر از قطعه های فابریک برای هرمدل استفاده میشود.

تعویض شیر برقی ساید بای ساید فریجیدر

نقش شیربرقی یخچال ساید بای ساید فریجیدر انتقال آب به یخساز و آبریز یخچال است که به شکل الکترونیکی و با دستور از برد دستگاه کار میکند. به طوری که آبریز یا یخساز ساید فریجیدر درست کار نکنند لازم به تعویض شیربرقی یخچال فریجیدر است.

تعویض و تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید فریجیدر

برد الکترونیک یخچال امکان دارد به خاطر نوسانات برقی و یا شستن یخچال خراب شوند. که در این وضعیت با تعمیر و یا تعویض کردن برد اصلی ساید فریجیدر ایراد رفع میشود.

برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید فریجیدر از اساسی ترین قطعات دستگاه بوده و مشابه مغز یک انسان کار میکند. بنابراین تعمیر این قطعه لازم به تخصص ویژه در زمینه الکترونیک را دارد.

مهندسان ما در مرکز تعمیرات فریجیدر با توجه به تجربه طولانی و شناخت فاکتورهای مربوط به این قطعه اقدام به تعمیر برد الکترونیک ساید بای ساید فریجیدر کرده و در اجرای این قطعات مهم اورجینال فریجیدر به کار برده می شوند.

سرویس سالیانه کندانسور ساید بای ساید فریجیدر

کندانسور یخچال ساید فریجیدر در قسمت پشت دستگاه و در کنار موتور قرار گرفته است و به خاطر وجود فن احتمال جذب گرد و غبار بر روی این قطعه وجود دارد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریجیدر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی فریجیدر در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط