تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در اندیشه

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در اندیشه - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید بلومبرگ در اندیشه

عوض کردن فیلتر ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای ساید بلومبرگ یک فیلتر در درون دستگاه و یک فیلتر خارجی در پشت دستگاه دارد که هر 6 ماه یک دفعه احتیاج به عوض کردن دارند. عوض کردن دیرتر از موعد فیلترهای آب ساید بای ساید بلومبرگ می تواند سبب بروز بوی نامطبوع در آبریز،  یخسازی نکردن ، خرابی شیربرقی یا پاره شدن شیلنگ های آب وصل شده به دستگاه شود.

عوض کردن موتور ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای سایدهای بلومبرگ دو نوع کمپرسور دارند. در ساید بای سایدهای قدیمی تر کمپرسورهای پیستونی بلومبرگ و در دستگاه های تازه کمپرسورهای اینورتر بلومبرگ با مصرف برق پایین تر مورد استفاده قرار می گیرند.

برای عوض کردن کمپرسور ساید بای ساید بلومبرگ احتیاج به انجام دادن جوشکاری و شارژ گاز دستگاه است. در اغلب تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای گوناگون برای عوض کردن استفاده می کنند؛ شما می توانید با تماس گرفتن با مرکز تعمیرات ساید بای ساید بلومبرگ کمپرسور فابریک یخچال خودتان را تهیه نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

عوض کردن فن کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ

فن کندانسور در ساید بای ساید بلومبرگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار داده شده و کار خنک سازی کندانسور و موتور یخچال را انجام میدهد. فن معیوب می بایست در نخستین فرصت عوض شود زیرا در غیر این حالت باعث صدمه دیدن موتور ساید بای ساید بلومبرگ می شود.  

خراب شدن فن درونی ساید بای ساید بلومبرگ

ساید بای ساید بلومبرگ یک فن در بخش یخچال و یک فن در بخش فریزر دارد که کار انتقال سرما به قسمت های گوناگون کابین را انجام می دهند. فن های درون در دو نوع AC , DC  هستند که برای هر دستگاهی می بایست فن متناسب با آن دستگاه جایگزین گردد. در مرکز تعمیرات سرویس موتور فن فابریک در تناسب با مدل دستگاهتان برای شما نصب خواهد گردید.

شارژ کردن گاز ساید بای ساید بلومبرگ

گاز ساید بای ساید امکان دارد به علت پوسیده شدن لوله های درونی و یا برخورد یک جسم بیرونی به لوله ها نشت یابد. نشت کردن گاز ساید بای ساید باعث از دست رفتن سرمای دستگاه و آب شدن مواد غذایی می گردد. برای شارژ کردن گاز ساید بای ساید بلومبرگ اول احتیاج به نشت یابی و برطرف کردن اشکال محل نشت گاز است و بعد می بایست اقدام به شارژ گاز ساید بای ساید بلومبرگ کرد.

شارژ کردن گاز ساید بای ساید بلومبرگ یکی از حائز اهمیت ترین و اساسی ترین تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید بلومبرگ است که میبایست در انجام دادن این کار از تجهیزات مناسب و استاندارد استفاده کرد و این کار با دقت خاصی انجام گیرد. زیرا در صورت وجود کوچکترین نشت و یا کم یا زیاد بودن میزان گاز شارژ شده دستگاه دارای بازدهی مناسب نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

شما می توانید برای شارژ گاز ساید بای ساید بلومبرگ با تماس با مرکز تعمیرات سرویس این کار حائز اهمیت را به ما بسپارید و از برطرف شدن ایراد دستگاهتان به بهترین شکل ممکن مطمئن باشید.

تعمیر یخساز ساید بای ساید بلومبرگ در اندیشه

یخساز ساید بای ساید بلومبرگ می تواند تولید 50 قالب یخ در طول شبانه روز را انجام دهد. امکان دارد یخسازی دستگاه دچار مشکل شده باشد. در مرکز تعمیرات سرویس برای تعمیرات یخساز ساید بای ساید بلومبرگ از قطعه های فابریک برای هر مدل استفاده خواهد گردید.

عوض کردن شیر برقی ساید بای ساید بلومبرگ

کار شیر برقی ساید بای ساید بلومبرگ رساندن آب به یخساز و آبریز ساید بای ساید است که به شکل الکترونیکی و با دستور از برد دستگاه انجام می شود. اگر آبریز یا یخساز ساید بای ساید بلومبرگ صحیح کار نکنند احتیاج به عوض کردن شیربرقی ساید بای ساید بلومبرگ است.

عوض کردن و تعمیرات برد الکترونیکی ساید بای ساید بلومبرگ

برد الکترونیکی ساید بای ساید امکان دارد به علت نوسانات برقی و یا شستشوی یخچال دچار خرابی شوند. که در این حالت با تعمیرات و یا عوض کردن برد اصلی ساید بای ساید بلومبرگ ایراد برطرف خواهد شد. برای پیشگیری از بروز اشکال در برد اصلی ساید بای ساید بلومبرگ از محافظ برق استفاده کنید.

برد الکترونیکی ساید بای ساید بلومبرگ جزو حائز اهمی ترین قطعه های دستگاه بوده و مانند مغز یک انسان کار می کند. لذا تعمیرات این قطعه محتاج تخصص ویژه در زمینه الکترونیک می باشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات سرویس بر اساس تجربه زیاد و شناخت المان های مربوط به این قطعه اقدام به تعمیرات برد الکترونیک ساید بای ساید بلومبرگ کرده و در اجرا کردن این مهم از قطعه های اورجینال بلومبرگ استفاده خواهند نمود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید اسنوا

سرویس سالانه کندانسور بلومبرگ

کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار داده شده و به علت وجود فن جذب گرد و غبار بر روی این قطعه امکان دارد. لذا کندانسور ساید بای ساید بلومبرگ احتیاج به سرویس منظم و سالانه دارد تا باعث زیاد شدن طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی شود.

باز و بسته نمودن درب ساید بای ساید بلومبرگ برای جابه جا کردن

بهتر می باشد در طول اسباب کشی و جابجا کردن جهت پیشگیری از صدمه دیدن ساید بای ساید و راحت بودن در حمل و نقل، پیش از جابجایی درب های دستگاه را از لولا باز نموده و دوباره در جای جدید اقدام به نصب درب ها نمائید.

در حال حاضر اغلب باربری ها این کار را به انجام می رسانند اما به علت نداشتن تجربه و شناخت کافی از دستگاه در اغلب موارد با صدمات جدی به سیم کشی و شیلنگ ها و رابط های یخساز پس از جابجایی و باز و بسته نمودن درب ها توسط باربری مواجه می باشیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *