مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید میله در ملارد

تعمیر ساید بای ساید میله در ملارد - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید میله در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید میله، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

فهرست مطالب

تعمیر ساید بای ساید میله در ملارد

در حال حاضر بر اساس صفحه نمایشگر روی یخچال های الکترونیکی به سادگی می توانید دمای فریزر و یخچال ساید بای ساید را مشاهده نموده و در صورت وجود نوسان دما و کم یا زیاد گردیدن سرمای یخچال فورا نسبت به تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید اقدام نمائید و خلاف نمایش این اطلاعات با خراب شدن انواع قطعات و بروز ایرادات در یخچال انواع کد ارور و خطا را نمایش می دهد که در این مقاله دلیل و روش برطرف سازی انواع خطای یخچال اید بای ساید میله را خواهیم نوشت.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در اندیشه

دلیل خطای F0 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

نشان دادن خطای F0 در یخچال ساید بای ساید میله به معنی مشکل در حسگر هوای تازه است که به منظور برطرف کردن آن کافی است نسبت به چک کردن اتصالات حسگر و در صورت لزوم عوض کردن این قطعه اقدام نموده و موقعی که اطمینان حاصل کردید که این حسگر سالم و بدون اشکال می باشد نسبت به چک کردن و عیب یابی قطعه برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید میله اقدام نمائید که در صورتی که در کرج زندگی می کنید می توانید شماره تعمیرات سرویس را بگیرید.

علت کد خطای F1 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

هر نوع خرابی در حسگر دمای یخچال ساید بای ساید سبب نشان دادن خطای F1 روی صفحه نمایشگر یخچال می گردد که فقط با عوض کردن حسگر ایراد برطرف خواهد شد و با عوض کردن حسگر در صورتی که ایراد پابرجاست فقط می بایست برد را چک کرده و عیب یابی نمائید که این کار می بایست توسط تعمیرکار متخصص انجام گیرد.

دلیل کد ارور F2 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

اگر سیستم دیفراست یا یخ زدایی یخچال ساید بای ساید کار نکند و حسگر اواپراتور یخچال ساید بای ساید میله خراب گردد سبب می گردد که خطای F2 روی صفحه نمایشگر نشان داده شود که می بایست نسبت به چک کردن حسگر اواپراتور، اتصالات آن و قطعه های این سیستم از قبیل ترمودیسک، ترموفیوز، برد و المنت اقدام نموده و با درست نشدن اشکال می بایست برد چک گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در فردیس

دلیل کد ارور F3 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

یکی از انواع خطاهای یخچال ساید بای ساید میله نشان دادن کد ارور F3 می باشد که به معنی خراب شدن حسگر هوای درون فریزر می باشد که فقط با عوض کردن حسگر این خطا رفع خواهد شد و با عدم برطرف سازی خطا می بایست نسبت به چک کردن برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید اقدام نمائید.

علت کد ارور F4 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

در صورتی که قطعه حسگر اواپراتور در سیستم دیفراست نتواند سیگنال از برد یخچال ساید بای ساید میله را دریافت نماید سبب نشان دادن خطای F4 می گردد که می بایست نسبت به عوض کردن این حسگر اقدام نمائید تا ایراد رفع گردد.

دلیل کد خطای F5 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

هر نوع اشکال در کارت میکروپروسسور و قطعه برد یخچال ساید بای ساید میله سبب نشان دادن خطای F5 می گردد که می بایست تعمیرکار آن را چک کرده و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض نماید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در ملارد

دلیل کد خطای ۰۱ , F_ , 21 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

نشان دادن این کد ارورها در صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید میله به معنی این می باشد که سیستم یخساز درست کار نکرده و خراب شده است که می بایست نسبت به چک کردن و عیب یابی آن اقدام نمائید و امکان دارد ایراد از المنت، صدای یخساز یا برد یخچال ساید بای ساید باشد.

علت کد ارور NA یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

موقعی که دمای فریزر ساید بای ساید بیشتر از اندازه استاندارد افزایش می یابد با نشان دادن خطای nA روی صفحه نمایشگر همراه می باشد که در صورت قطعی چند روز برق این ایراد اتفاق خواهد افتاد که با فشردن کلید آلارم در صفحه نمایشگر به سادگی این خطا از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان در فردیس

دلیل کد خطای F141 – F146 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

یکی از نکته هایی که موقع استفاده از یخچال می بایست در نظر بگیرید این می باشد که مدت زمان بسیاری درب یخچال باز نماند در غیر این حالت سبب نشان دادن خطاهای F141 / F146 می گردد.

دلیل کد ارور F145 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

باز گذاشتن درازمدت درب فریزر ساید بای ساید میله سبب می گردد که خطای F145 روی صفحه نمایشگر ظاهر شود که این دقیقا از زمان باز نمودن درب و گذشت بیش از ۳۰ دقیقه اتفاق خواهد افتاد که می بایست فورا نسبت به بسته شدن درب اقدام نمائید و دقت کنید که باز ماندن درب فریزر بیش از ۱۵ دقیقه سبب نشان دادن خطای F144 و در عین حال در صورتی که درب بیش از ۳۰ دقیقه باز بماند سبب می گردد خطای F145 نشان داده بشود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید جنرال استیل در کرج

دلیل کد ارور F120 یخچال ساید بای ساید میله و برطرف سازی آن

با کم شدن ولتاژ برق در یخچال ساید بای ساید میله خطا و کد ارور F120 نمایش داده می شود که با تهیه و اتصال یک محافظ مناسب به یخچال این خطا رفع خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید میله، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید میله، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *