مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در ملارد

تعمیر ساید بای ساید اسنوا در ملارد - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ساید بای ساید الکترواستیل در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید اسنوا ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

چطور به عیب یابی ساید بای ساید اسنوا خواهیم پرداخت:

نخستین گام که برای عیب یابی هر دستگاه نیاز می باشد به آن توجه نمائید این نکته می باشد که مشاهده کنید چه تغییری در روند کار دستگاه شما به وجود آمده است و عملکرد آن چه تفاوتی با موقعی که سالم بود نموده است.

جهت عیب یابی ساید بای ساید اسنوا توجه نمائید و مشاهده کنید که ایراداتی مثل برفک زدن، عدم سرد کردن دستگاه، صدای غیر عادی، یخ زدگی مواد غذایی، سرمایی بیشتر از حد، گرمای بیشتر از اندازه و … را در دستگاه خود می بینید یا نه، در صورتی که هر کدام از این موارد را در ساید بای ساید اسنوا خودتان دیدید، می بایست به چک کردن محدوده که این ایرادات به علت خراب شدن آن قطعات ایجاد می شود بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج

عیب یابی و تعمیرات یخچال ساید بای ساید اسنوا زمانی که دستگاه روشن نمی گردد:

از متداول ترین ایراداتی که در وسیله های برقی مثل ساید بای ساید اسنوا اتفاق می افتد، روشن نشدن دستگاه است.

اگر ساید بای ساید اسنوا روشن نمی شود و یا خاموش شدن آن به شکل ناگهانی اتفاق می افتد اول از اتصال دوشاخه به پریز اطمینان حاصل کنید و در صورتی که دوشاخه وصل بود از اتصال جریان الکتریکی درون پریز اطمینان حاصل کنید، می توانید اتصال پریز را به وسیله مولتی متر چک نمائید.

در صورتی که اتصالات جریان برق به ساید بای ساید اسنوا شما وصل می باشد، می بایست به چک کردن برد و قطعه های الکترونیکی مثل ترموستات، اورلود، سیم های ارتباط، برد الکتریکی، موتور و … بپردازید که انجام دادن این کار کاملا تخصصی است و می بایست از تعمیرکار تعمیرات سرویس کمک بخواهید.

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در زمان خیس بودن و چکه کردن آب از اپراتور آن:

در زمان دیدن این ایراد در ساید بای ساید اسنوا می بایست به چک کردن ترمستات بپردازید، در صورتی که ترموستات ساید بای ساید شما یر روی درجه نا مناسبی قرار داده شده باشد و یا در صورتی که ترموستات ساید بای ساید اسنوا به مقدار کم تر تنظیم شده باشد، سرمایی که به وسیله ترموستات ساید بای ساید اسنوا به وجود می آید، پاسخگوی احتیاج ساید بای ساید اسنوا نیست میتوانید برای برطرف کردن این ایراد در یخچال های ساید بای ساید اسنوا با حرکت دادن ولوم ترموستات در جهت عقربه‌های ساعت، مثدار سرماسازی ساید بای ساید اسنوارا زیاد کنید، در این حالت دیگر آب از اپراتور چکه نمی نماید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

از سایر دلایل بروز آب و چکه نمودن آب در انواع ساید بای ساید های اسنوا عدم تنظیم بودن مکان قرارگیری ترموستات می باشد چون امکان دارد به علت تنظیم نامناسب یا ضعیف شدگی فنر زیر اهرم دکمه ترموستات ساید بای ساید اسنوا، مدت توقف ترموستات یخچال زیاد شود و یا به علت این زیاد شدن دما در اواپراتور ساید بای ساید اسنوا، برفک‌های دستگاه ذوب شده و سبب ریختن قطرات آب در ساید بای ساید های اسنوا گردد. برای تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در زمان بروز این ایراد، می بایست پیچ تنظیم ترموستات را در جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید تا بتوانید وقت توقف ترموستات ساید بای ساید اسنوارا کم کنید.

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید اسنوا زمانی که آبسرد کن و یخساز کار نمی نماید:

زیادترین استفاده ای که از یخچال های ساید بای ساید اسنوا می گردد، استفاده کردن از آبسرد کن و یخساز است و به همین علت از قطعه هایی هستند که زیادتر دچار ایراد می گردند ، برای برطرف کردن این مشرفع نمودن این ایراد در ساید بای ساید اسنوا می بایست اول  شیر آب وصل شده به آن ها را چک نمائید که گرفتگی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در ملارد

در بعضی موارد هم امکان دارد که لوله آب متصل به یخ ساز و آب سرد کن ساید بای ساید اسنوا دچار انسداد گردیده باشد که می بایست آن را چک نمائید و در صورت انسداد داشتن آن را باز نمائید.

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در زمان دیدن برفک های ریز روی وسایل درون فریزر:

در صورتی که روی مواد غذایی موجود در بخش فریزر ساید بای ساید اسنوا خود برفک های ریز دیدید، نگران نباشید این موضوع به علت باز بودن درب یخچال ایجاد شده است.

ولی در صورتی که بعد از سفت نمودن درب یخچال دوباره متوجه شدید که درب ساید بای ساید اسنوا باز می باشد می بایست میکرو سوئیچ درب ساید بای ساید اسنوا را چک نمائید، چ.ن امکان دارد که به علت خرابی میکروسوئیچ درب به صورت کامل چفت نشود.

همینطور امکان دارد که لاستیک های اطراف درب ساید بای ساید اسنوا دچار پوسیدگی گردیده یا کنده شده باشد و به همین علت درب یخچال اسنوا کاملا بسته نگردد و سبب بروز برفک گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید فریجیدر در ملارد

عیب یابی و تعمیرات ساید بای ساید موقعی که در زمان کار صدای ناهنجار تولید می نماید:

یکی از علت هایی که سبب ایجاد سر و صدای زمان کار ساید بای ساید اسنوا می گردد، هم تراز نبودن مکان قرارگیری یخچال است چون به چرخش روتور دستگاه داخل موتور دچار می گردد، در صورتی که از تراز بودن مکان قرار گرقتن ساید بای ساید اسنوا خود مطمئن هستید، به چک کردن سایر موارد بپردازید.

بعضی اوقات امکان دارد که موتور فن ساید بای ساید دچار ایراد گردیده باشد و در بعضی از مدل های ساید بای ساید های اسنوا که جهت خنک کردن کندانسور و یا موتور آن ها از فن استفاده می گردد، هم امکان دارد سیم هایی که از کلاف مدار خود خروج یافته اند، به فن برخورد نمایند و در زمان کار ساید بای ساید اسنوا شما سر و صدای بسیاری به وجود آید،یا ممکن است که یاتاقان های ساید بای ساید اسنوا دچار ایرراد گردیده باشند و سبب ایجاد صدای ناهنجار در زمان کار کردن ساید بای ساید اسنوا گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *