مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج

تعمیر ساید بای ساید ال جی در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ساید بای ساید ال جی در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید ال جی، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید ال جی در کرج

ساید بای ساید ال جی به میزان کافی خنک نمی باشد

آیا محتویات و مواد غذایی درون یخچال ساید بای ساید LG شما زودتر از اندازه معمول خراب می گردد؟ آیا یخچال ساید بای ساید ال جی شما به هیچ عنوان خنک نمی گردد؟ پیش از اینکه کیفیت و تاریخ انقضای کالاهای خود را زیر سوال ببرید، اول از خودتان بپرسید که آیا فریزر ساید بای ساید شما به میزان کافی خنک می باشد یا خیر. در صورتی که متوجه شدید که این گونه نمی باشد، وقت آن رسیده که دلیل این ایراد را یافته و آن را رفع سازید.

اول چک نمائید که آیا پشت فریزر ساید بای ساید ال جی سرد می باشد یا نه. در صورتی که چنین می باشد، تلاش نمائید بشنوید که آیا فن اواپراتور در حال کار می باشد یا نه. فن اواپراتور هوای خنک را از راه دریچه های اواپراتور در محیط خارجی فریزر ساید بای ساید ال جی به گردش در خواهد آورد. در صورتی که اینطور نمی باشد ایراد از فن ساید بای ساید ال جی می باشد و در غیر این حالت در صورتی که از سلامت فن اطمینان دارید کمپرسور یخچال ساید بای ساید ال جی را بررسی نموده و آن را از گرد و غبار موجود در آن پاکیزه نمائید چون این کثیفی سبب می گردد که موتور ساید بای ساید ال جی دچار ایراد گردد. این ایراد سبب می گردد ساید بای ساید ال جی بیشتر از اندازه گرم شده و همینطور از کارکرد درست آن پیشگیری می نماید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در کرج

نشتی آب از قسمت زیر یخچال ساید بای ساید ال جی

آیا یخچال ساید بای ساید ال جی شما دچار نشتی آب می باشد؟ یافتن منبع این امر ساده نمی باشد، چون خیلی از خرابی ها می توانند سبب نشت دستگاه ساید بای ساید ال جی شما گردند. با این حال، دو دلیل شایع آنها را می شود به سادگی بدون کمک تعمیرکار ساید بای ساید ال جی رفع نمود. نخستین علت می تواند یخ زدگی لوله تخلیه باشد که مجرای کوچکی در پشت فریزر ساید بای ساید ال جی می باشد. می توانید با ریختن اندکی آب گرم یا تمیز نمودن لوله این ایراد را رفع نمائید. در صورتی که این کار ایراد را رفع نکرد، می بایست لوله را از فن خود جدا نمائید، ولی نگران نباشید، انجام دادن این کار دشوار نمی باشد. تنها یخچال خودتان را اندکی جلوتر برده و شیلنگ را بیرون آورید و با اندکی آب گرم و صابون شستشو دهید و مجددا نصب نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید امرسان در کرج

یخچال ساید بای ساید ال جی موقعی که خاموش می شود صدا ایجاد می کند

امکان دارد کمپرسور ساید بای ساید ال جی محکم در جای خودش قرار نگرفته باشد یا پایه ها شل گردیده باشند و این سبب می گردد در زمان ضربات شدیدی که زمان روشن شدن ترموستات یا روشن و خاموش شدن موتور اتفاق می افتد سروصدای زیادی از دستگاه شما بع گوش یرسد. برای برطرف کردن این ایراد، یخچال ساید بای ساید ال جی را از منبع تغذیه جدا نموده و پیچ های پایه کمپرسور را محکم نمائید. در صورتی که این امکان موجود یست، با تکنسین یخچال ساید بای ساید ال جی شرکت تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

کمپرسور ساید بای ساید ال جی به صورت مداوم و بیشتر از اندازه کارکرد دارد

دو علت کلی می تواند موجود باشد. دلیل اولیه می تواند خراب شدن ترموستات ساید بای ساید ال جی و در نتیجه صادر نشدن دستور قطع و وصل کمپرسور باشد. جهت برطرف کردن این ایراد، ترموستات معیوب یخچال را عوض نمائید یا با تعمیرکاران ما تماس حاصل نمائید.

یکی دیگر از علت های متداول می تواند خراب شدن کمپرسور یا کم بودن گاز ساید بای ساید ال جی باشد که در نتیجه یخچال فریزر به میزان کافی خنک نمی گردد و در نتیجه دستور توقف کمپرسور صادر نمی گردد و موتور روشن می گردد به شکل مستمر که در این حالت حضور تعمیرکار متخصص نیاز می باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در کرج

یخچال ساید بای ساید ال جی به میزان کافی سرد نمی باشد ولی فریزر مناسب می باشد

موقعی که فکر می نمائید یخچال به میزان کافی خنک نمی گردد، نخستین پرسش ممکن این می باشد که چقدر می بایست سرد باشد؟

طبق تاییدیه صادر گردیده به وسیله FDA (سازمان غذا و داروی ایالات متحده)، دمای متناسب برای یخچال می بایست چیزی حدود 40 درجه فارنهایت باشد، بر همین اساس دمای زیادتر نامناسب می باشد. نخستین علت می تواند مختل شدن تنظیم دستی دما باشد. بر همین اساس به تنظیم دما توجه نمائید. احتمال دیگر می تواند خراب شدن فن یخچال ساید بای ساید ال جی باشد. این فن کار گردش هوای خنک در یخچال را انجام می دهد و در صورت بروز ایراد طبیعتاً خنک کننده یخچال هم تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. یکی دیگر از ایرادات احتمالی می تواند خراب شدن شیر دمپر یخچال ساید بای ساید ال جی باشد که با کنترل مقدار باز و بسته شدن، مقدار هوای سرد ورودی به فریزر را کنترل می نماید که در صورت قفل یا بسته شدن دمپر دمای یخچال افزایش می یابد. در انتها می توان به ایرادات گاز و موتور دستگاه ساید بای ساید ال جی اشاره نمود که در این حالت حضور تکنسین متخصص در محل ضروری می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *