مقالات, تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال اسنوا در کرج

تعمیر یخچال اسنوا در کرج - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال اسنوا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات متداول دیده شده در مجموعه تعمیرات سرویس در کرج

در صورت استفاده اشتباه از یخچال فریزر اسنوا و همچنین عدم نگهداری درست، بعضی ایرادات برای آن ها به وجود می آید. در ساختن یخچال فریزرهای اسنوا، تکنولوژی های پیشرفته به کار رفته است، به همین علت باید تعمیرات آن را به تعمیرگاه های حرفه ای و تکنسین های باتجربه در این حوزه بسپارید.

برفک زدگی یخچال فریزر اسنوا از نوع نوفراست

یخچال فریزر نوفراست، در حقیقت نسل جدیدی از یخچال فریزرهای بدون برفک می باشد. کارکرد عادی این دسته از یخچال فریزرها بدون برفک است، بر همین اساس اگر برفک بزنند یعنی مشکلی برای آن ها پیش آمده است.

گاهی دلیل برفک زدن این دسته از یخچال فریزرها ناشی از ایرادات کوچکی شامل گذاشتن غذای گرم می باشد که به سادگی قابل برطرف کردن است. گاهی هم یخچال فریزر اسنوا به علت های گوناگونی شامل پاره شدن و یا خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال فریزر، خراب شدن ترموستات، خراب شدن المنت، ایراد در فن دستگاه و… دچار ایراد می گردد که به تعمیرات تخصصی احتیاج دارد.

بررسی خراب شدن درب یخچال فریزر اسنوا

از اصلی ترین علت های خراب شدن درب یخچال فریزر اسنوا می توان به چفت نشدن، باز شدن بعد از بستن و فرسودگی یخچال فریزر اشاره کرد. البته گاهی علت بروز این اشکال، گذاشتن اجسام خیلی سنگین بر روی درب یخچال هم هست که درب توانایی تحمل وزن به وجود آمده را ندارد که این موضوع باعث شکستن درب و یا لولای آن می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یوتکس در کرج

سرو صدای غیرعادی از یخچال فریزر اسنوا

در حالت طبیعی، یخچال فریزر اسنوا دارای صدای عادی بر اثر کار کردن موتور می باشد. صداهایی که از کار کردن کمپرسور، روشن و خاموش شدن یخچال فریزر و اتومات شدن آن نشات می گیرد.

اگر صدای یخچال فریزر بلندتر از حالت طبیعی می باشد، بهتر می باشد برای بررسی فن دستگاه، از تعمیرکاران مجرب تعمیرات سرویس کمک بگیرید.

تجمع آب در کف یخچال فریزر اسنوا

علت تجمع آب در کف یخچال فریزر و جا میوه ای یا به خاطر تراز نبودن یخچال می باشد و یا این اشکال به علت ایراد در کارکرد دیفراست یخچال ایجاد شده است و آب به طور صحیح تخلیه نمی شود.

بررسی اشکال خنک نشدن یخچال فریزر اسنوا

اگر یخچال فریزر اسنوا خنک نباشد، مواد غذایی درون آن فاسد خواهند شد. در حالت طبیعی، دمای یخچال می بایست میان یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به شکل متعادل و مناسب، مواد غذایی را خنک نماید.

همچنین دمای فریزر هم می بایست میان منفی 17 درجه تا منفی 20 درجه قرار گیرد. اگر دما زیادتر از این میزان باشد یعنی دستگاه به افت سرما دچار شده است و می بایست فورا و برای پیشگیری از بروز ایرادات بیشتر، با نمایندگان تعمیرات سرویس تماس بگیرید

البته پیشنهاد می نمائیم در صورت بروز این ایراد، از چفت بودن درب یخچال فریزر هم مطمئن شوید. اگر لاستیک اطراف درب پاره و یا خراب شده باشد هم این اشکال به وجود می آید. تعمیرکاران جهت عیب یابی منشاء بروز این ایراد، کمپرسور و رله کمپرسور را هم بررسی می کنند.

کار کرد بدون توقف یخچال فریزر اسنوا

تعمیرکاران تعمیرات سرویس برای چک کردن اشکال کار کردن بدون توقف یخچال فریزر اسنوا، سیم پیچ های کندانسور را مورد بررسی قرار می دهند. البته چفت نبودن صحیح لاستیک ها هم می تواند باعث بروز این اشکال گردد.

بررسی ایراد خاموش شدن مکرر یخچال فریزر اسنوا

یخچال فریزرها در فاصله های زمانی معینی روشن و خاموش می شوند و به شکل اتومات کار می کنند. اگر سیم پیچ های پشت دستگاه آلوده باشد و یا فن کندانسور و یا موتور یخچال فریزر دچار ایراد شده باشد، یخچال فریزر در فاصله های معینی روشن و خاموش می گردد.

کارکرد یکسره یخچال فریزر اسنوا

در صورتی که یخچال فریرز اسنوا اتومات نمی نماید و به شکل یکسره کار می کند، احتمالا در قسمت کمپرسور و یا ترموستات آن ایرادی به وجود آمده است که نیاز می باشد توسط تکنسین مجموعه تعمیرات سرویس به صورت دقیق بررسی شود.

بررسی ایراد روشن نشدن یخچال فریزر اسنوا

در صورتی که جریان برق موردنیاز در صورت قطع بودن برق و یا ایراد در قسمت الکترونیکی دستگاه به یخچال فریزر نرسد، همچنین گاهی به علت ایراد در کمپرسور یخچال فریزر، یخچال فریزر اسنوا روشن نمی گردد.

کدهای ارور متداول یخچال فریزر اسنوا

گاهی بروز یک ایراد در یخچال فریزر اسنوا، با یک کد ارور بر روی صفحه ی نمایش دیجیتال یخچال فریزر اسنوا نشان داده میشود. شما عزیزان قادر هستید از طریق تماس با تعمیرکاران مجموعه از معنی های این کدها و ایرادی که به وجود آمده است، مطلع شوید. بعد برای برطرف کردن آن اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر یخساران در کرج

دقت کنید که کدهای ارور نشان داده شده بر روی یخچال فریزر و ساید بای ساید اسنوا با همدیگر تفاوت دارند.

در ادامه به کدهای ارور متداول یخچال فریزر اسنوا اشاره نموده ایم:

 • خطای F1 ارور گرم بودن اواپراتور
 • خطای F2 : بروز اشکال و ایراد در حسگر درون فریزر
 • خطای F3 : ایراد خراب شدن حسگر درون یخچال
 • خطای F4 : خرابی حسگر دیفراست
 • خطای F5 : اختلال در کارکرد دیفراست
 • خطای F6 : خراب شدن آی سی مربوط به حافظه
 • خطای F7 : بروز اشکال و ایراد در فن یخچال
 • خطای F8 : ایراد در فن فریزر
 • خطای H1 : سرد نشدن فریزر
 • خطای H : سرد نشدن یخچال
 • خطای F9 : پیام خراب شدگی هیتر فریزر
 • خطای FA : خراب شدگی هیتر یخچال

در صورت دیدن هر کدام از این کدهای ارور و خطاها، برای عیب یابی و برطرف کردن ایراد با تعمیرکاران نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا در کرج یعنی مجموعه تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *