دسته‌بندی نشده

نمایندگی اسنوا در فردیس

نمایندگی اسنوا در فردیس -تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی اسنوا در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر اسنوا ،ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت یخ نساختن یخ ساز ساید بای ساید اسنوا

در بعضی مواقع که پدال یخ را فشار می دهیم از درون یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا یخی خارج نمی شود.

دلایل مختلفی باعث می شود که یخ از یخ ساز یخچال خارج نشود، اول از هر کاری باید داخل ظرف یخ ساز یخچال فریزر ساید بای ساید اسنوا را چک کنید که یخی وجود دارد یا نه؟ به صورتی که یخی ساخته شده است یا نه؟

حالا اگر دیدید که یخ درون ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا قرار دارد می تواند تعدادی دلیل داشته باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید امرسان در کرج

دلایل مختلف یخ نساختن یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا

اولین دلیل: دریچه ی تخلیه ی یخ باز نشود.

وقتی که که پدال را فشار می دهید این دریچه ی خروجی یا به دلیل اینکه دریچه ی تخلیه ی یخ ساز باز نمی شود که در نتیجه  آن یخی که باید از یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا خارج شود،خارج نمی شود. این دریچه تحت نظر یک دریچه ی برقی است. این دریچه اگر خراب شده باشد و یا شکسته باشد ممکن است که یخی از یخ ساز یخچال خارج نشود و درون لیوان چیزی ریخته نشود.

مشکل بعدی که راجب آن صحبت می کنیم این است که یخ ها به هم چسبیده باشند. اگر درب یخچال ساید بای ساید اسنوا باز مانده باشد و یا به هر دلیل دیگری که باعث شود یخ ها آب شوند و یا به هم بچسبند،مانع از خارج شدن یخ از یخ ساز یخچال می شود. باز ماندن درب یخچال، ورود هوای گرم به درون یخچال اسنوا و دلایل فنی می تواند باعث بروز این مشکل شود.

دومین دلیل: یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا دچار خرابی شده است.

اگر یخ ساز یخچال، یخ نسازد و داخل ظرف هیچ یخی وجود نداشته باشد یا یخی ساخته نشده باشد در نهایت هیچ یخی از آن داخل لیوان ریخته نمی شود. در این شرایط باید به تعمیر کار مربوطه مراجعه کرده تا دلیل های مشکل یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوای شما را مورد مورد بررسی قرار دهد.

سومین دلیل: ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا است.

ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید شما یک حالت حلزونی شکل دارد که اگر ظرف یخ را برای شست و شو در بیاورید آن را خواهید دید.ظرف یخ ساز یخچال اسنوا حالت مارپیچ دارد. انتهای ظرف یک موتور وجود دارد که به آن موتور یخ ساز گفته میشود. هنگامی که شما آن پدال را فشار می دهید موتور یخ ساز باعث می شود حالت مارپیچ و حلزونی ظرف یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا بچرخد و یخ های موجود در یخ ساز یکی یکی داخل لیوان شما ریخته شود.

مطلبی که بسیار مهم است این است که برخی مواقع این مارپیچ با گذر زمان یا یخ زدن یخ ها به هم، باعث می شود حالت مارپیچ ظرف شکسته شود چون این مارپیچ یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا غالبا از جنس پلاستیک است و می شکند.

حالا وقتی که این مارپیچ یخ ساز یخچال بشکند باعث می شود که یخ ها درون مارپیچ بدون حرکت باقی مانده و در ظرف بمانند. در نهایت هیچ یخی از یخ ساز یخچال داخل لیوان نمی ریزد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ

از دیگر دلیل های یخ نساختن یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا:

  1. خاموش شدن یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا
  2. فعال شدن گزینه خاموشی یخ ساز یخچال ساید بای ساید اسنوا
  3. مشکل در منبع تامین آب به داخل دستگاه
  4. دمای نامتناسب برای تشکیل یخ
  5. تغییر کردن درجه ی حرارت

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید الکترو استیل در فردیس

هنگامی که یخ ساز شما خاموش می شود و یا حالت خاموش و قابلیت توقف آن فعال می شود شما باید با توجه داشتن به دفترچه راهنمای یخچال ساید بای ساید اسنوا آن حالت های فعال شده را خاموش کرده تا دوباره یخ سازی صورت بگیرد.

هنگامی که در تهیه آب دستگاه شما مشکلی به وجود آمده باشد باید موارد زیر را بررسی کنید:

آب از طریق لوله یا شیلنگ کوچکی از شیر آب خانه به پشت یخچال ساید بای ساید اسنوا انتقال می یابد.وقتی که دمای مناسب برای یخ سازی توسط یخچال فراهم شود شیر ورودی آب را به یخ ساز می رساند و آب وارد قالب های یخ ساز یخچال اسنوا می شود.

وقتی که آب در قالب های یخ، به صورت کامل یخ می زند.یخ ساز یخ های تشکیل شده را داخل مخزن یخ ها می اندازد و باز بعد از مدتی چرخه ی یخ سازی شروع می شود. توجه کنید زمانی که مخزن یخ ها به اندازه ی کافی پر شود عملیات یخ سازی یخچال ساید بای ساید اسنوا متوقف می شود.حالا اگر بر حسب عملکرد های بالا آبی برای این چرخه ی یخ سازی فراهم نشود، یخ ساخته نمی شود. پس آب ورودی دستگاه را چک کنید.

اگر دمای یخچال تغییر کرده باشد و یا دمای یخچال ساید بای ساید اسنوا به حدی نباشد که بتواند یخی درون ظرف یخ ساز درست کند،در آخر هیچ یخی درون لیوان ریخته نمی شود. پس دمای یخچال بسیار دارای اهمیت می باشد. وقتی که شما یا افراد خانواده تند تند درب یخچال را باز و بسته کنید هوای گرم داخل یخچال می رود و به دمای متناسب خود نمی رسد. پس نکات لازم را برای معتدل سازی دمای یخچال ساید بای ساید اسنوا انجام دهید.

اگر برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید اسنوا در دستور دادن دچار مشکل شده باشد، دستور یخ سازی داده نمی شود. برای چک کردن برد الکترونیکی یخچال اسنوا و عملکرد آن باید به تکنسین مربوطه در زمینه تعمیرات یخچال اسنوا برای برطرف کردن آن مراجعه نمایید چون برد قطعه ای ژیچیده و بسیار حساس است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *