مقالات

نمایندگی بلومبرگ در فردیس

نمایندگی بلومبرگ در فردیس - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی بلومبرگ در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی بلومبرگ در فردیس

نکات نگهداری از یخچال بلومبرگ

 • یخچال تنها وسیله برقی است که تمام مدت کارکرد دارد پس بهتر است از ترانس به کار ببرید تا در نواسانات برق شهری دچار صدمه دیدگی نشود.
 • پس از اینکه یخچال را به برق زدید مواد غذایی را داخل آن نگذارید و اجازه دهید تا به طول زمان سه ساعت خالی کار کند تا سرمای داخلی یخچال تنظیم شود.
 • اگر یخچال ساید بای ساید خود را به تازگی خریداری کرده اید و به برق زدید و یا مدت زمان طولانی است که از یخچال خود استفاده نکرده اید بهتر است چند لیوان اول آب آبسرد کن و یخریز یخچال را دور بریزید چون امکان دارد مواد ریز و رسوبات داخل لوله ها در داخل آب وجود داشته باشد.
 • جریان هوا در یخچال بسیار اهمیت دارد پس یخچال را بیشتر از ظرفیت آن پر نکنید. همینطور ظروف را به هم نچسبانید این کار از گردش هوای سرد در میان مواد غذایی جلوگیری میکند.
 • وقتی که یخچال بوی بد می دهد بر طرف کردن این بوی بد زمان بر خواهد بود. پس بهتر است از همان اول مواد غذاییی که بوی تند دارند را در ظرف های در بسته در یخچال بلومبرگ نگه داری کنید.
 • از تراز بودن محل قرار گیری یخچال ساید اطمینان پیدا کنید. بسته شدن سفت درب یخچال و یا باز ماندن گوشه یخچال پس از بسته شدن علامت از تراز نبودن محل قرار گیری یخچال دارد پس این مورد را جدی بگیرید. اگر توانایی تراز کزدن یخچال را ندارید از نمایندگی یخچال بلومبرگ کمک بگیرید.
 • یخچال فریزر خود را به صورت مرتب تمیز کنید.
 • حین تمیز کردن یخچال ساید، دو شاخه را از پریز برق جدا کنید.
 • اگر می خواهید یخچال را جابه جا کنید محتاط باشید که سیم یخچال و بدنه آن صدمه نبیند. همچنین درب را فیکس کنید.
 • چک کنید تا سیم اتصال به زمین حتما وصل باشد
 • یخچال را در محلی قرار ندهید که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید باشد.
 • برای باز و بسته شدن آسان یخچال فضای کافی در نظر داشته باشید.
 • یخچال را در برابر حرارت و وسایلی مثل اجاق گاز قرار ندهید.
 • یخچال بلومبرگ را در نزدیکی رطوبت مثل سینک ظرفشویی قرار ندهید.
 • سیم یخچال را از سیم آن نکشید.
 • به طوری که سیم یخچال کوتاه است از بلند کردن سیم یخچال خودداری کنید.
 • غذاهای داغ در یخچال نگذارید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال اسنوا در کرج

۱- یخچال بلومبرگ شما کار نمی‌کند

برای چک کردن این مشکل اول چک کنید که یخچال شما به درستی به برق متصل شده است یا خیر؟ دو شاخه را به درستی به پریز وارد کنید. همینطور چک کنید که آیا فیوز سوکتی که یخچال شما به آن متصل است سالم است یا خیر؟ در صورتی که این موارد را چک کردید ولی هنوز هم یخچال بلومبرگ شما کار نمی‌کند و خاموش است، نیاز به چک کردن تخصصی در این امر دارید.

۲- کمپرسور یخچال بلومبرگ کار نمی‌کند

محافظ کمپرسور یخچال در حین قطع برق اتفاقی یا دوشاخه‌های برق خاموش می‌شود و پس از اتصال دوباره برق، بلافاصله روشن نمی‌شود چون به مقداری زمان نیازمند است تا فشار برد در سیستم خنک‌کننده یخچال متعادل شود. یخچال بلومبرگ شما حدودا ۶ دقیقه بعد از وصل شدن برق، شروع به کار می‌کند.

اگر یخچال شما در نهایت در این مدت راه‌اندازی نشود، باید با تعمیرکاران تماس بگیرید. امکان دارد صدمه جدی به کمپرسور یخچال بلومبرگ شما وارد شده باشد که جهت اقدام به موقع برای تعمیر، از هزینه های گزاف بیشتر به یخچال شما پیشگیری خواهد شد.

۳- دمای فریزر خیلی پایین است در حالی که دمای یخچال بلومبرگ مناسب است

اگر دمای فریزر بلومبرگ شما روی دمای خیلی پایین تنظیم می‌شود اول دمای فریزر را در درجه گرم‌تر تنظیم کرده و بعد چک کنید. اگر هنوزهم ایراد سر جای خود باقی بود حتماً برای ایراد یابی، تعیین درست و تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ خود از یک تعمیرکار حرفه‌ای در این حوزه کمک بگیرید.

۴- غذاهایی که در کشوهای یخچال بلومبرگ قرار داده اید در حال یخ زدن هستند

به طوری که غذاهایی که در کشوهای یخچال بلومبرگ نگهداری می‌کنید در حال یخ زدن هستند، به این منظور است که دمای یخچال بر روی دمای خیلی پایین تنظیم می‌شود. اول دمای یخچال را روی درجه گرم‌تر تنظیم کنید و چک کنید. اگر این ایراد هنوز هم ادامه داشت بهتر است با نمایندگی خدمات یخچال بلومبرگ در تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال ال جی در کرج

۵- صدایی مشابه به صدای ثانیه‌های ساعت آنالوگ از یخچال بلومبرگ شنیده می‌شود

اگر صدایی مثل صدای ثانیه‌های ساعت آنالوگ از یخچال بلومبرگ شما به گوش می‌رسد امکان دارد نقص از شیر برقی یخچال باشد. طراحی و بودن شیر برقی، برای مطمئن شدن از رد شدن مایع خنک‌کننده از محفظه است که می‌تواند دمای خنک‌کننده یا انجماد را تنظیم نماید. پس بسیار اهمیت دارد که فورا برای حل این مشکل اقدام کنید.

۶- مشکلات آبریز در یخچال بلومبرگ

متأسفانه امکان دارد با ایراداتی در آبریز یخچال بلومبرگ خود رو به رو شوید. در مجموع مشکل آبریز در یخچال بلومبرگ امکان دارد به خاطر مشکلات در شلنگ ورودی آب، چرخه اتوماتیک آب، شیر برقی آب باشد. جهت بروز هر نوع ایراد در آبریز یخچال بلومبرگ بهتر است از یک تعمیرکار مجرب کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال دوو در کرج

۷- خرابی برد یخچال بلومبرگ

این ایراد عموما به ندرت پیش می آید و جهت واقع شدن، به واسطه مشتریان محترم امکان تشخیص نیست و برای تعمیر آن هم حتماً باید به سراغ تعمیرکار حرفه‌ای رفت. متأسفانه بعضی از اشخاص نا آگاه پس ازآموزش تعمیر برد یخچال بلومبرگ به شکل ناقص، اقدام به تعمیر برد این یخچال می‌کنند که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود.

تعمیر قطعات یخچال بلومبرگ

بلومبرگ یخچال‌های خود را با طراحی قطعات پیشرفته و هدفمند در سازگاری با سبک زندگی شهری عرضه میکند. این برند پکیج کاملی از لوازم خانگی از جمله مدل‌های متنوع یخچال فریز را به مشتریان خود در تمام جهان عرضه میکند. تعمیرات سرویس افتخار دارد که با داشتن نمایندگی تعمیرات یخچال بلومبرگ در کرج به تعمیر یا عوض کردن قطعات یخچال بلومبرگ شما با هزینه معقول بپردازد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی دیپوینت در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *