تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در کرج

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در کرج - ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

خرابی های ساید بای ساید اسنوا که نیاز به تعمیر دارند:

اشکالاتی که به طور معمول امکان دارد برای ساید بای ساید اسنوا ایجاد شود متعدد هستند.

ولی می توان به چند مورد از اشکالات متداول اشاره کرد:

 • موتور یا کمپرسور ساید بای ساید اسنوا از کار افتاده است
 • صدای بسیار و غیر عادی ساید بای ساید اسنوا
 • یخچال یا فریزر ساید بای ساید خنک نمی کند
 • عوض کردن فیلتر آب ساید بای ساید اسنوا
 • دستگاه یخ سازی نمی نمایند
 • یخساز یخ بیرون نمی فرستد
 • آبریز دستگاه چکه کرده یا آبریز آب نمی دهد
 • دیواره دستگاه شدیدا داغ شده است
 • فریزر برفک می زند
 • ساید بای ساید بوی بدی می دهد
 • ساید بای ساید اتومات نمی کند
 • لاستیک اطراف درب ساید بای ساید چسبندگی ندارد
 • دستگاه گاز تمام کرده است
 • ساید بای ساید اسنوا ارور می دهد
 • آب از زیر ساید بای ساید اسنوا نشت دارد

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در کرج

عوض کردن فیلتر ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا یک فیلتر در درون دستگاه و یک فیلتر در بیرون در پشت دستگاه دارد که هر 6 ماه یک مرتبه احتیاج به عوض کردن دارند. عوض کردن دیرتر از موعد فیلترهای آب ساید بای ساید اسنوا می تواند سبب بروز بوی بد در آبریز، عدم یخ سازی، خراب شدگی شیربرقی یا پاره شدن شیلنگ های آب متصل به دستگاه شود.

عوض کردن موتور ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا دو نوع کمپرسور دارد. در ساید بای ساید های قدیمی تر از کمپرسورهای پیستونی اسنوا و در ساید بای ساید های جدید از کمپرسورهای اینورتر اسنوا با مصرف برق پایین تر استفاده شده است.

برای عوض کردن کمپرسور ساید بای ساید اسنوا احتیاج به انجام دادن جوشکاری و شارژ گاز دستگاه است. در اغلب تعمیرگاه های غیرمجاز از کمپرسور برندهای گوناگون برای عوض کردن استفاده می کنند؛ شما می توانید با تماس گرفتن با مرکز تعمیرات سرویس کمپرسور فابریک دستگاه خودتان را تهیه نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید هیمالیا در کرج

عوض کردن فن کندانسور ساید بای ساید اسنوا

فن کندانسور در ساید بای ساید اسنوا در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار دارد و وظیفه خنک نمودن کندانسور و موتور ساید بای ساید را بر عهده دارد. فن معیوب می بایست در نخستین فرصت عوض شود زیرا در غیر این صورت سبب صدمه دیدن موتور ساید بای ساید اسنوا می شود.

فن درونی ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا یک فن در بخش یخچال و یک فن در بخش فریزر دارد که وظیفه منتقل کردن سرما به قسمت های گوناگون کابین را بر عهده دارند. فن های درونی در دو نوع AC , DC  هستند که برای هر دستگاهی می بایست فن متناسب با آن دستگاه جایگزین گردد. در مرکز تعمیرات سرویس موتور فن فابریک متناسب با مدل ساید بای ساید خودتان برای شما نصب خواهد گشت.

شارژ گاز ساید بای ساید اسنوا

گاز ساید بای ساید امکان دارد به علت پوسیده شدن لوله های درونی و یا برخورد یک جسم خارجی به لوله ها نشت یابد. نشت گاز ساید بای ساید سبب از دست رفتن سرمای ساید بای ساید و آب شدن مواد غذایی خواهد گشت. برای شارژ گاز ساید بای ساید اسنوا اول احتیاج به نشت یابی و برطرف کردن اشکال محل نشت گاز است و بعد می بایست اقدام به شارژ گاز ساید بای ساید اسنوا کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید الکترواستیل در کرج

شارژ گاز ساید بای ساید اسنوا یکی از حائز اهمیت ترین و اساسی ترین تعمیرات مرتبط با ساید بای ساید اسنوا است که می بایست در انجام این کار از تجهیزات متناسب و استاندارد استفاده کرد و این کار با دقت خاصی انجام گردد. زیرا در صورت وجود کوچک ترین نشتی و یا کم یا زیاد شدن میزان گاز شارژ شده دستگاه دارای بازدهی مناسبی نخواهد بود.

تعمیرات یخساز ساید بای ساید اسنوا

یخساز ساید بای ساید اسنوا قابلیت تولید کردن 50 قالب یخ در طول شبانه روز را دارد. امکان دارد یخسازی دستگاه به علت قطع بودن آب و یا خراب شدن موتور یا حسگر یخساز متوقف شود. در مرکز تعمیرات سرویس برای تعمیر یخساز ساید بای ساید اسنوا از قطعه های فابریک برای هر مدل استفاده می گردد.

عوض کردن شیر برقی ساید بای ساید اسنوا

کار شیربرقی ساید بای ساید اسنوا رساندن آب به یخساز و آبریز ساید بای ساید است که به شکل الکترونیکی و با فرمان از برد ساید بای ساید عمل می نماید. اگر آبریز یا یخساز ساید بای ساید اسنوا به طور صحیح عمل نکنند احتیاج به عوض کردن شیربرقی ساید بای ساید اسنوا است.

عوض کردن و تعمیر برد الکترونیکی ساید بای ساید اسنوا

برد الکترونیک ساید بای ساید امکان دارد به علت نوسانات برقی و یا شستشوی ساید بای ساید خراب شوند. که در این حالت با تعمیر و یا عوض کردن برد اصلی ساید بای ساید اسنوا اشکال برطرف خواهد شد. برای پیشگیری از بروز اشکال در برد اصلی ساید بای ساید اسنوا از محافظ برق استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید ال جی در کرج

برد الکترونیکی ساید بای ساید اسنوا جزو مهمترین قطعه های دستگاه می باشد و مانند مغز یک انسان عمل می نماید. لذا تعمیر کردن این قطعه محتاج تخصص ویژه در زمینه الکترونیک می باشد. مهندسان ما در مرکز تعمیرات سرویس با توجه به تجربه زیاد و شناختن المان های مربوط به این قطعه اقدام به تعمیر کردن برد الکترونیک ساید بای ساید اسنوا کرده و در اجرا کردن این مهم از قطعه های اورجینال اسنوا استفاده خواهند کرد.

سرویس سالانه کندانسور ساید بای ساید اسنوا

کندانسور ساید بای ساید اسنوا در پشت دستگاه و در کنار موتور قرار داده شده است و به علت وجود فن امکان جذب کردن گرد و غبار بر روی این قطعه موجود است. لذا کندانسور ساید بای ساید اسنوا احیتاج به سرویس منظم و سالانه دارد تا سبب زیاد شدن طول عمر دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید امرسان

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، ساید بای ساید هیمالیا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *