مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد - تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی اسنوا

ایرادات تخلیه به عواملی مانند خرابی پمپ تخلیه، گرفتگی شلنگ تخلیه، خرابی برد الکترونیکی، گرفتگی فیلتر پمپ تخلیه و… وابسته است. پس باید این موارد چک شوند و جهت نیاز قطعات معیوب به واسطه تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا عوض شوند.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اسنوا

اگر دیگ نمی چرخد، امکان دارد تسمه بر اثر پوسیدگی پاره شده است و یا شل شده است. در نهایت باید شرایط تسمه چک  شود. علاوه بر این احتمال دارد که موتور دچار مشکل شده باشد و یا اماکن دارد که نچرخیدن دیگ به دلیل پر کردن بیش از اندازه لباس ها در دستگاه رخ داده باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس

نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا

نشت آب در لباسشویی اسنوا اغلب به دلیل پارگی شلنگ تخلیه، پارگی شلنگ ورودی آب، یا خارج شدن شلنگ تخلیه و شلنگ ورودی از محل اصلی خود، استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده، خرابی یا دفرمه شدن لاستیک دور درب، تراز نبودن لباسشویی و… رخ میدهد.

حرکت کردن ماشین لباسشویی اسنوا حین کار

از مهم ترین عوامل حرکت کردن دستگاه حین کار می توان به تراز نبودن دستگاه اشاره کرد. تراز نبودن دستگاه علاوه بر حرکت کردن دستگاه موجب ایجاد سر و صدا هم می شود. مورد بعدی بیش از اندازه پر کردن لباس ها در لباسشویی است.

 صدای زیاد ماشین لباسشویی اسنوا

صدای زیاد ماشین لباسشویی عموما به دلیل خرابی بلبرینگ، خرابی کمک فنر و پارگی تسمه رخ میدهد. در نهایت اگر دستگاه شما سر و صدای زیاد تولید می کند، باید این موارد چک شوند. و در صورت نقص داشتن قطعات گفته شده باید قطعات ناقص به واسطه تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا عوض شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

ارور های رایج در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 در لباسشویی اسنوا به معنای نرسیدن فرمان هیدرستات به شیر برقی است. در این حالت باید مواردی مانند کثیف بودن شیر برقی، گرفتگی فیلتر ورودی آب، بسته بودن شیر آب، خرابی هیدرستات، خرابی شلنگ هیدروستات و… چک شوند.

ارور E2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E2 در لباسشویی اسنوا یعنی نرسیدن فرمان هیدروستات برای قطع شیر برقی می باشد. در این حالت باید مواردی مانند خرابی شیر برقی، خرابی هیدروستات، خرابی اتصال میان فیش های هیدروستات، خرابی هیدرستات و… را چک کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اندیشه

ارور E4 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E4 در لباسشویی اسنوا یعنی آب نشتی دارد. در این صورت باید مواردی از جمله لوله تخلیه، نشتی لوله درام، اتصالات زیر لباسشویی، نشتی لوله ورودی آب، نشتی لوله تخلیه آب و… به وسیله تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا چک شوند.

ارور E5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E5 در لباسشویی اسنوا به منظور خرابی موتور می باشد. این امکان وجود دارد که موتور به درستی نچرخد، همینطور احتمال دارد برد ترایاک موتور اتصال کوتاه شده باشد یا در شکل دیودی باشد، در نهایت باید مواردی از جمله خرابی موتور، اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور و… چک شوند و در صورت خرابی موتور باید موتور عوض شود.

ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E6 در لباسشویی اسنوا به منظور سوختگی موتور می باشد. همینطور امکان دارد که سوکت موتور یا سیم کشی قفل شده باشند. یا احتمال دارد که اتصال کوتاه رخ داده باشد یا رله خراب شده باشد. در این حالت باید موتور چک شود و جهت سوختگی باید عوض شود. در صورت ایرادات سوکت و سیم کشی، باید سرویس کار خطا را برطرف کند. در صورت خرابی رله، باید رله ی جدید جایگزین شود و جهت اتصال کوتاه شدن مدار، باید مدار عوض شود.

ارور E7 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E7 در لباسشویی اسنوا، به این معناست که موتور در جهت درست کار نمی کند، یا موتور درست کار نمی کند. احتمال دارد که موتور سوخته باشد یا مدار برد خراب باشد. در این حالت باید موتور چک شود و در صورت خراب بودن باید عوض شود. همینطور در صورت اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور باید برد به وسیله تعمیرکار تخصصی نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا تعویض شود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در ملارد

ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E8 در لباسشویی اسنوا، به منظور خرابی یا ایراد در کارکرد موتور است. همینطور زمانی که سیم کشی قطع شده باشد یا سوکت قطع باشد یا وقتی که برد خراب باشد، این خطا نشان داده می شود. در این حالت اگر موتور خراب است، باید آن را عوض کنید، اگر سیم کشی و سوکت مشکل دارند باید آن ها را عوض کنید و در صورت خرابی برد هم باید برد عوض شود.

ارور E9 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E9 در لباسشویی اسنوا یعنی خرابی هیدروستات می باشد. امکان دارد که برد اتصال کوتاه شده باشد یا برد فرمان ایراد دار شده باشد. در این حالت باید برد جهت خرابی تعمیر یا تعویض شود و در صورت خراب بودن هیدروستات باید مقدار اهم آن چک شود.

ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H2 در لباسشویی اسنوا، به منظور خرابی ترموستات در ماشین لباسشویی های قدیمی و خرابی ترمیستور در مدل های جدید تر می باشد. در این حالت باید ترموستات یا ترمیستور چک شود و جهت خرابی عوض شود. همینطور باید مقدار اهم سنسور ترمیستور اندازه گیری شود و در صورت نیاز این قطعه باید عوض شود.

ارور H4 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H4 در لباسشویی اسنوا، این ارور به منظور بالا بودن دمای دستگاه و داغ شدن ماشین لباسشویی است. در این حالت باید مقدار اهم ترمیستور و سطح آب چک شود، همینطور باید المنت و مدار برد هم به واسطه تعمیرکار نمایندگی تعمیر لباسشویی اسنوا بررسی شوند.

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور H5 در لباسشویی اسنوا، به منظور بالا بودن دمای آب است. اصولا زمانی که دمای آب بیش از 45 درجه باشد، این خطا نمایش داده می شود. در این حالت باید مقدار اهم ترمیستور چک شود و در صورت خرابی باید این قطعه عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *