مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی ساید بای ساید امرسان در فردیس

نمایندگی ساید بای ساید امرسان در فردیس - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ساید بای ساید امرسان در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید امرسان در کرج

تعمیرات سرویس با برخورداری از تکنسین ها و مهندسان متخصص، ماهر و کارآمد در حوزه نصب، سرویس و تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان البرز بوده و به صورت شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به مشتری های محترم میباشد.
آشنایی و به روز بودن نیروهای این مجموعه به فناوری های جدید و نوین دنیا و همینطور توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در حوزه تعمیر و سرویس انواع گوناگون یخچال های امرسان سبب شده است که خدمات و سرویس دهی به این دستگاه ها، بدون احتیاج به جابجایی، در محل انجام شده تا هزینه تعمیرات ساید بای ساید امرسان برای مشتریان گرامی تا بیست درصد کم شود. تعمیرات ساید بای ساید امرسان در محل کرج توسط تعمیرکاران تعمیرات سرویس صورت می گیرد. ما ساید بای ساید امرسان شما را عیب یابی و برای برطرف کردن عیب از قطعات اصلی استفاده میکنیم تا مشکل برای همیشه و به طور کامل رفع گردد. در صورتی که یخچال ساید بای ساید شما خراب شده در هر نقطه از کرج که هستید با تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار را به محل اعزام نمائیم.

زمانی احتیاج به تعمیرات ساید بای ساید در کرج دارید که یکی از مشکلات زیر در یخچال شما مشاهده شود:

 • پنل برد ساید بای ساید سوخته است
 • بست یا لولای درب خراب گردیده است
 • بدنه فریزر از درون سوراخ شده است
 • گاز ساید بای ساید خالی شده است
 • فریزر یخ نمی زند
 • فریزر ساید بای ساید روشن نمی شود
 • ساید بای ساید صدای غیر طبیعی می دهد
 • خراب شدن ترموستات (اتوماتیک)
 • بخش یخچال سرد نمی کند ولی فریزر سرد است
 • یخچال ساید بای ساید روشن نمی شود
 • ساید بای ساید بیشتر از اندازه سرد می کند
 • بخش یخچال سرد نمی کند
 • نوار اطراف درب ساید خراب شده است
 • عوض کردن فیلتر ساید بای ساید

  در خدمت شما هستیم با آموزش تعمیرات ساید بای ساید از همه مدل ها و برندها، که مشکل اغلب دوستان می باشد. امروز به شما آموزش می دهیم که چطور بدون تماس با تکنسین تعمیر ساید بای ساید بسیاری از مشکلات یخچال را خودمان رفع نماییم.

  یکی از مشکلات اساسی یخچال فریزر و ساید بای سایدها خنک نکردن یخچال است. سرما نداشتن یخچال امکان دارد به خاطر یکی از دلیل های زیر باشد:

  • خراب شدن کمپرسور یخچال
  • احتیاج به شارژ گاز یخچال
  • خراب شدن کندانسور یخچال
  • خراب شدن اواپراتور یخچال
  • خراب شدن درب یخچال(صحیح بسته نشدن درب)

  موردهای بالا جزو مواردی است که نیاز است تکنسین های ما آن را رفع کنند و متاسفانه از دست شما کاری بر نمی آید. برای تعمیرات یخچال ساید بای ساید امرسان در کرج با تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

  بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید دیپوینت

  تعمیرات درب ساید بای ساید:

  در این بخش از آموزش تعمیرات ساید بای ساید به تعمیر درب یخچال فریزر می پردازیم. در مواردی امکان دارد درب یخچال مشکل پیدا کند و درست بسته نشود. یکی از این مشکلات، شکستن لولا درب می باشد که سبب می شود درب یخچال باز بماند. برای رفع این مشکل کافی است آموزش زیر را به صورت دقیق بخوانید تا درب یخچال را خودتان تعمیر نمائید و احتیاجی به تعمیرکار نباشد.

  عدم اتومات یخچال:

  اتومات نکردن یخچال حالتی می باشد که کمپرسور یخچال یکسره کار می کند و به حالت استراحت فرو نمی رود. همواره در حال کار کردن می باشد که این یک مشکل است زیرا هیچوقت یخچال نباید یکسره کار کند. این ایراد از دو قسمت ناشی می گردد:

  • خراب شدن ترموستات یخچال
  • مشکل مرتبط با کمپرسور یخچال

  خراب شدن ترموستات یخچال:

  ترموستات یخچال قطعه ای می باشد که دمای یخچال را کنترل می کند. هنگامی که یخچال نیاز به سرما داشته باشد جریان برق را در درون یخچال متصل می کند و کمپرسور سرمای لازمه را تولید می کند. و موقعی که سرما زیاد باشد کمپرسور را دچار قطعی می کند. در صورتی که ترموستات مشکل داشته باشد کمپرسور یکسره کار انجام می دهد و در اصطلاح متداول می گویند یخچال یکسره کار می کند.

  بیشتر بخوانید: ارورهای ساید بای ساید جنرال استیل

  مشکل مرتبط با کمپرسور یخچال :

   در این قسمت از آموزش تعمیر یخچال فریزر در این حالت امکان دارد کمپرسور مشکل داشته باشد که با سروصدای زیاد همراه می باشد و همچنین امکان دارد گاز تمام کرده باشد و احتیاج به شارژ گاز داشته باشد. در این حالت کمپرسور مجبور می باشد سرمای خواسته شده را تولید نماید که اگر نتواند مجبور می باشد یکسره کار کند.

  سروصدای خیلی زیاد و خیلی آزار دهنده یخچال :

  صدای زیاد یخچال ناشی از یکی از عوامل زیر است که به سادگی می توانید مشکل را رفع نمایید:

  • یکی از فن های یخچال(اواپراتور، کندانسور)
  • سستی پایه های کمپرسور

  برای رفع مشکل کافی است فن اواپراتور یخچال که در درون یخچال قرار دارد یا در پشت یخچال و کنار کمپرسور قرار دارد را بررسی کنید. همچنین در صورتی که کمپرسور به صورت محکم بر روی یخچال سفت نشده باشد سبب ایجاد صدای لرزش و اذیت کننده می گردد.

  دلیل عدم استارت شدن یخچال ساید بای ساید :

  از وجود جریان برق اطمینان حاصل کنید. همینطور از متصل بودن سیم برق یخچال با پریز برق مطمئن شوید. در صورتی که مشکل رفع نشد با نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر یعنی تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

  بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در فردیس

  تنظیم دمای یخچال:

  ممکن است برای شما هم سوال باشد که دمای مناسب برای یخچال و فریزر چه قدر است. لازم به ذکر می باشد که دمای مناسب برای یخچال 4 درجه سانتی گراد است و برای فریزر ساید بای ساید 18- درجه سانتی گراد است.

  خارج شدن آهسته آب از آبریز یخچال:

  امکان دارد برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگامی که می خواهید از یخچال آب بگیرید، آب به آهستگی از دیسپنر می آید. علت این امر امکان دارد به خاطر فشار پایین آب ورودی به یخچال باشد. همینطور امکان دارد فیلتر آب معیوب شده باشد و احتیاج به تعویض داشته باشد.

  بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

  مطالب مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *