تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت لرزش بیشتر از اندازه ماشین لباسشویی اسنوا

بعضی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما دچار لرزش بیشتر از اندازه گشته است و در این مواقع امکان دارد که مشکل خیلی جزعی باشد یعنی در صورتی که ماشین لباسشویی در محلی ناصاف و تراز قرار گرفته باشد دچار این اشکال می شود که در نخستین مرحله میبایست ماشین لباسشویی خودتان را تراز نمائید ولی در مرحله بعد در صورتی که اشکال ماشین لباسشویی رفع نشد.

می بایست به سراغ کمک فنر ها بروید، در صورتی که این دو قطعه در زیر دیگ صدمه دیده باشند علتی بر لرزش ماشین لباسشویی می شود. یکی از علت هایی که سبب ایجاد این ایراد می شود بیشتر از اندازه پر شدن ماشین لباسشویی است یعنی در صورتی که لباس ها به شکل نامتعادل درون ماشین لباسشویی قرار داشته باشد نیز سبب لرزش و نیز سبب صدمه دیدن کمک فنر ها می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هوور در کرج

علت سر و صدای بیشتر از اندازه ماشین لباسشویی اسنوا

سر و صدا در ماشین لباسشویی می تواند از اشکالات بسیاری باشد برای مثال عدم تراز بودن ماشین لباسشویی و یا گرفتگی اشیاء در درون پمپ که سبب سر و صدا می شوند ولی رایج ترین این اشکالات صدمه دیدن بلبرینگ دیگ در ماشین لباسشویی است اما علت صدمه دیدن آن از بین رفتن بخش خاصی از کاسه نمد می باشد و عبور آب از کاسه نمد سبب صدمه دیدن شفت و بلبرینگ دیگ می گردد که برای رفع نمودن این اشکال میبایست همه ی قطعات ماشین لباسشویی باز شوند و بلبرینگ و کاسه نمد آن عوض گردد.

علت عدم تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی اسنوا

بعضی اوقات متوجه می شوید که ماشین لباسشویی شما آب را تخلیه نمی کند و برای رفع نمودن این اشکال می بایست به سراغ شیلنگ تخلیه رفته و در صورتی که این قطعه دچار گرفتگی شده باشد آن را رفع نمائید، سپس پس از آن به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی رفته و آن را بررسی کنید چون با گرفتگی آن آب تخلیه نمی گردد، بعد از همه ی این موارد می بایست پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بررسی شود و در صورت لزوم آن را عوض نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو

علت عدم آبگیری کردن ماشین لباسشویی اسنوا

در صورتی که ماشین لباسشویی اسنوا شما بعد از تنظیم برنامه شستشو آبگیری را آغاز نمی کند برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی اسنوا و رفع نمودن این اشکال می بایست مراحل و قطعات زیر را بررسی کنید.

 • در مرحله اول می بایست به سراغ میکروسوئیچ درب رفته، در صورتی که این قطعه صدمه دیده باشد برد اصلی به طور صحیح تشخیص نمیدهد که درب بسته و یا باز می باشد، به همین علت ماشین لباسشویی اسنوا آبگیری را آغاز نمی کند.
 •  در مرحله دوم بعد از تست میکروسوئیچ درب به سراغ شیلنگ ورودی آب رفته، در صورتی که این شیلنگ دچار گرفتگی و یا پیچ خوردگی شده باشد آب به مخزن ماشین لباسشویی اسنوا وارد نخواهد شد.
 •  بعد به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا رفته، این قطعه وظیفه آبگیری در ماشین لباسشویی برعهده اش است، در صورتی که صدمه دیده باشد ماشین لباسشویی اسنوا به مرحله آبگیری وارد نمی گردد.
 • در صورتی که با چک کردن همه ی قطعه های بالا ماشین لباسشویی اسنوا شما درست نشد حتما به سراغ برد اصلی آن رفته و این قطعه را بررسی کنید چون همه ی فرمان های اصلی در ماشین لباسشویی به وسیله برد انجام می گیرد.
  همینطور در صورتی که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا احتیاج به یک تکنسین ماهر و متخصص داشتید می توانید با مجموعه تعمیرات سرویس در تماس باشید، ما تخصصی ترین تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا را برای شما ارائه خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج

علت آبگیری بیشتر از اندازه ماشین لباسشویی اسنوا

در صورتی که ماشین لباسشویی اسنوا شما در طول آبگیری بیشتر از اندازه این کار را انجام می دهد و آب از درون آن سرازیر می شود حتما میبایست قطعاتی مثل شیر برقی و همینطور هیدروستات را بررسی کنید، در صورتی که هیدروستات صدمه دیده باشد میزان آب از حد مشخص شده بیشتر می شود که برای رفع نمودن این اشکال حتما می بایست هیدروستات را عوض نمائید ولی در بعضی از موارد متوجه پر شدن آب در درون دیگ در هنگام خاموش بودن دستگاه می شوید که برای رفع نمودن این اشکال می بایست به سراغ شیر برقی ماشین لباسشویی اسنوا رفته و ماشین لباسشویی اسنوا خودتان را تعمیر نمائید.

نکته های حائز اهمیت در نگهداری ماشین لباسشویی اسنوا

 •  ماشین لباسشویی خودتان را در محلی صاف و تراز بگذارید.
 •  بعد از سیکل شستشوی ماشین لباسشویی درب آن را باز کنید و لاستیک اطراف درب آن را تمیز نمائید.
 •  درون ماشین لباسشویی بیشتر از اندازه لباس نریزید و همواره تلاش نمائید تا لباس ها در درون ماشین لباسشویی متعادل باشند.
 •  درب ماشین لباسشویی خودتان را به آرامی باز و بسته نمائید تا میکرو سوییچ درب و زبانه آن صدمه نبیند.
 • در سال حداقل یک مرتبه با مواد جرم گیر ماشین لباسشویی خودتان را جرم گیری نمائید.
 • هر 6 ماه فیلتر ماشین لباسشویی خودتان را تمیز نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در کرج

رایج ترین خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا به شرح زیر است:

 •  IE نشانگر وجود اشکال در سیستم آب رسانی است.
 • OE در ماشین لباسشویی اسنوا نشانگر عدم تخلیه آب است.
 •  LE در این مواقع می بایست به سراغ درب ماشین لباسشویی بروید این خطا لباسشویی اسنوا نشانگر باز بودن درب می باشد.
 •  E4 نشانگر نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا است.
 • E8 و E6 این خطای ماشین لباسشویی اسنوا نشانگر صدمه دیدن موتور است.
  دقت کنید که برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در این مواقع و این خطاها می بایست از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *