مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه -تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - فردیس - ملارد و کرج -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

مشکلات متداول لباسشویی SNOWA

قطعا در مدت زمان طولانی ایرادات مختلفی برای ماشین لباسشویی اسنوا رخ میدهد. ولی جای نگرانی و سردرگمی نیست، هر نوع مشکل به واسطه تعمیرکاران برند SNOWA در تعمیرات سرویس قابل حل است و تعمیرات تمامی مدل و ظرفیت لباسشویی اسنوا انجام می‌شود. این ایرادات  عبارتند از:

• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در هنگام کار
• تجمع آب در لباسشویی
• کار نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در میانه سیکل

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس

قطعات قابل تعمیر یا تعویض لباسشویی اسنوا

اولویت کارشناسان ما در این شرایط اقتصادی تعمیر قطعات لباسشویی اسنوا است تا هزینه های تعمیرات شما کم شوند. هر نوع تعویض یا تعمیر، بعد از عیب یابی کامل تعمیرکار لباسشویی اسنوا به شما گزارش داده می‌شود و در صورت لازم هر کاری فقط با رضایت شما روند تعمیر یا تعویض لباسشویی اسنوا شروع میشود. خرابی هر یک از قطعات لباسشویی می تواند ایراداتی را به وجود بیاورد. برخی از قطعات که  قابل تعمیر یا تعویض هستند:
• تسمه ها
• لاستیک دور درب
• دمپر
• سوئیچ فشاری
• پمپ تخلیه
• شناور و سوئیچ آن
• قفل درب
• تایمر
• برد الکترونیکی

اتصالی قطعات داخلی با بدنه

وقتی که بدنه ماشین لباسشویی برقدار است آن را خاموش کنید و بعد از مطمئن شدن از قطع برق المان‌های مصرف‌کننده برق در دستگاه مثل خازن، موتور، پمپ، هیدواستات و ترموستات را با دقت چک کنید. می‌توانید اجزای الکتریکی را از مدار خارج کنید و دوباره لباسشویی را به برق متصل کنید و ببینید مشکل رفع شده یا خیر.

با این کار می‌توانید قطعه ناقصه را بشناسید. یک تعمیرکار ماشین لباسشویی خوب در خیلی از مواقع می‌تواند اتصالی قطعه را رفع کند. گاهی هم ایراد با سیم ارت به بدنه موقتا رفع می‌شود تا ایراد اصلی ریشه‌یابی و حل شود. فراموش نکنید که اگر با ارت کردن بدنه فیوز برق پرید باید فکری دقیق برای عوض کردن و تعمیر قطعات ماشین لباسشویی کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ

 حرکت کردن ماشین لباسشویی حین کار

اگر ماشین لباسشویی شما در هنگام کار حرکت می‌کند، به احتمال زیاد نصب ماشین لباسشوییدرست انجام نشده است. اگر نصب درست باشد امکان دارد بست‌های نگهدارنده از چلیک جدا نشده باشد. در این صورت باید با استفاده از راهنمایی‌های دفترچه راهنما بست‌ها را باز کرد تا ایراد حل شود. در ماشین لباسشویی از میله‌هایی به اسم میله‌های ترانسپورت یا میله‌های حمل و نقل برای حفظ از دستگاه در هنگام جابجایی استفاده می‌شود.

در بعضی مدل‌ها دو و بعضی مدل‌های دیگر سه میله وجود دارد. این میله‌ها موجب می‌شود که از حرکت چلیک و برخوردش با خازن و تایمر پیشگیری شود. گاهی امکان دارد میله‌های ترانسپورت از چلیک جدا نشده باشد در همچین حالتی احتمال دارد لباسشویی در هنگام  کار حرکت کند.

 تاب برداشتن محور درام لباسشویی

در ماشین‌های لباسشویی که محور درام تاب برداشته باشد؛ اگر داخل لباسشویی لباس و آب نباشد ماشین لباسشویی حرکت نمی‌کند ولی به محض شروع شدن چرخه شستشو (در حالت عادی و دور تند) دستگاه بسیار حرکت می‌کند و به وضوح جابجا می‌شود. برای رفع این ایراد معمولاً تعمیر لباسشویی پاسخگو مسئله نیست و باید حتماً درام عوض شود.

در صورتی که در حین کار ماشین لباسشویی در حالت دورِ تند و یا خشک کن دچار لرزش شدید شده و از محل خود جابجا می‌شود، مشکل از تراز نبودن آن است. در صورتی که از عملکرد درست فنرهای متصل به دیگ و بلبرینگ‌های آن مطمئن هستید، کافی است با پیچ‌های تنظیم ارتفاع که در زیر دستگاه قرار دارد آن را تراز کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه

 روشن نشدن ماشین لباسشویی

گاهی اوقات با فشردن دکمه روشن/خاموش دستگاه روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند. در این هنگام بیشتر دکمه روشن/خاموش سالم است و دلیل ایراد اختلال در سیستم برق‌رسانی داخلی است. همینطور در صورتی که موتور بیش از حد داغ شده باشد احتمال دارد این حالت رخ دهد که برای رفع آن باید اجازه دهید موتور به حد کافی خنک شود. به طوری که به مدار داخلی دسترسی دارید و اطلاعات فنی دارید میکرو سوئیچ‌های درب را هم چک کنید تا از درست بودن آن‌ها اطمینان پیدا کنید.

 چرخش نداشتن دیگ

امکان دارد حالتی رخ دهد که ماشین لباسشویی روشن شده و تایمر و تنظیمات آن کار کند ولی با شروع شستشو، دیگ لباسشویی نچرخد. دیگ به وسیله یک تسمه به موتور لباسشویی متصل است و خروجی دیگ هم به کمک پمپ تخلیه به شیر خروجی وصل است. پس اول از سالم بودن تسمه و کارکرد درست موتور مطمئن شوید. بیشتر از اندازه ظرفیت لباسشویی در آن لباس نگذارید.

همینطور از درست بودن پمپ تخلیه هم اطمینان پیدا کنید. حتی احتمال دارد وسیله‌ای میان  دیگ و تسمه گیر کرده باشد و مانع چرخش آن شود. خرابی تسمه، موتور و پمپ تخلیه باید به وسیله متخصص تعمیرکار لباسشویی حل شود. گاهی اقدام غلط تعمیرکار منجر به وارد شدن صدمه زیادی به دستگاه می‌شود و هزینه تعمیر را چندین برابر می‌کند.

 نشت آب از دستگاه

جهت بروز نشتی آب، ایراد می‌تواند از شیلنگ تخلیه و یا ایراد کارکرد پمپ تخلیه باشد. برای مطمئن شدن از این امر می‌توانید نشتی را ردگیری کنید تا به نقط اولیه آن برسید. اگر نشتی ناشی از کهنگی شیلنگ و یا خرابی پمپ باشد، با عوض کردن قطعات معیوب، می‌توان ایراد را رفع کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در ملارد

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی

اگر با روشن شدن دستگاه و کارکرد تایمر و چرخش دیگ، مطلع شدید که آب وارد دیگ نمی‌شود، عوامل مختلفی می‌تواند موجب بروز آن شود. اگر از بسته بودن درب ماشین لباسشویی مطمئن هستید، بهتر است مدار داخلی، پمپ لباسشویی و یا شیر ورودی آب را چک کنید. خرابی شیرو گرفتگی شیلنگ آب ورودی و خرابی پمپ مهم‌ترین عامل بروز این ایراد هستند که با عوض کردن شیلنگ و یا تعمیر پمپ قابل حل هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا، ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *