تعمیرات یخچال, مقالات

ارورهای یخچال اسنوا

ارورهای یخچال اسنوا - نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

انواع خطاهای یخچال فریزر اسنوا

کد ارور F1 یخچال فریزر اسنوا

کد ارور F1 یخچال فریزر اسنوا نشان دهنده سرد نشدن اوپراتور به علت یخ زدگی شدید این قطعه دستگاه است. علت هایی مانند خراب شدن لاستیک اطراف درب یخچال فریزر، باز و بسته نمودن بیش از حد درب دستگاه، عدم تنظیم درست دمای یخچال، آلوده بودن لوله‌های کندانسور و… سبب یخ زدن لوله‌های پشت یخچال خواهد گردید.

برای برطرف کردن این خطا یخچال فریزر اسنوا می بایست نشتی گاز، خراب شدن سیستم دیفراست، قطع شدن سیم برق کمپرسور و یا خراب شدن این قطعه را بررسی و در صورت وجود اشکال در هر کدام به تعمیرات و یا عوض کردن قطعه پردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال حایر در فردیس

کد ارورهای F2 و F3 یخچال فریزر اسنوا

یکی از خطاهای یخچال فریزر اسنوا کد ارور F2 می باشد که مرتبط با بروز اشکال و خرابی در حسگر فریزر و کد ارور F3 مرتبط با خرابی حسگر یخچال فریزر اسنوا است. جهت رفع نمودن این خطاهای یخچال فریزر اسنوا، می بایست یک تعمیرکار سوکت حسگرها را مورد بررسی قرار دهد تا در صورت نیاز به عوض کردن حسگر اقدام کند. البته قطعه برد قدرت هم در صورت نشان دادن این ۲ نوع خطاهای یخچال فریزر اسنوا هم می بایست بررسی و در صورت نیاز عوض شود.

کد ارور F4 یخچال فریزر اسنوا

نشان دادن این کد ارور یخچال فریزر اسنوا به معنی اشکال و خرابی حسگر دیفراست دستگاه است. درباره ی رفع نمودن این خطا هم می بایست سوکت حسگر مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز قطعه حسگر و یا برد کنترلی یخچال عوض بشود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر بلومبرگ در اندیشه

کد ارور F5 یخچال فریزر اسنوا

کد ارور F5 یخچال فریزر اسنوا به علت خراب بودن المنت و عدم کارکرد صحیح سیستم دیفراست دستگاه نشان داده می‌ شود. این خطا امکان دارد به علت قطع شدن المنت اتفاق افتاده باشد. از همین رو برای برطرف کردن این کد ارور یخچال فریزر اسنوا می بایست سوکت حسگر را بررسی و چک نموده تا در صورت نیاز به عوض کردن این قطعه و یا عوض کردن برد قدرت دستگاه اقدام کنید.

کد ارور F6 یخچال فریزر اسنوا

نمایان شدن این کد ارور بر روی یخچال فریزر اسنوا، مرتبط با خراب شدن آی سی (IC) حافظه اپروم دستگاه است. برای رفع نمودن این خطای یخچال فریزر اسنوا، می بایست برد کنترلی دستگاه عوض بشود. به علت تخصصی بودن این کار و حساسیت زیاد این قطعه، بهتر می باشد که انجام دادن این کار به وسیله یک تعمیرکار حرفه ای صورت گیرد.

کد ارورهای F7 و F8 یخچال فریزر اسنوا

نمایان شدن کد ارور F7 مرتبط با معیوب بودن و خراب شدن فن یخچال فریزر و کد ارور F8 مرتبط با اشکال و خرابی فن فریزر اسنوا است. از همین رو برای برطرف کردن این خطاهای یخچال فریزر اسنوا می بایست همه ی بخش های فن و سیم‌ پیچی‌ های آن را بررسی و چک نمائید و در صورت وجود اشکال، این قطعه را عوض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کلور در ملارد

کد ارور F9 یخچال فریزر اسنوا

کد ارور F9در یخچال فریزر اسنوا نشانگر خراب شدن قطعه هیتر المنت فریزر است. برای برطرف کردن این کد ارور یخچال فریزر اسنوا، تعمیرکار میبایست المنت روی اواپراتور فریزر اسنوا را عوض نماید تا خطای دستگاه پاک بشود.

کد ارور FA یخچال فریزر اسنوا

این کد ارور یخچال فریزر اسنوا هم نمایانگر معیوب بودن و خراب شدن هیتر المنت یخچال فریزر است. برای رفع نمودن این خطا هم می بایست این قطعه دستگاه به وسیله تعمیرکار تعویض گردد.

کد ارور FB یخچال فریزر اسنوا

این خطای یخچال فریزر اسنوا، به علت معیوب بودن و خراب شدن آی سی برد الکترونیک اصلی دستگاه نشان داده شده است. پیشنهاد می نمائیم که در صورت دیدن این کد ارور بر روی صفحه نمایشگر دستگاه از دستکاری یخچال خودداری نمائید و با نمایندگی تعمیرات سرویس برای تعمیر یخچال و فریزر و عوض کردن این قطعه اصلی یخچال تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال دیپوینت در اندیشه

کد ارورهای H و H1 یخچال فریزر اسنوا

نمایان شدن کد ارور H مرتبط با گرم بودن یخچال و کد ارور H1 مرتبط با گرم بودن فریزر دستگاه است. در حقیقت در صورتی که دمای یخچال فریزر  اسنوا بیش از ۱۸ درجه باشد، شما خطای H را بر روی صفحه نمایشگر یخچال فریزر اسنوا مشاهده خواهید نمود و حتی امکان دارد که دستگاه صدای بوقی را هم پخش نماید.

علت بروز این خطای یخچال فریزر اسنوا مرتبط با کم بودن گاز موتور و یا حتی بدون گاز بودن موتور یخچال هم باشد که بهتر می باشد جهت بررسی نمودن و انجام دادن شارژ گاز یخچال فریزر حتما یک تعمیرکار مجرب، دستگاه را تعمیر کرده و این کد ارور یخچال فریزر اسنوا را رفع کند.

درباره ی خطای H1 دستگاه هم در صورتی که دمای فریزر اسنوا بیش از ۹ درجه باشد، کد ارور H1 بر روی صفحه نمایشگر فریزر اسنوا نشان داده خواهد شد و همینطور صدای بوقی هم از دستگاه شنیده خواهد ‌شد.

همان گونه که گفتیم علت بروز این خطاهای یخچال فریزر اسنوا کم بودن گاز و یا نبودن گاز مبرد در موتور دستگاه است. از همین رو برای برطرف کردن این خطاهای دستگاه نیاز می باشد که تعمیرکار به شارژ مجدد گاز یخچال فریزر اقدام کند تا این کد ارور دستگاه رفع شود.

نکته قابل ذکر درباره ی نمایش همه ی این خطاهای یخچال فریزر اسنوا در مدل‌های جدید آن، نشان دادن حرف Er به جای حرف F است. به این معنا که در صورتی که بر روی صفحه نمایشگر دستگاه شما، کد ارور Er01 نشان داده شد، مرتبط با عدم سرد شدن اواپراتور یخچال فریزر اسنوا و یخ زدگی لوله‌های پشت دستگاه است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *