مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارور ماشین لباسشویی اسنوا - تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس - ملارد - کرج - مارلیک- تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارور ماشین لباسشویی اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اسنوا در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ارور ماشین لباسشویی اسنوا

از سری کدهای خطا ماشین لباسشویی اسنوا 7 و 8 کیلویی می توان به IE اشاره کرد که بیانگر آبگیری نکردن درست دستگاه است.

عوامل بسیار زیادی در پیش آمدن این کد خطا وجود دارد که اساسی ترین آنها قطعی آب ساختمان است. بعد از مشاهده کردن ارور IE لباسشویی اسنوا چک کنید که آیا آب وصل است یا خیر؟ از دیگر عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در کرج

خرابی شیر ورودی لباسشویی:

استفاده کردن زیاد از ماشین های لباسشویی موجب میشود با مرور زمان روی شیر ورودی رسوب تشکیل شود. افزون براین، نداشتن کیفیت مناسب شیر ورودی هم موجب خراب شدن آن خواهد شد و آب وارد دستگاه نمیشود. برای رفع کردن خطای IE اسنوا شیر را چک و جهت نیاز آن را عوض کنید.

خرابی شدن شیر برقی:

دلیل خطا و ارور لباسشویی اسنوا در این شرایط امکان دارد خرابی شیر برقی باشد. شیر برقی درون دستگاه قرار دارد و برای بررسی کردن و تعمیر یا تعویض آن نیاز است درمورد تعمیرات ماشین لباسشویی اطلاعات کافی داشته باشید.

مسدودیت در شلنگ ورودی:

شلنگ ورودی به دستگاه امکان دارد ترک و شکسته شده باشد یا قسمت هایی از آن با رسوب گرفته شود. به همین علت نیاز است شلنگ را چک و جهت نیاز آن را تعویض کنید تا خطای IE لباسشویی اسنوا حل شود.

خرابی هیدروستات:

داخل کلیه ماشین های لباسشویی سنسور سنجش سطح آب یا هیدروستات هست.

جهت پر شدن مخزن دستگاه، فرمان قطع شدن آب فرستاده میشود. اگر هیدروستات دچار خرابی شود، سطح آب به درستی تشخیص داده نشده و پیش از پر شدن فرمان قطع آب فرستاده میشود. هیدروستات را چک و جهت نیاز آن را تعمیر کنید.

خراب شدن پمپ تخلیه:

جهت خرابی پمپ تخلیه، هنگام آبگیری امکان دارد همزمان تخلیه هم انجام شود و در نتیجه این خطا نمایش داده میشود.

مسدودیت فیلتر ورودی:

فیلتر ورودی لباسشویی امکان دارد به مرور رسوب گرفته باشد و منافذ آن گرفته شوند. چک کنید که آیا فیلتر سالم است و آن را تمیز کنید.

خرابی برد لباسشویی:

اگر هیچ کدام از موارد بالا علت این خطا نباشد، وجود مشکل در برد دلیل اصلی آن خواهد بود. برای بررسی کردن برد نیاز به تخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا است.

کد خطا و ارور UE لباسشویی اسنوا

ارور یو ای لباسشویی اسنوا در زمانی رخ می دهد که لباس ها درون دستگاه تراز نباشند.

برای مثال امکان دارد بیش از حد ظرفیت لباس درون مخزن قرار داده باشید یا لباس ها به هم گره خورده و در یک نقطه جمع شوند. رفع کردن این گروه از کدهای خطا ماشین لباسشویی اسنوا نیاز به تخصص زیادی نداشته و کافی است دستگاه را تراز کنید.

بیشتر بخوانید:تعمیر ماشین لباسشویی صنام در کرج

کد خطا OE ماشین لباسشویی اسنوا

از دیگر خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا می توان به OE اشاره کرد که بیانگر خراب شدن سیستم تخلیه دستگاه است. جهت برخورد کردن با این ایراد و خطا کافی است نکات زیر را انجام دهید:

  • شلنگ تخلیه را چک کنید که دچار گرفتگی یا شکسته شدن نشده باشد.
  • شرایظ پمپ تخلیه و سیم پیچی آن را چک کنید که البته نیاز به مهارت دارد. جهت نیاز این قطعه باید تعمیر یا عوض شود.
  • هیدروستات خراب شده و به نادرستی فرمان ورود آب به داخل دستگاه را میفرستد. جهت خرابی این قطعه آن را عوض کنید.
  • به علت های متعدد از جمله خراب بودن شیر برقی آب در هنگام تخلیه وارد مخزن میشود.
  • خراب بودن برد الکتریکی هم می تواند دلیل خطای OE لباسشویی اسنوا باشد.

کد خطا LE ماشین لباسشویی اسنوا

ارور LE لباسشویی اسنوا بیانگر خراب بودن در درب دستگاه است. برای مثال امکان دارد میکروسوئیچ های روی درب خراب شده باشند و باید عوض شوند.

لاستیک دور درب را چک کنید که دچار پارگی و فرسودگی نشده باشد. افزون براین، امکان دارد میان درب جسم خارجی گیر کرده باشد و موجب بروز خطای LE شود.

ارور E2 لباسشویی اسنوا

یکی دیگر از کدهای ارور ماشین لباسشویی اسنوا، E2 است که به منظور تشخیص نشتی دادن آب در دستگاه است. جهت مواجه شدن با این خطا موارد زیر را باید چک کنید:

  • شیر برقی را چک کنید: خرابی شیر برقی موجب میشود بی وقفه مدام دستگاه آبگیری شود و در نتیجه سرریز شود.
  • هیدروستات را چک کنید: خرابی این قطعه موجب میشود سطح آب به درستی تشخیص داده نشده و فرمان قطع آبگیری فرستاده نشود.
  • پمپ تخلیه دچار خراب شدن شده است. سیم پیچی پمپ را بررسی و جهت نیاز آن را تعمیر یا عوض کنید.

خطا E4 ماشین لباسشویی اسنوا

جهت مواجه شدن با این خطا اول چک کنید که آیا از شلنگ تخلیه آب نشتی دارد یا خیر؟ اگر این ایراد وجود داشت، نیاز است شلنگ را عوض کنید. در غیر این صورت، خراب بودن در برد هم می تواند موجب این خطا ماشین لباسشویی اسنوا شود که باید به وسیله متخصص چک شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

کد خطا  E5 ماشین لباسشویی اسنوا

یکی از ایرادات و خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا که به ندرت با آن مواجه خواهید شد، e5 است. اگر با این خطا رو به رو شدید، اول چک کنید که آیا لباس های میان درب و درام گیر کرده اند یا خیر؟ اگر پاسخ منفی بود، به احتمال قوی برد دچار ایراد شده و ولتاژ دستگاه به اختلال خورده است.

کد خطا و ارور E6 ماشین لباسشویی اسنوا

یکی از بدترین کدهای ارور در ماشین لباسشویی اسنوا، e6 است که بیانگر خراب بودن در موتور است. اگر با این خطا رو به رو شدید، ساده ترین راه این است که چک کنید آیا لباس میان درب و درام گیر کرده است یا خیر؟ اگر این ایراد وجود نداشت، بررسی شرایط موتور باید به وسیله متخصص آن چک شود.

کد خطا و ارور E8 لباسشویی اسنوا

مثل ارور e6 لباسشویی اسنوا، ارور e8 هم به معنای خرابی موتور است. در صورت رو به رو شدن با این خطا توصیه می کنیم دستگاه را از برق بکشید و با مراکز تعمیر تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *