تعمیرات یخچال, مقالات

علائم خرابی آبسرد کن یخچال ال جی

علائم خرابی آبسرد کن یخچال ال جی

ما در این مطلب به مبحث علائم خرابی آبسرد کن یخچال ال جی می پردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علائم خرابی آبسرد کن یخچال ال جی

خرابی آب سرد کن یخچال ساید بای ساید ال جی ممکن است به دلیل عوامل مختلفی مثل نداشتن عملکرد درست مکانیزم یخ زدایی، خرابی ترموستات، نقص در فناوری هوشمند، خرابی در حسگرهای دما و رطوبت، خرابی در مکانیزم درب، و یا مشکل در بخش یخچال رخ می‌ دهد. در این مقاله به رفع مشکل خرابی‌ آب سردکن یخچال فریزر ال جی می پردازیم.

تشخیص ایرادات آب سرد کن یخچال فریزر ساید ال جی

برای رفع خرابی‌ آب سردکن یخچال فریزر ال جی، می‌ توانید اول بررسی کنید که خطوط یخ زدایی بسته هستند یا خیر. در صورت بسته بودن خطوط یخ زدایی، می‌ توانید از روش‌ های مختلفی مانند استفاده از یک دمنده حرارتی یا کلرید متیلن برای باز کردن خطوط استفاده کنید. در صورتی که مشکل اصلی در مکانیزم یخ زدایی است، بهتر است خودتان اقدام نکنید و کار را تعمیرات سرویس بسپارید.

برای رفع خرابی ساید بای ساید ال جی، اول می‌ توانید بررسی کنید که کمپرسور به درستی عمل می‌کند، و چراغ‌های LED روشن هستند یا خیر. در صورت خرابی کمپرسور، بهتر است با یک متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید. اگر چراغ‌ های LED خاموش هستند، ممکن است مشکل از ترموستات باشد و بهتر است ترموستات را عوض کنید.

و اگر مشکل از نقص در فناوری هوشمند، حسگرهای دما و رطوبت یا مکانیزم درب هست، بهتر است به متخصصین تعمیرات سرویس مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:تعمیر صدای یخچال الکترواستیل

مهم ترین علت نیامدن آب از آبسردکن یخچال ال جی

در چنین مواقعی ممکن است به دلیل این مشکلات اتفاق بیفتد مانند:

  • خرابی در قسمت شیر ورودی آب و یا بقیه اجزای آن
  • پایین بودن فشار آب
  • کهنه شدن فیلتر آب
  • خراب شدن سوئیچ درب
  • سوئیچ دیسپنسر یا مخزن آب سرد کن دچار مشکل شده
  • معیوب شدن نمایشگر کنترلی آب سردکن

بیشتر بخوانید:نحوه تعمیر یخچال فریجیدر

علائم خرابی آب سردکن یخچال و ساید بای ساید ال جی و نحوه رفع آن‌ ها

بعضی از علت های خرابی‌ متداول در آب سردکن یخچال و ساید بای ساید ال جی و نحوه رفع آن‌ ها اشاره می‌ کنیم:

خرابی در موتور فن: این مشکل می‌ تواند باعث نامساعد شدن دور هوا در داخل یخچال بشود. برای رفع این مشکل بهتر است تعمیرکار آن را برای عوض کردن موتور فن اقدام کند.

نقص در حسگرهای دما و رطوبت: وقتی که حسگرهای دما، و رطوبت نامناسب عمل کند، ممکن است دمای داخل یخچال و آب سردکن بیش از حد بالا رفته و یا کم شود. برای رفع این مشکل بهتر است حسگر های دما و رطوبت را عوض کنید.

عدم عملکرد در مکانیزم یخ زدایی: یکی دیگر از دلایل خرابی‌ آب سردکن یخچال فریزر ال جی، بسته شدن خط های یخ زدایی است. برای رفع این مشکل باید از روش‌های مختلفی مثل استفاده از یک دمنده حرارتی یا کلرید متیلن برای باز کردن خط ها استفاده کنید.

خرابی در مکانیزم درب‌ها: در صورت خرابی درب‌ها در یخچال و ساید بای ساید ال جی، ممکن است هوا به درستی در داخل یخچال و آب سردکن جریان نیابد و دمای داخلی آن‌ ها نامناسب بشود. برای رفع این مشکل بهتر است درب‌ ها را تعمیر و یا عوض کنید.

خرابی در کنترلر: وقتی که کنترلر یخچال و آب سرد کن با مشکل رو به رو بشود، ممکن است عملکرد آن‌ ها نامناسب شود. برای رفع این مشکل بهتر است کنترلر را عوض کنید.

عدم عملکرد در مکانیزم کمپرسور: وقتی که کمپرسور یخچال و ساید بای ساید LG با مشکل رو به رو شود، ممکن است دمای داخلی آن‌ ها بیش از حد بالا رفته یا کم شود. برای رفع این مشکل بهتر است کمپرسور را تعمیر و یا عوض کنید.

بیشتر بخوانید:نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دوو

دیگر علائم خرابی آبسردکن یخچال فریزر ال جی

خرابی در مکانیزم پمپ آب: وقتی که پمپ آب یخچال با مشکل رو به رو شود، ممکن است دور هوا در داخل یخچال و آب سردکن نا مساعد شود. در نتیجه باعث نامناسب شدن عملکرد آن‌ ها می شود. برای رفع این مشکل بهتر است پمپ آب را تعمیر و یا عوض کنید.

خرابی در سیستم گازی: وقتی خرابی در سیستم گازی یخچال و آب سردکن، ممکن است دمای داخلی آن‌ ها بیش از حد بالا رفته یا کم شود. برای رفع این مشکل بهتر است یک تعمیرات سرویس را برای عوض کردن گاز یا تعمیر سیستم گازی دعوت کنید.

خرابی در صفحه الکترونیکی: اگر در صفحه الکترونیکی یخچال و آب سردکن، اطلاعاتی که در حال نمایش است نا مناسب شود و عملکرد آن‌ ها بهم بریزد برای رفع آن بهتر است صفحه الکترونیکی را تعمیر و یا عوض کنید.

خرابی در مکانیزم سرمایشی: وقتی خرابی در مکانیزم سرمایشی یخچال و آب سردکن، ممکن است دمای داخلی آن‌ها بیش از حد بالا رفته یا کم شود. برای رفع این مشکل بهتر است مکانیزم سرمایشی را تعمیر و یا عوض کنید.

خرابی در سیم‌ های برقی:وقتی خرابی در سیم‌ های برقی یخچال و ساید بای ساید ال جی، ممکن است برق از یخچال و آب سردکن قطع شود و عملکرد آن‌ ها متوقف شود. برای رفع این مشکل بهتر است سیم‌ های برقی را بررسی و تعمیر کنید.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


  • تعمیرات سرویس
  • تعمیر یخچال ال جی در کرج
  • تعمیر یخچال دوو در اندیشه
  • تعمیر یخچال دوو در ملارد

مطالب مرتبط