K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

علت باز نشدن درب لباسشویی بوش

علت باز نشدن درب لباسشویی بوش - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث علت باز نشدن درب لباسشویی بوش میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش مرتبط با خراب شدن قطعات، قطع برق، موانع فیزیکی و … است. بوش یکی از برترین برندهای موجود در بازار لوازم خانگی است که جایگاه خاصی میان خریداران دارد. در این مقاله تصمیم داریم افزون بر بررسی دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش ، اشاره ای به خصوصیات این دستگاه هم داشته باشیم.

بیشتر بخوانید: علت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی امرسان

معرفی ماشین لباسشویی بوش

پیش از بررسی علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش باید به تعریفی خلاصه از این دستگاه بپردازیم. برند بوش یکی از برندهای مطمئن در زمینه انواع لوازم خانگی، از جمله ماشین لباسشویی، است. ماشین لباسشویی‌های بوش عموما از جدیدترین فناوری‌ها و تجهیزات استفاده می کنند. این تجهیزات می‌توانند دارای تکنولوژی‌های مصرف انرژی کم، برنامه‌های شستشوی مختلف، قابلیت هوشمندی، و امکاناتی جهت نگهداری بهتر از لباس‌ها باشند. بعضی از خصوصیات در ماشین لباسشویی بوش امکان دارد عبارت از موارد زیر باشند:

  • تکنولوژی VarioPerfect: که قابلیت انتخاب میان کارکرد سریعتر یا صرفه جویی در انرژی را فراهم می‌کند.
  • تکنولوژی ActiveWater: که بهینه‌سازی مصرف آب مطابق با مدل و مقدار لباس‌ها را انجام می دهد.
  • قابلیت هوشمندی: بعضی مدل‌های بوش امکانات هوشمند مثل اتصال به اینترنت برای کنترل از راه دور و برنامه‌ریزی شستشو از سوی گوشی هوشمند هستند.
  • برنامه‌های شستشوی خاص: برنامه‌های مناسب به عنوان لباس‌های ورزشی، حساس و … است.
  • صفحه نمایش LED یا لمسی: بعضی از ماشین‌لباسشویی‌های بوش صفحه نمایش بزرگ و قابل فهم دارند.

لطفاً خصوصیات خاص هر مدل از ماشین لباسشویی بوش که شما علاقه دارید را مطالعه کرده و با نظرات مخاطبان آشنا شوید تا تصمیم به خرید مناسبی برای احتیاجتان بگیرید.

بیشتر بخوانید: علت خرابی پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ

علت باز نشدن درب لباسشویی بوش

برق‌رفتگی یا قطعی برق

  • اطمینان پیدا کنید که ماشین لباسشویی به منبع برق وصل است.
  • چنانچه اطمینان دارید که برق به درستی متصل شده است، امکان دارد با چراغ‌های نمایش دهنده وضعیت یا صفحه‌نمایش ماشین لباسشویی بررسی کنید که آیا ایرادی در سیستم برق وجود دارد یا خیر.

چک کردن قفل ایمنی

  • چک کنید که آیا درب درست بسته شده است و قفل ایمنی فعال است.
  • جهت وجود قفل ایمنی، مطمئن شوید که قفل باز و قفل بسته درست کار می‌کند. در بعضی از مواقع علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی به خاطر خراب شدن این قطعه است.

چک کردن برنامه وضعیت

امکان دارد با تنظیمات و برنامه‌های متنوع، درب ماشین لباسشویی قفل شده باشد. دستورکارهای دستی را چک کرده و اطمینان پیدا کنید که مراحل درست انجام شده‌اند. با بودن ایراد در هر مرحله می توان آن را تحت عنوان دیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش شناسایی کرد.

بررسی مانع فیزیکی

به طوری که هنوز ماشین لباسشویی درب را باز نمی‌کند، امکان دارد مانعی در مکانیسم باز کردن درب باشد. در این حالت با دقت مکانیسم باز کردن درب را چک کنید.

تعویض کردن قطعات معیوب

چنانچه با انجام مراحل بالا همچنان ایراد رفع نشده باشد، امکان دارد یک قطعه معیوب یا خراب شده باشد. در این حالت بهتر است به تکنسین متخصص مراجعه کرده و قطعه های لازم را عوض کنید. این موضوع درباره تعمیر لباسشویی ال جی و دیگر برندها هم عنوان میشود.

بیشتر بخوانید: ارور ماشین لباسشویی حایر

مواردی جهت جلوگیری از خرابی لباسشویی

حالا به خوبی با علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش آشنا شدیم. نوبت به این می رسد که جهت پیشگیری از خرابی ماشین لباسشویی اقداماتی را انجام دهید. در زیر چند مورد جهت حفظ و افزایش عمر ماشین لباسشویی آورده شده است:

حفظ تعادل بار

اطمینان پیدا کنید که لباس ها به صورت یکنواخت در درون ماشین لباسشویی قرار گرفته باشند. بار بسیار سنگین یا نامتعادل می‌تواند به موتور و سیستم چرخش ماشین لباسشویی صدمه برساند.

بهره گیری از میزان مناسب مایع‌شوینده

به کار گیری از مقدار زیاد یا کم مایع‌شوینده می‌تواند در مدت زمان طولانی به کارکرد ماشین لباسشویی صدمه برساند. راهنمای تولید کننده را جهت تشخیص مقدار دقیق مایع‌شوینده دنبال کنید.

تمیز کردن ماشین لباسشویی

بعضی اوقات دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش کثیفی بیش از اندازه دستگاه است. به طور منظم ماشین لباسشویی را تمیز کنید تا از رسوبات، لکه‌ها، و آلودگی‌ها تمیز شود. بهره گیری از مواد تمیزکننده خاص جهت پاکسازی دستگاه می‌تواند به عمر طولانی‌تر دستگاه کمک کند.

بررسی جیب‌های لباس

مطمئن شوید که هیچ وسیله سختی مثل سکه، کلید، یا وسیله دیگری در جیب لباس‌ها قرار ندارد. چون امکان دارد در طی عملیات شستشو صدمه ببیند.

بارگذاری نکردن اضافی

ماشین لباسشویی را با بار مضاف پر نکنید. توازن بار و تفکیک لباس ها را جدی بگیرید.

استفاده درست از قطعات

راهنمای استفاده و مراقبت ماشین لباسشویی را بخوانید و از کلیه قطعات و خصوصیات درست استفاده کنید.

کنترل لوله‌های آب

لوله‌ها و ورودی آب را به شکل دوره‌ای بررسی کنید تا از هر نوع نشتی یا ایراد در آبگیری پیشگیری شود.

بی توجهی به دستورات تولید کننده

دستورات و راهنمای تولید‌کننده را با دقت تمام بخوانید و کار کنید. هر نوع استفاده غلط امکان دارد به ایرادات فنی و خرابی منتهی شود.

بیشتر بخوانید: علت کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی دوو

خرید ماشین لباسشویی با کیفیت

اول، از خرید ماشین لباسشویی با کیفیت و از تولیدکنندگان معتبر مطمئن شوید. این مسئه می‌تواند به طول عمر و کارایی بهتر ماشین لباسشویی شما اضافه کند.

اجرای این موارد و راهنمایی‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا ماشین لباسشویی خود را بهتر مراقبت کنید و از ایرادات زودرس پیشگیری کنید. به طوری که نتوانستید به دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش پی ببرید قابلیت دسترسی به متخصصین و تکنسین ها از شیوه های مختلف وجود دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری