تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال فریزر وستل در کرج

تعمیر یخچال فریزر وستل در کرج - نمایندگی یخچال فریزر در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال فریزر وستل در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر وستل در کرج

عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر وستل زمانی که برفک می زند

برفک زدن یخچال فرزیر وستل به خصوص در مدل های قدیمی تر یکی از متداول ترین ایرادات ایجاد شده است که برای رفع نمودن آن می بایست موارد زیر را رفع نمائید.

در صورتی که یخچال فرزیر شما، در محیطی است که در آن جا رطوبت بسیاری وجود دارد، هر دفعه که بخواهید درب یخچال فریزر وستل خود را باز و بسته نمائید میزان بسیاری رطوبت به درون یخچال فریزر شما می رود و همین موضوع سبب می شود ، یخچال فریزر وستل شما برفک بزند. برای رفع نمودن این مسئله به شما عزیزان توصیه می کنیم که یخچال فریزر وستل خود را در کنار اجاق گاز و یا سماور نگذارید.

یکی دیگر از علت های برفک زدن یخچال فریزر وستل می تواند، خراب شدن لاستیک درب یخچال فریزر باشد . چون در این وضعیت درب یخچال فریزر شما به طور صحیح بسته نمی شود و رطوبت و گرمای خارج به درون یخچال می رود.

خراب شدن ترموستات یخچال فریزر وستل هم از دیگر علت های برفک زدن یخچال فریزر است که با تنظیم دوباره ترموستات می توانید، این اشکال را رفع نمائید، ولی در صورتی که موفق نشدید نیاز می باشد که ترموستات دستگاه خود را عوض نمائید و برای تعمیر یخچال فریزر وستل خود با یک تعمیرکار تعمیرات سرویس تماس حاصل نمائید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر آاگ در کرج

عیب یابی یخچال فریزر وستل زمانی که ، یخچال فریزر صدای غیرعادی تولید می کند

در صورتی که یخچال فریزر وستل شما در زمان کار صدا های نامعقول از خود تولید می کند، علت های بسیاری دارد که در ادامه به چک کردن آن ها خواهیم پرداخت. در چنین وضعیت امکان دارد، که اشکال در فن های یخچال فریزر وستل باشد و یکی از فن های استفاده شده در یخچال دچار خرابی شده باشد و به همین علت یخچال وستل در زمان کار صدای بسیاری از خود تولید کند، برای رفع نمودن این ایراد بهتر می باشد که فن خراب را عوض نمائید  تا از بروز اشکالات جدی تر پیشگیری نمائید.

ممکن است که علت صدای ناهنجار یخچال فریزر وستل، خراب شدن موتور فن کندانسور یخچال فریزر وستل باشد؛ به طور معمول کندانسور در کنار خودش، جهت خنک ماندن یک فن دارد، که در صورتی که موتور آن خراب شده باشد و یا بر اثر کثیف شدن و یا خشک شدن به طور صحیح کار نکند، سبب بروز سروصدا در یخچال فریزر می شود.

در بعضی مواقع و بعضی از مدل یخچال فریزرها، به علت شروع کار و یا عدم اتومات، سیستم برفک زدای یخچال فریزر وستل امکان دارد که صدای تق تق حس کنید، که مورد کاملا طبیعی می باشد.

بعضی اوقات بر اثر فرسوده شدن و گذر عمر یخچال فریزر، لوله های مسیر حرکت گاز یخچال فریزر وستل فرسوده شده و امکان دارد درون لوله ها را رسوب گرفته باشد، به همین علت امکان دارد که هنگام حرکت گاز در لوله ها، صدای بدی مثل زوزه کشیدن حس کنید.

خطاها و کدهای ارور رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید وستل

در زیر فهرستی از مهم ترین کدهای ارور یا خطاهای یخچال فریزر وستل که گاهی تماس با نمایندگان تعمیرات سرویس در کرج را ضروری می کند آورده شده‌اند کهتمام خطاهای رایج یخچال فریزر وستل را بیان نموده ایم:

 • کد خطای E1: این ارور نشان دهنده خراب شدن حسگر یا سنسور فریزر است.
 • کد خطای E2: این کد ارور نشان دهنده خراب شدن و اشکال در اواپراتور حسگر است.
 • کد خطای LF: قسمت یخچال به میزان کافی سرد نمی باشد.
 • کد خطای LC: قسمت فریزر به میزان کافی سرد نمی باشد.
 • کد خطای HC: یخچال فریزر ما در محفظه خنک کننده در خطر انجماد قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر کنمور در کرج

نکته هایی برای افزایش یافتن عمر و کارایی یخچال فریزر وستل

برای افزایش دادن عمر یخچال فریزر و ساید بای ساید و قطعه های آن می بایست نکاتی را رعایت نمود تا احتیاج به تعمیرکار و تعمیرگاه یخچال فریزر و ساید بای ساید به کمترین مقدار خود برسد. از قبیل مهم ترین نکته هایی که در استفاده کردن از یخچال فریزرهای وستل می بایست رعایت نمود می توان موارد زیر را نام برد:

 1. از گذاشتن هر نوع غذا و خوراکی های داغ و گرم داخل یخچال فریزرها پرهیز نمائید.
 2. طبقات درونی ساید بای ساید را عایق نکرده و اجازه دهید که جریان هوای درون آن به سادگی به همه ی نقاط یخچال فریزر انتقال یابد.
 3. زیادتر از ظرفیت یخچال فریزر از آن استفاده نکنید و حجم مواد غذایی داخل آن را در نظر داشته باشید.
 4. لاستیک های عایقی که برای اطراف درب یخچال فریزر مورد استفاده قرار می گیرند را به طور مرتب بررسی و تمیز نمائید و از سالم بودن آنهاکاملا مطمئن شوید.
 5. در هنگامی که برای مدتی طولانی از منزل خارج می شوید و به مسافرت می روید تلاش نمائید دمای یخچال فریزر را به کمترین مقدار خود برسانید.
 6. برفک فریزر را به شکل کامل از بین ببرید زیرا برفک زیاد سبب کارکردن بیشتر از اندازه و ایجاد فشار زیاد به یخچال فریزر خواهد شد.
 7. در زمان تمیز نمودن و شستن یخچال فریزر حتما آن را از برق جدا نمائید و اگر آن را جا به جا نموده اید تلاش نمائید پس از یک الی دو ساعت به برق متصل نمائید.
 8. تلاش نمائید ساید بای ساید را با فاصله از دیوار بگذارید که فن ساید بای ساید برای خنک نمود آن تحت فشار قرار نگیرد.
 9. همه ی خطاهای نشان داده شده در صفحه نمایشگر یخچال فریزرهای وستل را جدی گرفته و برای برطرف کردن آنها اقدام کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر هیوندا در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *