تعمیرات ساید بای ساید, مقالات

تعمیرات ساید بای ساید وستل در کرج

تعمیرات ساید بای ساید وستل در کرج - تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ساید بای ساید وستل در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات ساید بای ساید وستل

ساید بای ساید از لوازم پرکاربرد و مهم در منزل است. هنگامی که ساید بای ساید خراب می گردد به علت بالا بودن وزن آن، در صورتی که بخواهیم آن را به تعمیرگاه ببریم خیلی دردسر ساز می شود و امکان دارد دستگاه صدمه ببیند. ولی چاره چیست؟

تعمیرات سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیرات ساید بای ساید وستل در کرج است و خدمات خود را در خانه ی مشتریان با بالاترین کیفیت ارائه می نماید. با استفاده کردن از این خدمات دیگر احتیاجی نمی باشد ساید بای ساید شما از منزلتان خارج گردد، تعمیرکار ما همراه با تجهیزات کامل به منزل شما می آید و تعمیرات را با رعایت کردن پروتکل های بهداشتی در خانه ی شما انجام می دهد. اگر امکان تعمیر در خانه وجود نداشت، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه منتقل خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید اسنوا در کرج

در ادامه تعدادی از ایرادات متداولی که در تماس با مرکز تعمیرات ساید بای ساید وستل در کرج، درمیان گذاشته شده را به همراه شیوه برطرف کردن آن ها ذکر نموده ایم.

داغ شدن غیرطبیعی کمپرسور ساید بای ساید وستل

هنگامی که دمای کمپرسور ساید بای ساید از اندازه معمول آن زیادتر می شود احتمالا تغییراتی در کارکرد دستگاه ایجاد شده و اثر منفی بر روی دستگاه گذاشته است. داغ شدن کمپرسور می تواند عمر آن را کاهش دهد و می بایست فورا عیب یابی و رفع ایراد شود.

در صورتی که موتور ساید بای ساید خیلی کار کند داغ خواهد شد و کار کردن زیاد موتور می تواند به علت بسته نشدن صحیح درب و هدر رفتن سرما رخ دهد. برای برطرف کردن این اشکال از سالم بودن لاستیک اطراف درب ها مطمئن شوید و در صورت نیاز آن ها را عوض نمائید. همینطور از زیاد باز و بسته نمودن درب دستگاه خودداری نمائید.

بوی نامطبوع محفظه ساید بای ساید وستل

در صورتی که موقعی که درب ساید بای ساید را باز می نمائید، بوی ناخوشایندی حس می نمائید و برایتان آزار دهنده میباشد امکان دارد یکی از مواد غذایی درون دستگاه فاسد شده باشد. این بو امکان دارد حتی بعد از خارج نمودن مواد غذایی از درون دستگاه هم از بین نرود که در این صورت تنها راهکار آن شستن دستگاه می باشد.

همینطور برای خلاص شدن از بوی نامطبوع می توانید از بوگیر ها یا خوشبو کننده ها در ساید بای ساید خودتان استفاده نمائید. نگهداری موادی مثل قهوه، لیمو و وانیل هم می توانند در برطرف کردن بوی نامطبوع خیلی تاثیرگذار باشند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ساید بای ساید یخساران در کرج

از کار افتادگی فن کندانسور ساید بای ساید وستل

از کار افتادگی فن کندانسور می تواند سبب صدمه دیدن کمپرسور ساید بای ساید شما بشود و می بایست فورا برای تعمیر آن اقدام نمائید. از علائم خراب شدن فن کندانسور، ایجاد صدای آزار دهنده از پشت ساید بای ساید و داغ شدن بیشتر از اندازه کنار درب دستگاه است.

به وجود آمدن برفک در محفظه ساید بای ساید وستل

ایجاد برفک در ساید بای ساید سبب مختل شدن کارکرد دستگاه می شود. در اغلب اوقات وارد شدن هوای مرطوب به درون دستگاه دلیل ایجاد برفک است. کم بودن دمای محفظه دستگاه و عدم تنظیم بودن دمای درست هم سبب یخ زدگی مواد و ایجاد  برفک در ساید بای ساید می گردد.

برای برطرف کردن این ایراد دستگاه ساید بای ساید خودتان را در جایی که رطوبت به آن نرسد بگذارید و درجه دمای آن را بر روی دمای مناسب تنظیم نمائید.

روشن بودن لامپ ساید بای ساید وستل به صورت مداوم

در صورتی که لامپ ساید بای ساید هنگامی که درب دستگاه بسته می شود هم روشن بماند احتمال اینکه موتور به طور یکسره کار کند زیاد می شود و به دنبال آن شاهد زیاد شدن مصرف انرژی خواهید بود.

روشن بودن مداوم لامپ دستگاه سبب می گردد دمای دستگاه زیاد شود در نتیجه کمپرسور مجبور خواهد شد برای جبران سرمای از دست رفته زیادتر کار کند و فشار بسیاری بر روی آن وارد خواهد شد.

از علت های متداول رخ دادن این اشکال خراب شدن سوئیچ دستگاه و اشکال در اتصالات لامپ است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید کلور در کرج

ارورهای متداول در تعمیر ساید بای ساید وستل

به صورت کلی برای استفاده کردن بهتر کاربران از ساید بای ساید وستل، یک سری کد های ارور به شکل جالبی طراحی شده اند که به آنها اشاره می کنیم.

 • نمایش کد خطای E1: پیغام خراب شدن سنسور یا حسگر فریزر.
 • نمایش کد خطای E2: پیغام وجود اشکال در اواپراتور حسگر.
 • نمایش کد خطای LF: گرم شدگی فریزر.
 • نمایش کد خطای LC: عدم سرد شدن فریزر.
 • نمایش کد خطای HC: پیغام وجود اشکال در سیستم یخ زدگی مواد غذایی.

نکته های حائز اهمیت در استفاده کردن و نگهداری از ساید بای ساید وستل

برای زیاد شدن کارایی و افزایش عمر ساید بای ساید وستل پیشنهاد می شود نکته های زیر را در زمان استفاده از دستگاه رعایت نمائید:

  • ساید بای ساید خودتان را در فاصله ۲۰ سانتی متری از دیوار بگذارید که رد و بدل شدن هوا ممکن باشد.
  • حداکثر هر ۶ ماه یک مرتبه ساید بای ساید های برفک زا را تمیز نمائید.
  • درب ساید بای ساید را برای مدت زمان طولانی باز قرار ندهید.
  • از پر نمودن بیشتر از اندازه ساید بای ساید بپرهیزید چون این کار از جریان یافتن آزادانه هوا در میان مواد غذایی ممانعت می کند.
  • از گذاشتن غذاهای داغ در ساید بای ساید خودداری نمائید.
  • ساید بای ساید را در مکانی بگذارید که به صورت کامل تراز باشد.

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *