تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال دوو در اندیشه

نمایندگی یخچال دوو در اندیشه - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال دوو در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال فریزر دوو

علت نشت آب از یخچال چیست؟

نشتی آب در یخچال امکان دارد از دلایل مختلفی ناشی شود. یکی از دلیل رایج این مشکل، خرابی لوله‌های آب است. این لوله ها احتمال دارد به علت رسوبات یا یخ زدگی گرفته شده یا خراب شده باشند که باعث نشتی آب می‌شود. همینطور، دمای نامناسب فضای اطراف یخچال هم می‌توانند موجب نشتی آب شوند. همینطور، در صورتی که سیستم یخساز یا تخلیه آب یخچال دچار خرابی شود، امکان دارد آب نشت کند.

برای حل این مشکلات، اول باید دلیل دقیق نشتی آب را تشخیص داد. بعد می‌توان با تعمیر یا عوض کردن قطعات خراب یا گرفته شده، این مشکل را رفع کرد. همینطور، نگهداری و تمیزی منظم از قطعات داخلی یخچال و اطراف آن می‌تواند از وقوع نشتی آب پیشگیری کند.

علت صداهای عجیب در یخچال چیست؟

صداهای غیرطبیعی در یخچال می تواند به دلیل خرابی فن اپراتور یخچال ، درگیری پره‌های فن یخچال فریزر، خرابی موتور فن کمپرسور، شل شدن اتصالات داخلی یخچال باشد. در مجموع، برای تشخیص دقیق دلیل صداهای عجیب در یخچال، بهتر است از  یک تعمیرکار متخصص برای تعمیر یا عوض کردن قطعات کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در ملارد

علت بوی نامطبوع یخچال فریزر چیست؟

بوی نامطبوع یخچال فریزر امکان دارد از چندین دلیل مختلف ناشی شود. یکی از دلایل اصلی این موضوع احتمال دارد بوی غذاهای فاسد یا تاریخ گذشته شده باشد. هنگامی که غذاها در یخچال فریزر برای مدت زمان طولانی نگهداری می‌شوند، احتمال دارد بوی نامطبوعی ایجاد کنند. همینطور، لوله‌های آب یخچال امکان دارد کثیف شده و موجب ایجاد بوی نامطبوع شوند. تمیزی نبودن داخل یخچال و فریزر هم می‌تواند موجب ایجاد بوی نامطبوع شود. همینطور، اگر یخچال فریزر شما فیلتر دارد، ممکن است نیازمند تعویض باشد.

دلیل عدم تنظیم درجه دما در یخچال چه می باشد؟

اگر یخچال شما نمی تواند درجه حرارت را به درستی تنظیم کند، احتمال دارد مشکل در ترموستات باشد. حتما مطمئن شوید که تنظیمات دما روی یخچال به درستی انجام شده باشد. امکان دارد که دما به صورت ناخواسته تغییر کرده باشد. با چک کردن این موارد و جهت نیاز به کمک یک تکنسین متخصص، می‌توانید دلیل تنظیم نبودن درجه حرارت یخچال خود را پیدا کرده و آن را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال جی پلاس در ملارد

علت کار نکردن آب سردکن یخچال فریزر چیست؟

اگر آب سردکن یخچال شما کار نمی کند، احتمال دارد مشکل در لوله منتقل کردن آب، ایراد برد کنترلی دیسپنسر یا آبسردکن، خرابی شیر ورودی یا شیر برقی ، کم بودن فشار آب خانه و گرفتگی فیلتر باشد. با چک کردن این عوامل و انجام تعمیرات لازم، می‌توانید به دلیل کارنکردن آب سردکن یخچال فریزر پی ببرید و آن را حل کنید.

علت سرد نکردن یخچال فریزر چیست؟

احتمال دارد مشکلی در موتور فن یخچال ایجاد شده باشدامکان دارد مشکل از کمپرسور یخچال باشد. حتما جهت تست و ایراد یابی کمپرسور، با تکنسین مجاز یخچال دوو تماس حاصل کنید. ممکن است درب یخچال را به درستی نبسته باشید و از خنک شدن فضای داخل یخچال مانع شود. ممکن است ایراد از فاصله یخچال فریزر از دیواره ها باشد.

باید یخچال را طوری قرار دهید که حداقل 10 سانتی متر از دیوارهای اطراف خود فاصله داشته باشد تا فضای کافی برای جریان هوا وجود داشته باشداحتمال دارد کویل های کوندانسور جرم گرفته باشد. برای پاکسازی آن می توانید از جاروبرقی یا یک برس استفاده کنید. برای این کار یخچال فریزر خود را خاموش کنیداحتمال دارد سیستم خنک کننده یخچال شما معیوب شده و باعث تولید نکردن کافی سرما شود. در این صورت حتما باید بخش های مختلفی که مربوط به این سیستم می باشد، چک شوداگر یخچال شما به درستی خنک نمی شود، ممکن است ایراد در کمپرسور یا سیستم خنک کننده باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در اندیشه

علت بسته نشدن درب یخچال چیست؟

در صورتی که درب یخچال فریزر دوو شما بسته نمی شود، اقدامات زیر را انجام دهید:

اول باید کلیه مواد غذایی موجود در یخچال فریزر خود را خارج کنید. هرچی که در یخچال دارید را بیرون بگذارید.

بعد، درب یخچال را به سمت بالا و پایین حرکت دهید. در صورتی که مشاهده کردید که درب شل می باشد و در جای خودش حرکت دارد، میبایست با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو تماس حاصل کنید.

جهتی که با بالا و پایین کردن درب یخچال، درب در جای خود ثابت و محکم است، باید با آب جوش آرام آرام روی لاستیک درب بریزید.

پس از انجام مرحله قبل، خواهید دید که پس از 15 دقیقه درب یخچال به درستی بسته می شود.

اگر درب یخچال شما به درستی بسته نمی شود، احتمال دارد ایراد در لولای خود در و یا آهنربای اطراف در باشد.

در صورتی که با انجام کارهای فوق، همچنان درب به خوبی بسته نشد، باید لاستیک های دور درب را عوض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در فردیس

علت برفک زدن یخچال چیست؟

در صورتی که یخچال فریزر دوو شما برفک زیادی میزند، اقدامات زیر را انجام دهید:

ممکن است مواد غذایی موجود داخل دستگاه دریچه های گردش هوا را مسدود کرده باشد.

یخچال خود را از برق جدا کنید و مواد غذایی را به بیرون بیاورید.

صبر کنید تا برفک های درون یخچال کاملا آب شوند، بعد با یک حوله یا دستمال ذاخل یخچال را خشک کنید. مجددا دستگاه را به برق وصل نمائید.

ممکن است لاستیک های دور درب یخچال خراب شده باشد، جهت عوض کردن آن ها اقدام کنید.

شاید کانال های تخلیه یخچال گرفته شده باشد. باید یخچال خود را از برق بیرون بکشید، بر روی محفظه تخلیه که در قسمتی پشت یخچال قرار دارد، آب گرم بریزید. با استفاده از یک میله نازک کانال های گرفته شده را باز کنید. برای اینکار با تعمیرگاه یخچال فریز دوو تماس بگیرید.

احتمال دارد گاز یخچال فریزر کم شده باشد و نیاز به شارژ دوباره داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال دوو، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *