مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه - تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای سایدامرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

ماشین لباسشویی امرسان با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی روند بسیار عالی در روش شستشوی لباس ها و انواع پوشاک پیاده می کند. البته این امر به این معنا نیست که این محصول فاقد خطا و خرابی نیست. چون که با گذشت زمان امکان دارد با برخی مشکلات و اختلالات در ماشین لباسشویی امرسان خود مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

رایج ترین مشکلات ماشین های لباسشویی امرسان:

وجود انواع لکه ها بر روی لباس بعد از شست و شو با ماشین لباسشویی امرسان

اگر جهت از بین بردن انواع لکه از روی لباس ها، آن ها را داخل ماشین لباسشویی قرار می دهید حتما از انواع حلال های استاندارد بکار ببرید، چون مواد شوینده معمول مثل پودر ماشین لباسشویی توانایی از بین بردن لکه ها از روی لباس نخواهند بود، ولی اگر بعد از شست و شوی لباس هایتان در ماشین لباسشویی با انواع لکه رو به رو شده اید، امکان نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی وجود دارد که جهت حل مشکل باید با نمایندگی تعمیرات مجاز معتبر تماس بگیرید.

نشت آب در ماشین لباسشویی امرسان 

نشت آب در ماشین های لباسشویی دلایل مختلفی را شامل می شود، عواملی مثل معیوب شدن شلنگ ورودی آب لباسشویی، نقص دار شدن  پمپ تخلیه، گرفتگی اتصالات و آب ورودی دستگاه، صدمه دیدن لاستیک دور درب، انواع خرابی در قفل درب ماشین لباسشویی و همینطور کارنکردن  درست سوییچ کنترل سطح آب باعث ایجاد شدن نشت آب در ماشین های لباسشویی خواهد شد، در صورت برخورد با نشتی آب از ماشین لباسشویی خود موارد فوق را چک کنید و جهت نیاز با یک کارشناس متخصص تماس بگیرید.

بدنه ماشین لباسشویی برق دارد

در چنین موقعیتی در اولین قدم دستگاه را از برق بکشید، چون الکتریسیته موجود امکان دارد خطر برقگرفتگی و آسیب های جدی را برای شما به دنبال داشته باشد، در مرحله بعد نشتی ماشین لباسشویی را چک کنید، نشت در هر بخش از ماشین لباسشویی می تواند باعث اختلال جریان برق با آب و در نهایت برق دارشدن بدنه دستگاه بشود، از اصلی ترین دلایل بروز این ایراد می توان به سیمکشی داخلی دستگاه اشاره داشت که افزون بر برق دار کردن ماشین لباسشویی می تواند موجب اتفاقاتی چون آتش سوزی هم بشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج

ماشین لباسشویی امرسان (Emersun) روشن نمی شود

به طوری که ماشین لباسشویی روشن نمی شود، ابتدا از متصل بودن دستگاه به برق مطمئن شوید، و از چفت شدن درب ماشین لباسشویی اطمینان پیدا کنید، در غیر این صورت امکان دارد ایراد از مدار تایمر، کلید قفل درب یا پاور توزیع برق دستگاه باشد.

آب وارد ماشین لباسشویی امرسان (Emersun) نمی شود

در چنین زمانی شیر ورودی آب را چک کنید، امکان دارد شیر ورودی اب بسته باشد، بعد با بررسی کردن شلنگ ورودی آب از سلامت شلنگ ورودی مطمئن شوید، در مرحله بعدی به بررسی کردن فیلتر دستگاه بپردازید، امکان دارد گرفتگی فیلتر و یا رسوب در شیر ورودی آب موجب مسدود شدن آب ورودی شده باشد.

لرزش و  ارتعاش بیش از اندازه ماشین لباسشویی

در هنگام برخورد کردن با ایراداتی مثل لرزش ماشین لباسشویی در هنگام شست و شو، در مرحله اول به بررسی و تراز کردن پایه های ماشین لباسشویی وابسته به سطح مدنظر برای قرار گرفتن دستگاه بپردازید، در مرحله بعد و در حین اقدام به شست و شوی پوشاک خود دقت کنید تا کلیه لباسها را به صورت یکنواخت در داخل دیگ ماشین لباسشویی پخش کنید، جهت رفع نشدن ایراد امکان دارد قطعات داخلی دستگاه مثل بولبرینگ صدمه دیده باشد که جهت عیب یابی و برطرف کردن ایراد با مراکز تعمیر مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

صدای بلند و شدید در ماشین لباسشویی

گاهی اوقات ماشین لباسشویی در هنگام کارکرد سر و صدای بلند و عجیبی تولید میکند، در چنین زمانی اگر صدا مداوم و ضربه ای باشد، عموما موتور پمپ دستگاه ناقص شده است، اگر صدا گوش خراش و بم باشد، ایراد از خرابی تسمه و یا بلبرینگ است، در صورت برخورد با صدایی مشابه به سایش و یا خورد شدن، دلیل ساییدگی دندانه های همزن درام ماشین لباسشویی خواهد بود، در غیر این صورت هرگونه صدای غیرعادی دیگری نشانگر مشکل جدی در ماشین لباسشویی شما خواهد بود که نیاز به تعمیر تخصصی دارد.

دیگ ماشین لباسشویی امرسان (Emersun) نمی چرخد

گاهی امکان دارد بعد از پر شدن آب در دیگ ماشین لباسشویی، کار چرخش جهت شست و شو انجام نگیرد در این هنگام در مرحله اول اطمینان پیدا کنید که درب دستگاه درست بسته شده باشد، در مرحله بعدی تسمه ها را کنترل کنید، شل شدن و یا بروز هر نوع نقص در این قسمت موجب ایجاد اختلال در پروسه چرخش دستگاه میشود، در مراحل بعدی نیاز به بررسی کردن دستگاه به وسیله نیروی متخصص تعمیر برای عیب یابی و تعمیر درست ماشین لباسشویی خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

خشک کن ماشین لباسشویی امرسان (Emersun) از کار افتاده است

یکی از ایرادات شایع که امکان رخ دادن آن در انواع لباسشویی ها وجود دارد کارنکردن خشک کن ماشین لباسشویی میشود، دقت کنید تا در صورت برخورد با این ایراد، اول تنظیمات ماشین لباسشویی خود را ریست کنید و همینطور از گرفته نبودن مسیر شلنگ پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود مطمئن شوید، جهت حل نشدن مشکل به کمک کارشناس تعمیر ماهر به بررسی موارد زیر بپردازید:

  • بررسی درست بودن قطعه خشک کن و مطمئن شدن از سوختگی نداشتن و یا قطعی در آن
  • بررسی کردن و مطمئن شدن از سلامت کارکرد در برد ماشین لباسشویی
  • بررسی کردن از کارکرد سالم پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
  • بررسی و مطمئن شدن از نداشتن گرفتگی در مسیر تخلیه آب آلوده دستگاه
  • گاهی اوقات دسترسی نداشتن خشک کن به هوا هم سبب بروز این ایراد در ماشین های لباسشویی میشود که باید در این هنگام دسترسی قطعه خشک کن به هوا هم مورد بررسی قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *