تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه - اندیشه در فردیس - ملارد - مارلیک - شهریار - هشتگرد - کرج تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه می پردازیم. برای انجام خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا:

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی اسنوا

مشکلات تخلیه به دلایلی از جمله خرابی پمپ تخلیه، بسته بودن شلنگ تخلیه، خرابی برد الکترونیکی، بسته بودن فیلتر پمپ تخلیه و…وابسته است. پس باید این موارد بررسی شوند و جهت نیاز قطعات معیوب به واسطه تعمیرکار ماهر لباسشویی اسنوا تعویض شوند.

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی اسنوا

اگر دیگ نمی چرخد، امکان دارد تسمه بر اثر پوسیدگی پاره شده است و یا شل شده است. در نهایت باید شرایط تسمه بررسی شود. علاوه بر این امکان دارد که موتور دچار ایراد شده باشد و یا امکان دارد که نچرخیدن دیگ به دلیل پر کردن بیش از اندازه لباس ها در دستگاه اتفاق افتاده باشد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج

نشت آب از ماشین لباسشویی اسنوا

نشت آب در لباسشویی اسنوا اکثرا به دلیل پارگی شلنگ تخلیه، پارگی شلنگ ورودی آب، یا خارج شدن شلنگ تخلیه و شلنگ ورودی از جای اصلی خود، استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده، خرابی یا دفرمه شدن لاستیک دور درب، تراز نبودن لباسشویی و… رخ میدهد.

حرکت کردن ماشین لباسشویی اسنوا حین کار

از مهم ترین دلیل حرکت کردن دستگاه هنگام کار می توان به تراز نبودن دستگاه اشاره کرد. تراز نبودن دستگاه علاوه بر حرکت کردن دستگاه موجب ایجاد سر و صدا هم می شود. مورد بعدی بیش از اندازه پر کردن لباس ها در لباسشویی می باشد.

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی اسنوا

سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی معمولا به دلیل خرابی بلبرینگ، خرابی کمک فنر و پارگی تسمه پیش می آید. در نهایت اگر دستگاه شما سر و صدای زیاد تولید می کند، باید این موارد چک شوند. و در صورت معیوب بودن قطعات گفته شده باید قطعات معیوب به واسطه تعمیرکار ماشین لباسشویی اسنوا عوض شوند.

خطاهای رایج در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا

خطا E1 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E1 در لباسشویی اسنوا به منظور عدم رسیدن فرمان هیدرستات به شیر برقی می باشد. در این حالت باید مواردی مثل کثیف بودن شیر برقی، بسته بودن فیلتر ورودی آب، بسته بودن شیر آب، خرابی هیدرستات، خرابی شلنگ هیدروستات و… بررسی شوند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در کرج

خطا E2 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E2 در لباسشویی اسنوا به منظور نرسیدن فرمان هیدروستات جهت قطع شیر برقی می باشد. در این صورت باید عواملی از جمله خرابی شیر برقی، خرابی هیدروستات، خرابی اتصال مییان فیش های هیدروستات، خرابی هیدرستات و… را بررسی کنید.

خطا E4 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E4 در لباسشویی اسنوا به منظور نشتی آب است. در این حالت باید مواردی مثل لوله تخلیه، نشتی لوله درام، اتصالات زیر لباسشویی، نشتی لوله ورودی آب، نشتی لوله تخلیه آب و… به واسطه تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی اسنوا چک شوند.

خطا E5 ماشین لباسشویی اسنوا

خطا E5 در لباسشویی اسنوا به معنای خرابی موتور می باشد. این احتمال وجود دارد که موتور به درستی نچرخد، همینطور امکان دارد برد ترایاک موتور اتصال کوتاه شده باشد یا به صورت دیودی باشد، در نهایت باید مواردی از جمله خرابی موتور، اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور و… بررسی شوند و در هنگام خرابی موتور باید موتور عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس

خطا E6 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E6 در لباسشویی اسنوا به معنای سوختگی موتور می باشد. همینطور احتمال دارد که سوکت موتور یا سیم کشی قفل شده باشند. یا امکان دارد که اتصال کوتاه رخ داده باشد یا رله خراب شده باشد. در این حالت باید موتور بررسی شود و در صورت سوختگی باید عوض شود. در صورت ایرادات سوکت و سیم کشی، باید سرویس کار ارور را برطرف کند. در صورت خرابی رله، باید رله ی جدید جایگزین شود و در صورت اتصال کوتاه شدن مدار، باید مدار عوض شود.

خطا E7 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E7 در لباسشویی اسنوا، به این معناست که موتور در سوی مناسب کار نمی کند، یا موتور درست کار نمی کند. امکان دارد که موتور سوخته باشد یا مدار برد خراب باشد. در این حالت باید موتور بررسی شود و در جهت خراب بودن باید تعویض شود. همینطور در صورت اتصال کوتاه شدن برد مدار موتور باید برد به واسطه تکنسین تخخصی تعمیرات و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا تعویض شود.

خطا E8 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E8 در لباسشویی اسنوا، به معنای خرابی یا عیب در کارکرد موتور می باشد. همینطور زمانی که سیم کشی قطع شده باشد یا سوکت قطع باشد یا وقتی که برد خراب باشد، این خطا نمایش داده می شود. در این حالت اگر موتور خراب است، باید آن را عوض کنید، اگر سیم کشی و سوکت ایراد دارند باید آن ها را تعویض کنید و در صورت خرابی برد هم باید برد عوض شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در کرج

خطا E9 ماشین لباسشویی اسنوا

ارور E9 در لباسشویی اسنوا به منظور خرابی هیدروستات است. امکان دارد  که برد اتصال کوتاه شده باشد یا برد فرمان خراب شده باشد. در این صورت باید برد در صورت خرابی تعمیر یا عوض شوند و در صورت خراب بودن هیدروستات باید میزان اهم آن چک شود.

هزینه تعمیرات در لباسشویی اسنوا

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا پشتیبان، بسته به ایراد به وجود آمده و مدل خرابی می تواند تفاوت داشته باشد.در مجموع، هزینه ی تعمیرات لباسشویی در تعمیرات اسنوا، بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی جنرال استیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *