تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا - ماشین لباسشویی در اندیشه - فردیس - ملارد و مارلیک -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید اسنوا، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

راهنمای خطا و کد ارورهای ماشین لباسشویی اسنوا

خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا پیغام هایی می باشند که در صورت بروز اشکال در بخش های گوناگون بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایان می گردند. برای رفع نمودن خطاهای ماشین لباسشویی اسنوا نیاز می باشد تا سرویسکار متخصص در این حوطه آن را عیب یابی و ایرادات را رفع نماید. در ادامه درمورد بعضی از متداول ترین خطاهای ماشین لباسشویی صحبت می نمائیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی اسنوا در ملارد

خطای PFE ماشین لباسشویی اسنوا

این خطای ماشین لباسشویی اسنوا مرتبط با خراب شدن فیلتر پمپ تخلیه بوده و به علت های گوناگونی رخ می دهد. دچار انسداد شدن فیلتر تخلیه، کار نکردن پمپ تخلیه در طول خشک کردن، استفاده بیش از حد از مواد شوینده و قرار گرفتن لوله تخلیه بالاتر از یک متری زمین از علت های  بروز این خطا می باشند.

برای برطرف کردن این ارور نیاز می باشد تا پمپ تخلیه عوض گردیده و فیلتر آن به درستی تمیز شود. استفاده بیش از حد از مواد شوینده سبب مسدود شدن پمپ تخلیه و بروز این خطا می گردد و نیاز می باشد از میزان مناسبی مواد شوینده استفاده نمائید. نحوه درست قرارگیری لوله تخلیه نیز برای برطرف کردن این ارور اهمیت بسیار زیادی دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

خطای e03 ماشین لباسشویی اسنوا

خطای E3  یا E03 در ماشین لباسشویی اسنوا با ظرفیت 5 کیلو اتفاق می افتد. این ارور مرتبط با خراب شدن ترمیستور یا کارکرد ضعیف سیم پیچی دستگاه است و نیاز می باشد توسط تعمیرکار کاربلد چک شده و عوض گردد.

خطای le ماشین لباسشویی اسنوا

این خطای ماشین لباسشویی اسنوا مرتبط با اشکال در یکی از بخش های میکروسوئیچ، دستگیره درب، سیم کشی، سوکت و برد فرمان است. میکروسوئیچ درب به عنوان کلید امنیتی کار کرده و در صورت خراب شدن ماشین لباسشویی از کار خواهد افتاد. در صورتی که چیزی از بسته شدن درب ممانعت کرده باشد و یا دستگیره و زبانه دچار خرابی شده باشد به سادگی می توانید آن را رفع نمائید. رفع نمودن خطاهایی که بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی ظاهر می شوند احتیاج به چک کردن و تشخیص دقیق دارند و بهتر می باشد این کار را به تعمیرکار متخصص و کاربلدی بسپارید. تعمیرکاران تعمیرات سرویس در کمترین زمان ایرادات ماشین لباسشویی شما را در محل بررسی و رفع می نمایند.

خطای e8 ماشین لباسشویی اسنوا

هنگامی که خطای e8 بر روی صفحه نمایشگر نشان داده می شود می بایست ذغال موتور یونیور، سیم پیچ موتور، تاکو موتور، سیم کشی دستگاه، سوکت ها و برد فرمان ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار گیرند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در کرج

علت اصلی بروز خطای e8 مرتبط با موتور و سیم کشی دستگاه می باشد. در ماشین لباسشویی های تمام اتوماتیک قطعه ای به اسم تاکو وجود دارد و کار اصلی آن حرکت و دوران موتور است. برطرف کردن این مشکل می بایست توسط تعمیرکار متخصص انجام بشود.

در صورتی که این ارور مرتبط با خراب شدن برد فرمان باشد نیاز می باشد تا ماشین لباسشویی را از برق جدا کرده و پس از گذشت ۱۰ دقیقه دوباره آن را متصل نمائید ارور رفع خواهد شد.

خطای b3 ماشین لباسشویی اسنوا

این خطا در ماشین لباسشویی اسنوا مرتبط با وجود اشکال در ولتاژ برق است. هنگامی که یونیت تغذیه ولتاژ کمتر از ۱۴۰ ولت دریافت نماید این ارور بر روی نمایشگر ظاهر می گردد. خراب شدن حسگرهای ماشین لباسشویی نیز امکان دارد سبب بروز این ارور شوند.

خطای چشمک زن ماشین لباسشویی اسنوا

تعداد و مدت چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا مرتبط با وجود ایراد در قسمت خاصی از دستگاه است. در ادامه تعداد و دلیل خطای چشمک زدن ماشین لباسشویی اسنوا را عنوان می نمائیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

۲ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: این خطای چشمک زن نشانگر وجود ایراد در پمپ تخلیه آب است. هنگامی این خطا اتفاق می افتد که آب در مدت ۴ دقیقه تخلیه نمی گردد.

۳ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: حسگر حرارتی یا ترمیستور دستگاه می بایست چک شده و عیب یابی شوند.

۴ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: هنگامی که درجه حرارت به میزان متعادل نمی رسد این خطا اتفاق می افتد و نشانگر خرابی در بخش المنت یا هیتر ماشین لباسشویی است.

۵ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: این خطا مرتبط با نقص در آبگیری ماشین لباسشویی می باشد و هنگامی که آب وارد ماشین لباسشویی نمیگردد رخ خواهد داد.

۶ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: این خطای ماشین لباسشویی اسنوا مرتبط با خرابی برد دستگاه می باشد و در هنگام بروز آن سرعت موتور تغییر خواهد کرد.

۷ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: موتور ماشین لباسشویی دچار خرابی گردیده و احتیاج به تعمیرات توسط تعمیرکار متخصص دارد.

۸ بار چشمک زدن در هر ۴ ثانیه: قسمت هیدرواستات دچار اشکال شده و سطح آب در درام بیشتر از حد استاندارد است.

نتیجه گیری

نمایش کدهای خطا مرتبط با وجود نقص در بخش های گوناگون ماشین لباسشویی می باشند. علت ظاهر شدن کدهای خطای ماشین لباسشویی اسنوا در دفترچه راهنمای آن بیان شده است. نیاز می باشد چک کردن و برطرف سازی این ارورها توسط تعمیرکار ماهر انجام گیرد تا بقیه قطعات صدمه نبینند. تعمیرکاران مجموعه تعمیرات سرویس با داشتن تجربه و مهارت زیاد در حوزه تعمیرات انواع لوازم خانگی به شما در تعمیرات خرابی ماشین لباسشویی اسنوا کمک می نمایند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک، هشتگرد

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک و هشتگرد می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *