تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه -تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال امرسان ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

ماشین لباسشویی امرسان با بهره مندی از به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی روند بسیار عالی در روش شستشوی لباس ها و انواع پوشاک پیاده می کند.

البته این امر به این منظور نیست که این محصول بدون خطا و خرابی نیست. چون که با گذشت زمان امکان دارد با برخی مشکلات و ایرادات در ماشین لباسشویی امرسان خود مشاهده کنید.

شایع ترین دلیل تعمیر ماشین لباسشویی امرسان در اندیشه

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی و یا صفحه نمایش
 •  پیش نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل
 •  صدای بیش از اندازه در حین خشک کردن
 • تخلیه نکردن آب بعد  از شستشو
 •  تمیز نشستن لباس ها
 • معیوب بودن و یا کار نکردن درست تایمر ماشین لباسشویی
 • لرزش و جابجا شدن لباسشویی به خاطر خراب بودن پایه ها
 •  تکان خوردن بیش از اندازه دیگ از اول شروع به کار
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 •  آبریزش از جلوی درب و خرابی لاستیک دور درب

1) دستگاه روشن نمیشود، ایرادی مهم و اساسی

این یکی از رایج ترین اختلالات برای ماشین لباسشویی است که از دلایل ساده تا سوختن برد دستگاه را شامل میشود. در چنین موقعیتی موارد زیر را چک کنید:

 نبودن برق در پریز

راه حل: بررسی کردن پریز برای اینکه ببینیم برق دارد یا نه. اگر فازمتر دارید میتوانید از آن استفاده کنید در غیر این صورت میتوان از یک وسیله برقی دیگر مثل سشوار برای مطمئن شدن از وجود جریان برق در پریز استفاده کرد.

خرابی میکروسوئیچ

اگر ایراد از سیم برق و پریز نبود، علامت خوبی نیست چون مطمئن میشویم که ایراد از خود دستگاه است، که باید به وسیله تعمیرکار حرفه ای به صورت موردی چک و بررسی گردد.

دکمه پاور کار نمیکند

بعضی اوقات ممکن است ایراد از دکمه پاور (دکمه خاموش و روشن) دستگاه باشد، در این موقعیت برق به سیستم وارد نمیشود و دستگاه روشن نمیشود، اگر مدل ماشین لباسشویی قدیمی نباشد به آسانی دکمه پاور قابل تعویض است که میتوانید برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی با شماره های تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

 خرابی و تعمیر برد ماشین لباسشویی

برد الکتریکی دستگاه یکی از بخش های مهم و حساس لباسشویی به حساب می آید و عیب یابی و بررسی کردن آن کاری تخصصی است که حتما باید به وسیله تعمیرکار مجرب انجام شود.

بیشتر تعمیرکارها کل برد را عوض میکنند و هزینه زیادی را به مشتری تحمیل میکنند، ولی تعمیرکاران ما در تعمیرات سرویس تا حد امکان سعی بر رفع کردن ایراد و تعمیر و تعویض کردن قطعه ی خراب برد، میکنند تا در هزینه ها و قیمت تعمیر ماشین لباسشویی هم صرفه جویی شود.

 بسته نشدن درب

یکی از مواردی که موجب میشود لباسشویی روشن نشود، درست بسته نشدن درب است، در این حالت برق در دستگاه هست و چراغ های لباسشویی روشن میشود ولی دستگاه روشن نمیشود، در این موقعیت واشر و لاستیک درب را چک کنید تا چیزی مانع از بسته شدن درب نشده باشد و اگر هنوز چراغ قفل درب روشن بود و ماشین لباسشویی روشن نمیشد، امکان دارد ایراد از میکروسوئیچ و قفل درب باشد که باید توسط تکنسین مجرب تعمیر شود.

2) تخلیه نکردن آب و تعمیر لباسشویی

این ایراد امکان دارد به خاطر عوامل مختلفی رخ دهد، یکی از این موارد کثیف بودن و گیر کردن مو و موارد دیگه در فیلتر آب لباسشویی است که میتوانید با باز کردن فیلتر (که به طور معمول در پایین سمت راست دستگاه قرار دارد) و تمیز کردن آن راه تخلیه آب را باز کنید.

اگر آب اصلا تخلیه نمیشود، به احتمال خیلی زیاد مشکل از پمپ آب است که از کار افتاده است، که نیاز به بررسی کردن و تعمیر توسط تعمیرکار دارد.

3) نچرخیدن دیگ لباسشویی

این مورد دو دلیل رایج دارد:

 • خراب بودن و کار نکردن موتور
 • پاره شدن تسمه (که این مورد بیشتر در ماشین لباسشویی های قدیمی رخ میدهد، چون از تسمه برای متصل کردن موتور به دیگ استفاده شده است.)

4) خشک نشدن لباس ها و درخواست برای تعمیر لباسشویی

این یکی از ایرادات رایج و البته آزار دهنده لباسشویی است، اگر پس از تمام شدن کار دستگاه و حین بیرون آوردن لباس ها متوجه وجود آب در دیگ لباسشویی شدید این مشکل میتواند به دلیل کارنکردن درست پمپ باشد.

ولی اگر آبی در دیگ نبود ولی باز لباس ها کامل خشک نشده بودند به خاطر کار نکردن دور بالای موتور و اصطلاحا دور خشک کن لباسشویی است که باید بررسی فنی و تخصصی انجام بگیرد.

5) داشتن صدای غیر معمول در لباسشویی

این مشکل اذیت کننده عوامل مختلفی دارد که در زیر چند مورد از آنها را بیان میکنیم:

 1. خراب بودن بلبرینگ دیگ
 2. خرابی دیگ دستگاه و اختلال تراز آن
 3. تنظیم نبودن پایه های دستگاه
 4. گیر کردن جسم خارجی در درون دیگ
 5. خراب بودن و یا شل شدن تسمه
 6. شل شدن سنگ تعادل دیگ
 7. برخورد کردن سیم برق به بدنه در حین دور بالای موتور

همانطور که مشاهده میکنید بعضی از مشکلات لباسشویی را خود شما هم میتوانید بررسی و رفع کنید ولی بعضی دیگر نیاز است که حتما یک تعمیرکار حرفه ای و ماهر برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کند.

تعمیر ماشین لباسشویی با قطعات اصلی

قبل از تعمیر، خیلی از اشخاص درباره هزینه تعمیر لباسشویی سؤال می‌پرسند. هزینه تعمیر به فاکتورهای مختلفی مثل مدل لباسشویی، آسیب وارد شده و قطعات مورد نیاز آن وابسته است.

برخی اوقات به صورت همزمان، لباسشویی دچار چندین نوع اختلال میشود که هر کدام نیاز به تعویض کردن قطعه یا تعمیر اساسی دارند.

در چنین زمانی، اهمیت استفاده از قطعات اصلی افزایش پیدا میکند. در صورت استفاده نکردن از قطعات اورجینال، احتمال آسیب دوباره به دستگاه بیشتر شده و هزینه‌های جانبی هم افزایش پیدا میکند.

بنابراین قبل از تعمیر ماشین لباسشویی، درباره کیفیت قطعات بکار برده شده تحقیق کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک