تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیرات یخچال میله در ملارد

تعمیر یخچال میله در ملارد -نمایندگی یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115 - 02191692114

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال میله در ملارد میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال میله

در صورت استفاده نادرست یا نگهداری نکردن درست از وسایل، ایراداتی به وجود می آید که در بیشتر موارد در تماس با مراکز تعمیر یخچال اکثرا این ایرادات شایع و یکسان است.

پیش از هر چیز نیاز به ذکر است برند میله در دو گروه ساید بای ساید و یخچال فریزر های جدا از هم تولیدات داشته و جهت ساخت هر یک از بروز ترین تکنولوژی های پیشرفته بکار رفته است. زمان تعمیرات یخچال میله باید به این نکته توجه کنید که از یک نمایندگی یا مراکز معتبر مثل تعمیرات سرویس، تعمیرکار درخواست کنید.

چون در ساخت این یخچال ها از تجهیزات پیشرفته به کار رفته است و اگرچه روش کار یخچال ها در مجموع یکی است ولی جهت تعمیرات یخچال میله باید از دانش روز دیجیتال و غیر دیجیتال بهره مند بود.

بیشتر بخوانید: نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ در کرج

ایرادات رایج یخچال و ساید بای ساید میله؟

  • کثیف بودن کندانسور و سرویس نشدن فن این دستگاه است و فاصله کم آن با دیوار یکی دیگر از عوامل خراب شدن فن دستگاه است
  • کاهش سرما در بخش یخچال و یا فریزر ساید بای ساید میله
  • یخچال و ساید بای ساید میله تولید صدا میکند
  • ساید بای ساید و یخچال فریزر میله روشن نمی شود
  • بدنه یخچال فریزر و ساید بای ساید میله  دارای برق است
  • درون دستگاه برفک میزند
  • درب یخچال و ساید بای ساید میله به طور کامل بسته نمیشود
  • چراغ فیلتر تصفیه آب ساید بای ساید میله روشن شده است
  • موتور یخچال و ساید بای ساید میله روشن نمیشود

برفک زدن یخچال میله از مدل نوفراست

یخچال های نوفراست نسل مدرن یخچال فریزر و ساید بای ساید ها هستند که برفک نمی زنند.

طریقه کارکرد این مدل یخچال نسبت به یخچال های قدیمی نداشتن برفک است که اگر این یخچال ها شوع به برفک زدن کنند، باید به کارکرد درست آنها مشکوک شده و جهت تعمیرات یخچال میله اقدام کرد.

دلیل برفک زدن این یخچال ها می تواند موردهای کوچکی باشد که با انجام به آنها و برطرف کردنشان ایراد رفع شود در غیر این صورت جهت تعمیر یخچال میله به طور تخصصی تر باید از تکنسین های متخصص کمک بگیرید.

اگر غذاهای داغ داخل یخچال قرار دهید، اگر لاستیک دور درب یخچال دچار پاره شدن یا خراب شدن شده باشد می تواند علت این اتفاق شود.

اگر فاصله مورد نیاز از یخچال تا دیوار رعایت نشود و یا غذایی به بخش انتهایی یخچال بچسبد این ایراد را به وجود می آورد.

در مورد های تخصصی تر می توان به خراب شدن ترموستات که مسئولیت مدیریت و تنظیم دما را برعهده دارد اشاره داشت.

خراب شدن المنت اپراتور، یا ایجاد شدن مشکل در فن دستگاه، از سری این موارد است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال امرسان در فردیس

دلیل افتادگی درب یخچال میله چیست؟

اگر درب یخچال فریزر یا ساید بای ساید میله شما درست بسته نمی شود یا اگر آن را می بندید و بعد مجدد باز می شود، اگر درب جدا شده باشد و لولا دچار شکسته شدن یا ایراد شده باشد باید بدانید این ایراد می تواند بر اثر استهلاک و یا فرسوده شدن یخچال شما باشد که باید جهت تعمیرات یخچال میله تان اقدام کنید.

ولی اگر یخچال شما نو باشد باید بدانید امکان دارد در درب آن وسایل سنگین زیادی قرار داده باشید.

یا احتمال دارد فشار زیادی به درب وارد شده و لولای درب شما توانایی تحمل کردن وزن زیاد نداشته و امکان دارد در صورت تعمیر نکردن یخچال میله تان درب آن یا لولای آن دچار شکستگی شود.

اگر لولای درب خورده شده باشد یا شکسته شده باشد یا باید اقدام به عوض کردن قطعه ها کنید یا با جوش دادن مناسب ایراد را برطرف کنید.

دلیل شنیدن صدای غیر معمول از یخچال میله چیست؟

در حالت معمولی صداهای طبیعی بر اثر کار کردن یخچال به گوش شما می رسد. این صداها از کمپرسور، روشن خاموش شدن یخچال و اتومات شدن آن است.

ولی اگر صدا بلند باشد باید فن دستگاه را توسط تعمیرکار مجرب چک کنید، کمپرسور را بررسی کنید، یا فاصله یخچال را از دیوار چک کنید.

اگر به هنگام به تعمیر یخچال میله اقدام نکنید و یا از تکنسین های متخصص برای تعمیرات استفاده نکنید امکان دارد ناچار به پرداخت خسارت های بالایی شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال هیمالیا در ملارد

دلیل خنک نشدن یخچال میله چیست؟

یخچال فریز یا ساید بای ساید اگر خنک نباشد موجب فاسد شدن مواد غذایی و خرابی و در نهایت مسمومیت ما شود.

معمولا دمای یخچال شما باید میان یک تا پنج درجه سانتی گراد باشد تا به طور متعادل و متناسب مواد غذایی را سرد کند.

در باره فریزر باید بدانید دمای درون آن بایستی میان منفی 17 درجه تا منفی بیست درجه سانتیگراد باشد و اگر دمای یخچال فریزر شما بیشتر از این اندازه باشد به این منظور است دستگاه شما گرم بوده و به اصطلاح یخچال شما دچار افت سرما شده شود.

اگر لاستیک دور درب دچار پاره شدن و خرابی باشد بهتر است جهت تعمیرات مورد نیاز اقدام کرده و اگر از این مورد های گفت شده نباشد تعمیرکار جریان هوای مناسب در یخچال تان را چک کرده و کمپرسور و رله کمپرسور را چک می کند.

اگر مواد غذایی در یخچال شما خیلی زیاد باشد و فاصله مورد نیاز را با هم نداشته باشد هوای مناسب نمی تواند از بین آنها عبور کرده و آن را خنک کند.

بی وقفه کار کردن دستگاه

اگر حالت اتوماتیک دستگاه دچار ایراد شده و دستگاه بدون وقفه کار کند و اتومات نکند، باید بدانید در قسمت کمپرسور دستگاه یا ترموستات آن اختلالی وجود دارد که باید چک شده و به وسیله تعمیرکار متخصص تعمیرات یخچال میله انجام شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال میله ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط