تعمیرات یخچال, مقالات

نمایندگی یخچال اسنوا در کرج

نمایندگی یخچال اسنوا در کرج - نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی یخچال اسنوا در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

مشکل 1: جمع شدن آب بر روی زمین در جلو

وضعیت: جمع شدن آب روی زمین در جلو یا زیر یخچال فریزر

راهکار ممکن: لوله‌های معیوب را سفت یا عوض نمائید.

با شناسایی منبع نشت کردن یخچال فریزر خود شروع کنید. متداول ترین مشکل و نخستین جایی که می بایست بررسی شود تامین آب به یخساز یا آبسرد کن یخچال فریزر می باشد. به دنبال شیر قطع کننده آب، در زیر سینک یا در نقطه‌ای نزدیک به یخچال فریزر باشید. بعد از قطع آب، لوله‌ های ترک خورده و فرسوده را عوض نمائید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در فردیس

مشکل 2: نویز بیشتر از اندازه

وضعیت: در این حالت یخچال شما صداهایی مانند آسیاب نمودن و خراشیدن می‌ دهد.

راهکار ممکن: موتورهای فن دستگاه خودتان را که در کندانسور و اواپراتور قرار دارند چک کرده و تمیز کنید.

اغلب یخچال‌ فریزرهای مدرن بدون برفک با یک کویل کندانسور فن خنک کار انجام می دهند که در نزدیکی کمپرسور، در بخش پشتی پایین یخچال فریزر قرار دارد. برای چک کردن اینکه آیا فن به طور صحیح کار می‌کند یا خیر، اول برق یخچال را قطع نموده و پانل دسترسی عقب را بردارید. به دنبال هر نوع مانع یا زباله‌ ای باشید که می‌ تواند از حرکت آزادانه فن ممانعت کند. در صورتی که هر کدام از تیغه‌ های فن صدمه دیده باشد یا در صورتی که موتور دچار سایش شده می بایست این قطعات تعویض شوند. همینطور گیره‌ های لاستیکی نصب را از لحاظ سایش بررسی نموده و در صورت لزوم تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در اندیشه

مشکل 3: چرخه مکرر

وضعیت: یخچال فریزر به دفعات زیادتری روشن و خاموش می‌ شود. یا بدتر از آن، به هیچ عنوان روشن نمی‌ شود.

راهکار ممکن: کویل‌های یخچال فریزر خود را گردگیری نمائید.

چرخه مداوم بیشتر نشان دهنده کثیف بودن کویل‌ های کندانسور و تیغه‌ های فن می باشد. مخصوصا در صورتی که  در خانه‌ حیوانات خانگی دارید گرد و غبار، زباله و موی حیوانات می‌ تواند در امتداد پره‌ های فن کندانسور و بر روی کویل‌ها تجمع کند.

در موارد شدید، این شرایط رله اضافه بار را قطع نموده و از روشن شدن یخچال پیشگیری می‌ کند. ولی راه حل این مشکل راحت است. برق دستگاه را خاموش نمائید و پانل دسترسی عقب را بردارید. کویل‌ ها، تیغه‌ های فن و موتور را توسط برس جاروبرقی خودتان با دقت جارو بکشید.

برای کمک به پیشگیری از تجمع گرد و غبار در آینده، از یک تکه جوراب شلواری قدیمی استفاده نمائید و آن را درون پنل هواکش زیر درب قرار دهید تا زباله‌ها را پیش از رسیدن به سیم پیچ‌ ها درون دام بیندازند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در ملارد

مشکل 4: یخ زدن یخچال فریزر اسنوا

وضعیت: یخ زدگی در درون یخچال فریزر

راهکار ممکن: هر شکافی را ببندید.

تجمع یخ و رطوبت در درون محفظه فریزر یا یخچال به طور معمول به دلیل صدمه دیدگی واشر درب یا پارگی درزگیر می باشد. یک واشر یا درزگیر معیوب به هوای سرد اجازه می‌دهد که به صورت دائم از دستگاه خارج شود و رطوبت اضافه وارد شود و لایه‌ ای از یخ ایجاد نماید. لایه‌ ای که در نهایت به یک سد یخی تبدیل می گردد. برای اینکه ببینید آیا نشتی موجود است یک چراغ قوه پرقدرت را در درون فریزر بچسبانید که پرتو آن به سمت درب باشد و آن را درون آن ببندید. چراغ‌ های آشپزخانه را خاموش نمائید. در صورت خارج شدن نور از اطراف درب، واشر معیوب را تعویض نمائید. واشرها را به صورت منظم تمیز کنید تا به انعطاف‌ پذیری و عملکرد درست آنها کمک کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر یخچال کلور در اندیشه

مشکل 5: رطوبت بیشتر از اندازه در داخل یخچال فریزر

وضعیت: درون یخچال فریزر شما نشتی وجود دارد.

راهکار ممکن: لوله تخلیه را تمیز و پاک نمائید.

اغلب یخچال‌ فریزرها دارای یک لوله تخلیه می باشند که رطوبت اضافه را به ظرف تخلیه زیر یخچال هدایت می نماید. در آنجا فن اواپراتور روی آن می‌ دمد تا رطوبت را پخش نماید. در صورتی که لوله تخلیه توسط نشت مواد غذایی یا باقی مانده‌ های دیگر دچار انسداد شود این رطوبت به درون یخچال فریزر وارد می‌شود.

برق یخچال فریزر را قطع نموده و به دنبال دوشاخه تخلیه باشید که در پشت یا پایین بخش اصلی یخچال قرار دارد. در مرحله بعدی از یک قیف استفاده نمائید تا محلول ۵۰-۵۰ سفید کننده و آب گرم یا در صورتی که ترجیح می‌ دهید سرکه سفید و آب گرم را وارد لوله تخلیه نمائید.

این کار را چندین مرتبه تکرار نموده و بعد ظرف تخلیه را بردارید و تمیز نمائید.

مشکل 6: درب بسته یا مهر و موم نمی گردد

وضعیت: درزگیر درب شما با لبه‌ های یخچال فریزر در تماس کامل نیست.

راهکار ممکن: درزگیرهای درب را به صورت منظم بررسی و با یک پارچه مرطوب تمیز نمائید. هر درزگیر پاره شده یا صدمه دیده را تعویض کنید. اطمینان حاصل کنید که یخچال فریزر تراز باشد تا درب آن به‌ طور صحیح بسته شود.

برای اینکه یخچال فریزر شما کار خودش را انجام دهد و مواد غذایی فاسد نشوند می بایست درب ها بسته شوند. هر دفعه که درب یخچال فریزر را باز می‌ کنید دمای داخلی زیاد می شود و موتور را مجبور می‌کند تا برای کم شدن دما به حد مطلوب، اضافه کار کند. همین امر درباره ی درزگیرهای درب هم صدق می‌ کند. یخچال فریزر تنها موقعی به‌ درستی کار می‌ کند که درزگیر درب محکم و در تماس کامل با بدنه یخچال فریزر باشد. ریختن مایعات، ذرات غذا، زباله‌ها یا گرد و غبار قادر است در چین‌های درزگیر جمع شده و از بسته شدن مناسب درب های یخچال فریزر پیشگیری کند.

شما می بایست به طور مرتب درزگیرها را با یک پارچه تمیز و مرطوب پاک نمائید تا اطمینان حاصل کنید که آنها می‌ توانند کار خودشان را به خوبی انجام دهند.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال کنمور در کرج

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی اسنوا در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال اسنوا ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *