مقالات, تعمیرات ماشین لباسشویی

نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج - تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در اندیشه - کرج - فردیس و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید سامسونگ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج

خرابی های نیازمند تعمیر لباسشویی بلومبرگ

ایراداتی که امکان دارد برای ماشین لباسشویی بلومبرگ ایجاد شود مختلف است. ولی می توان به چند مورد شایع تر اشاره کرد:

 • ماشین لباسشویی بلومبرگ روشن نمی شود
 • صدای زیاد و ناهنجار ماشین لباسشویی بلومبرگ
 • لرزش غیر معمولی ماشین لباسشویی بلومبرگ
 • آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود
 • مایع نرم کننده داخل جاپودری باقی میماند
 • لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بلومبرگ پاره یا فرسوده شده است
 • ماشین لباسشویی بلومبرگ آب را خارج نمیکند
 • ماشین لباسشویی شروع به کار نمیکند
 • داخل ماشین لباسشویی بوی نامطبوعی میدهد
 • ماشین لباسشویی بلومبرگ خطا میدهد
 • ماشین لباسشویی حرکت میکند
 • ماشین لباسشویی لباس ها را خشک نمیکند
 • نشتی آب از کنار ماشین لباسشویی بلومبرگ
 • یقه و سر آستین لباس ها خوب تمیز نمی شود

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در فردیس

تعمیر قفل درب لباسشویی بلومبرگ

گاهی اوقات در پایان برنامه درب لباسشویی بلومبرگ باز نمی‌شود و نشان قفل لباسشویی برر روی نمایشگر ثابت می‌ماند. یا امکان دارد در شروع کار و پس از فشردن دکمه استارت درب ماشین لباسشویی قفل نشود و لباسشویی شروع به کار نکند. عموما این خرابی مرتبط به قفل درب -میکروسوئیچ درب- و یا برد الکترونیک آن است. و نیاز به حضور تعمیرکار و عوض کردن قفل درب و یا تعمیر برد است. البته در موارد خیلی نادری ایراد می‌تواند از زبانه یا ضامن و دستگیره لباسشویی باشد. برای باز شدن قفل ماشین لباسشویی بلومبرگ، دستگاه را ۵ دقیقه خاموش کنید.

عوض کردن بلبرینگ و برطرف کردن صدای ناهنجار و تق تق لباسشویی بلومبرگ

از علئم خرابی بلبرینگ لباسشویی بلومبرگ صدای غیر طبیعی در حین خشک کن است. اگر این وضعیت ادامه پیدا کند صدا و لرزش زیاد در زمان حتی شستشو به گوش می‌رسد. پیشنهاد جدی داریم در مراحل اولیه شنیدن صداهای غیر معمول مشابه تق و توق(یا صدای خر خر) حتما لباسشویی توسط تکنسین بررسی شود تا از آسیب های بیشتر و گاهی اوقات غیرقابل جبران جلوگیری شود.

لرزش زیاد ماشین لباسشویی بلومبرگ

برای تشخیص دلیل تکان خوردن ماشین لباسشویی بلومبرگ به طوری که بلبرینگ‌های دستگاه ایراد نداشته باشد. اول باید پایه‌های لباسشویی بررسی و در جهت نیاز تنظیم شوند. اگر از تنظیم و تراز بودن پایه‌ها اطمینان پیداکردید امکان خرابی کمک و فنرها و همینطور پایه‌ها است که برای تشخیص آخر نیاز به حضور تکنسین در خانه است.

تخلیه نشدن آب و آبکشی نکردن لباس‌ها

اگر پمپ تخلیه لباسشویی بلومبرگ شما پس از گذشت حداقل ۵ سال فرسوده شود یا پیش این زمان اشیایی مثل سکه، سنجاق و دیگر لوازم ریز به داخل آن راه پیدا کند تخلیه و خروج آب لباسشویی با ایراد مواجه شده و در هنگام شستشو برنامه متوقف می‌شود. گاهی اوقات ارور OE هم در نمایشگر نمایان می‌شود. توصیه می‌کنیم دریچه فیلتر تخلیه آب لباسشویی رو باز کنید و اگر شی و جرم خاصی رو ندیدید به احتمال زیاد ایراد رفع نمی‌شود و نیازمند حضور تکنسین است.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در فردیس

تجمع آب درون لباسشویی در حالت خاموش

گاهی اوقات متوجه می‌شوید داخل ماشین لباسشویی بدون انتخاب هیچ برنامه‌ای در حالت خاموش خود به خود پر از آب شده است. در حقیقت به خاطر خرابی شیربرقی آب به شکل قطره قطره به داخل دیگ لباسشویی وارد می‌شود و کمتر از نصف روز نهایت دو الی سه روز لباسشویی پر از آب می‌شود. با عوض کردن شیربرقی لباسشویی این مشکل رفع خواهد شد.

رفع اختلال نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بلومبرگ

در حالت خاموش دیگ و سبدآبکش لباسشویی بلومبرگ را با دست بچرخانید و به طور چرخش طبیعی خلل نچرخیدن دیگ در حالت انتخاب برنامه مرتبط به سنسور حرکت موتور تاکو یا همان تاخو می‌باشد. در مواردی این ایراد می‌تواند از برد یا سیم‌کشی لباسشویی باشد. برای عوض کردن و تعمیر سنسور تاکو تماس حاصل نمایید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی بلومبرگ و خاموشی

اگر از برق‌دار بودن پریز لباسشویی اطمینان پیدا کردید مشکل خاموشی ماشین لباسشویی به خاطر معیوب شدن برد الکترونیک آن است. گاهی علت خاموشی لباسشویی بلومبرگ نوسانات برق شهر و برخی اوقات به خاط اتصالی در یکی از قطعات ماشین لباسشویی می‌باشد.

آبریزی و نشتی آب از زیر لباسشویی

گاهی اوقات به خاطر نشتی از بخش جاپودری لباسشویی و محفظه آن آبریزی از زیر لباسشویی به وجود می آید. و برای تعمیر نیاز به حضور تکنسین و چسب‌کاری و آب بندی قاب و محفظه جاپودری است. البته به خاطر نشتی در اتصالات مرتبط به ورود و خروج آب، نشت آب از لباسشویی بلومبرگ می‌تواند به وجود بیاید.

آبریزی از لاستیک دور درب لباسشویی

به طور معمول با جدا شدن بخشی در حد یک بند انشگت از پایین لاستیک لباسشویی، نشتی آب از زیر لاستیک یا واشر دور درب لباسشویی به وجود میاید. با عوض کردن لاستیک درب و یا چرخش آن به وسیله تکنسین تعمیرات لباسشویی بلومبرگ برطرف کردن نشتی آب انجام میگیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کلور در کرج

عوض کردن المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ

المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ مسئولیت گرم کردن آب در برنامه های مختلف را برعهده دارد. خرابی المنت ماشین لباسشویی بلومبرگ میتواند موجب گرم نشدن آب و نمایش خطا بر روی صفحه دیجیتال ماشین لباسشویی بلومبرگ شود.

عوض کردن میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی بلومبرگ

میکروسویچ یا همان قفل درب ماشین لباسشویی بلومبرگ مسئولیت قفل کردن درب در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی بلومبرگ را بر عهده دارد تا از باز شدن یهویی درب و نشت آب به بیرون در هنگام کار ماشین لباسشویی جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید:تعمیر ماشین لباسشویی دوو در فردیس

جهت خرابی میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی بلومبرگ دستگاه شروع به کار نخواهد کرد. میکروسوییچ درب لباسشویی بلومبرگ انواع مختلفی دارد و باید برای هر مدل از ماشین لباسشویی بلومبرگ میکروسوییچ درب مناسب با همان مدل نصب شود. شما میتوانید برای عوض کردن میکروسوییچ درب مناسب با ماشین لباسشویی بلومبرگ خود از متخصصان مرکز تعمیرات بلومبرگ کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در اندیشه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *