تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر یخچال کلور

تعمیر یخچال کلور

ما در این مطلب به مبحث تعمیر یخچال کلور میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال الکترواستیل، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی الکترواستیل و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر یخچال کلور

تعمیر هوشمندانه یخچال نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. در غیر این صورت نمی توانیم عیب یابی را به خوبی انجام دهیم و اگر عیب یابی به خوبی انجام نشود با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.

اکیدا توصیه می شود برای تعمیر این محصول با شرکت های معتبر تماس بگیرید تا بتوانید مراحل تعمیر را به خوبی طی کنید. در ادامه قصد داریم اطلاعات کامل هزینه تعمیر یخچال کلر و همچنین ایرادات مهم این محصول را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

بیشتر بخوانید: علت آب دادن یخچال صنام

نمایندگی تعمیرات یخچال کلور در کرج

با انتخاب خدمات تعمیرات نمایندگی یخچال کلور در کرج می توانید از خدمات تعمیرات در محل ما بهره مند شوید. برای دریافت خدمات تعمیر یخچال کلر در محل کافی است با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس گرفته و یا ثبت سفارش آنلاین موجود در وب سایت ما را تکمیل نمایید. اعزام نیرو به محل را در کمترین زمان ممکن نهایی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: علت ارور دادن یخچال دوو

خدمات تعمیرگاه یخچال کلور

تعمیرات سرویس در زمینه تعمیرات یخچال کلور به شرح زیر می باشد:

 • تعویض سنسورها
 • تعویض موتور
 • تعمیر برد
 • تعویض کمپرسور
 • تعویض عنصر یخ زدایی
 • ترموستات را تنظیم کنید
 • تعویض ترموستات
 • تعویض لاستیک درب
 • تعویض ترمودیسک
 • تعویض فیلتر
 • تعمیر شیر برقی

بررسی و معرفی عیوب رایج در یخچال فریزر کلور

یخچال کلور یکی از یخچال های ساخت داخل است که فروش بالایی در بین محصولات مشابه داخلی دارد. اما این برند یخچال نیز ممکن است با عیب و نقصی مواجه شود که به مرور زمان نیاز به تعمیر دارد.

همانطور که می دانید برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد و در این قسمت به معرفی مشکلات رایج در یخچال های کلر می پردازیم و راه حل هایی را در اختیار شما قرار می دهیم که با استفاده از آنها می توانید این مشکلات را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: نشانه های خرابی برد یخچال دوو

علت صدای ناخوشایند یخچال کلر چیست؟

یخچال در حین کار صداهای ضعیفی تولید می کند که کاملا طبیعی و طبیعی است. اما اگر صداها به اوج خود رسید و آزاردهنده شد، باید توجه داشته باشید که یک مشکل اساسی در دستگاه شما وجود دارد.

با توجه به تجربه تعمیرکاران ما در نمایندگی تعمیرات یخچال کلور، شایع ترین علت این مشکل خرابی کمپرسور، ناهماهنگی دستگاه و معیوب بودن فن داخلی یخچال می باشد. در این مورد، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که دستگاه شما تراز است.

اگر یخچال تراز بود و از این نظر مشکلی نداشت به فن و کمپرسور یخچال مراجعه کنید و این دو قسمت را بررسی کنید و ببینید مشکل کدام یک است و برای عیب یابی و تعمیر یخچال ایرانی خود با یخچال کلور تماس بگیرید.

چرا از یخچال کلور آب نشت می کند؟

یک روز ممکن است با مشکل نشت آب از یخچال کلر خود مواجه شوید. آیا می دانید در این شرایط چه باید کرد؟ و ریشه مشکل کجاست؟ ابتدا باید بررسی کنید و ببینید نشتی آب از کدام قسمت یخچال است.

این احتمال وجود دارد که نشتی آب از قسمت زهکشی دستگاه باشد که شاسی آن شکسته است و در این شرایط باید برای تعویض شاسی با نمایندگی تعمیرات یخچال کلور تماس گرفته و از کارشناسان این مجموعه مشاوره بخواهید.

زمانی که لوله های فاضلاب یخچال شما بیش از حد کثیف یا مسدود شده باشد، ممکن است با نشت آب از یخچال مواجه شوید. این لوله ها را مسدود کنید تا مشکل شما حل شود. در غیر این صورت با نمایندگی نصب و تعمیر یخچال کلور تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

چرا یخچال کلور خنک نمی شود؟

وقتی می بینید یخچال ایرانی شما خنک نمی شود، احتمالا در مکان نامناسبی قرار گرفته و در معرض نور خورشید و گرما قرار گرفته است. اگر می خواهید مشکل خود را حل کنید، جای یخچال را عوض کنید و فضای بهتری برای آن در نظر بگیرید.

اگر محل یخچال را تغییر دادید، اگر مشکل شما برطرف نشد، باید دمای دستگاه را بررسی کنید و دمای یخچال خود را روی دمای استاندارد قرار دهید تا مشکل شما حل شود. در غیر این صورت تکنسین های ما در نمایندگی تعمیرات یخچال کلور آماده خدمت رسانی به شما مصرف کنندگان می باشند.

علت یخ زدگی یخچال کلور چیست؟

باز و بسته شدن مکرر درب یخچال، پوسیدگی و پارگی لاستیک های اطراف درب یخچال، گاز نبودن یخچال و … از اصلی ترین دلایلی است که باعث یخ زدگی یخچال می شود.

سعی کنید درب یخچال خود را زیاد باز و بسته نکنید و در صورت پارگی یا پوسیدگی لاستیک های اطراف درب با نمایندگی تعمیرات یخچال کلور تماس بگیرید تا لاستیک های اطراف درب یخچال خود را تعمیر و تعویض کنند.

چرا یخچال کلور همیشه کار می کند؟

خرابی ترموستات و کمپرسور یخچال کلر از جمله شایع ترین دلایلی است که باعث می شود یخچال کلر همیشه کار کند. به عنوان مثال وقتی در یخچال خود را زیاد باز و بسته می کنید و یا غذای داغ را داخل آن می گذارید، با این کار فضای داخلی یخچال را گرم می کنید و کمپرسور یخچال باید برای خنک شدن فضا زیاد کار کند.

داشته باشند و کاملاً کار کنند، بنابراین برای رفع این مشکل از باز و بسته کردن مداوم درب یخچال و قرار دادن مواد غذایی داغ داخل آن جدا خودداری کنید.

بیشتر بخوانید: علت گرم شدن بخش فریزر در یخچال دوو

خطاهای یخچال کلور

خطاهای اصلی یخچال کلر شامل موارد زیر است:

کد خطا E1

شرح خطا: خرابی سنسور یخچال

بیشتر بخوانید: علت جمع شدن آب در یخچال الکترواستیل

کد خطا E2

شرح خطا: خرابی سنسور فریزر

کد خطا E3

شرح خطا: خرابی سنسور محیطی

کد خطا F1

شرح خطا: اگر یخچال خراب باشد

کد خطا F2

شرح خطا: فن فرهای شکسته

بیشتر بخوانید: علت خرابی سنسورهای یخچال سامسونگ

کد خطا F3

شرح خطا: خرابی فن کندانسور (فن موتور)

کد خطا –

توضیحات خطا: بدون خطا

کد خطا F2

توضیحات خطا: فن فریزر

کد خطا F1

توضیحات خطا: فن یخچال

بیشتر بخوانید: علت خرابی المنت یخچال فریزر سامسونگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید امرسان ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی امرسان در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید بای ساید امرسان، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com


 • نمایندگی یخچال کلور در اندیشه
 • تعمیرات سرویس
 • تعمیر یخچال کلور در کرج
 • نمایندگی یخچال کلور در ملارد

مطالب مرتبط