تعمیرات ماشین لباسشویی, مقالات

تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مارلیک

تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ در مارلیک - نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اندیشه - کرج - مارلیک - ملارد - فردیس -تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

ایرادات متداول مشاهده شده توسط نمایندگی لباسشویی بلومبرگ در مارلیک

ماشین های لباسشویی بر اثر استفاده نکردن درست و یا بر اثر کارکرد خیلی زیاد دچار نقص های فنی می شوند.

بعضی از این ایرادات با تغییر در فرایند استفاده و بهره گیری از شیوه های ساده ای برطرف می شوند ولی برخی دیگر از ایرادات باید به وسیله تعمیرکار متخصص از نمایندگی بلومبرگ در مارلیک رفع عیب شوند. در زیر بعضی از ایرادات متداول این وسیله برقی را برای شما آورده ایم:

 • عدم بسته شدن درب ماشین لباسشویی یا باز نشدن آن
 • دکمه های ماشین لباسشویی به هر علتی فرو رفته اند و بیرون نمی آیند در نهایت پروسه روشن و خاموش کردن دستگاه دچار اختلال می شود.
 • تنظیم نکردن بازه زمانی شستشو لباس ها یا تغییر آن در هنگام آب کشی رخت ها
 • نشتی آب از زیر لباسشویی یا محفظه آن
 • نشتی دادن آب از شیلنگ ماشین لباسشویی و یا محفظه ریختن پودر
 • صدا خیلی بلند و لرزش خیلی زیاد در حین شستشو و آبکشی لباس ها
 • به خوبی تمیز نشدن رخت ها در لباسشویی
 • آبکشی نکردن صحیح رخت ها در لباسشویی
 • مسدودیت شیلنگ آب سرد و گرم ماشین لباسشویی
 • گرفتگی محل خروج آب از لباسشویی
 • عدم خالی شدن پودر لباسشویی درون دستگاه
 • نچرخیدن درام ماشین لباسشویی و گیر کردن مداوم آن
 • کم شدن قدرت چرخش و سرعت شستشو لباس ها در لباسشویی
 • خاموش و روشن شدن مداوم ماشین لباسشویی در هنگام شستشو
 • بودن جریان الکتریسیته در محفظه ماشین لباسشویی
 • دچار اتصالی شدن سیم برق ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی

چنانچه شما هم یکی از ایرادات عنوان شده را در ماشین لباسشویی خود مشاهده کردید نگران نباشید. شما می توانید با تعمیرگاه تعمیرات سرویس تماس بگیرید تا در کمتر از ۲ ساعت تعمیرکار متخصص را به محل شما اعزام کنند و بعد از ایراد یابی دستگاه شما آن را تعمیر کنند.

بیشتر بخوانید: علت قفل شدن درب ماشین لباسشویی دوو

به طور معمول بیشتر مراجعه کنندگان به این مرکز، به دلیل ایرادات متداولی در لباسشویی خود نسبت به تعمیرات دستگاه اقدام می کنند. از شایع ترین و معمول ترین ایرادات ماشین لباسشویی بلومبرگ عبارتند از:

 • حرکات لرزشی و پرشی خیلی شدید ماشین لباسشویی بلومبرگ:

به ندرت ماشین لباسشویی را می توان پیدا کرد که هیچ نوع لرزشی نداشته باشد. لرزش ماشین لباسشویی در حد کم، موضوعی کاملا عادی است. ولی چنانچه لرزش دستگاه نسبت به پیش تر شدیدتر و بیشتر شده و حالت پرشی دارد غیر عادی است. امکان دارد علت این اتفاق تراز نبودن دستگاه روی سطح زمین باشد یا اینکه به علت جدایی کمک فنر و شاسی چنین حالتی رخ دهد.

 • تخلیه نکردن آب از دستگاه:

چنانچه آب از ماشین لباسشویی تخلیه نشود، علت آن را می توان در دو مورد پیدا کرد:

 1. پمپ دستگاه دچار خرابی شده است.
 2. ایرادی در فیلتر ایجاد شده است.

در چنین موقعیتی اولین اقدام مهم تخلیه آب داخل دستگاه با خارج کردن شلنگ تخلیه است. بعد از آن باید نسبت به تعمیر اقدام نمود و از یک مرکز قابل اطمینان بهره مند شد.

 • سر و صدای زیاد و غیر معمولی دستگاه:

با پیشرفت تکنولوژی این روزها ماشین های لباسشویی کم سر و صدایی ایجاد شده اند که در هنگام کار کردن معمولا ساکت هستند. پس چنانچه ماشین لباسشویی در هر کدام از مراحل کار خود صدایی ناهنجاری و نامتعارف که از حالت عادی آن فرق دارد ایجاد کند، نشانه مشکل در کار دستگاه است. این مشکل می تواند به خاطر گیر کردن یک قطعه یا ایرادی در دیگ باشد و حتما جهت برطرف کردن آن باید دستگاه را تعمیر کرد.

 • عدم چرخش دیگ دستگاه:

یکی دیگر از ایرادات شایع و متداول در ماشین های لباسشویی بلومبرگ عدم چرخش دیگ شستشو و ثابت ماندن آن است. از عوامل احتمالی ایجاد این ایراد می توان به اختلال در کارکرد سنسورهای داخل دستگاه، ایراد در کمربند درایو یا یک خراب شدن در موتور دستگاه اشاره کرد. آن چه معلوم است، مهم بودن رسیدگی به این ایراد به شکل حرفه ای و به وسیله کارشناسان نمایندگی تعمیرات بلومبرگ تعمیرات سرویس و دیگر مراکز مربوطه است.

 • ایراد در آب گیری دستگاه:

برخی اوقات دستگاه توانایی آبگیری نیست یا آبگیری به آهستگی انجام می گیرد. این ایراد می تواند عوامل متعددی داشته باشد. برای مثال باز بودن درب ماشین لباسشویی، از دست رفتن اتصال و ارتباط میان کلید تایمر و خرابی میکروسوئیچ.

بیشتر بخوانید: کد ارور ماشین لباسشویی اسنوا

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی بلومبرگ:

چنانچه بعد از شستشوی لباس ها، درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، امکان دارد ایرادی در قفل درب و یا روند تخلیه آب باشد.

 • آب گیری پیوسته که قطع نمی شود:

یکی از ایرادات تقریبا معمول در ماشین های لباسشویی قطع نشدن روند آبگیری دستگاه است. خراب بودن شیر ورودی آب دستگاه، می تواند سبب چنین ایرادی شود که نهایت آن بیش از اندازه زیاد شدن آب داخل دیگ است.

همینطور ایراد قطع نشدن آبگیری دستگاه می تواند به خاطر ایراد در تایمر دستگاه، سوییچ فشار و فشار کم آب باشد. جهت تشخیص این که علت اصلی ایراد چیست، می توان برق دستگاه را قطع کرد. اگر هنوز هم آب در حال وارد شدن به داخل دیگ بود، بنابراین یعنی ایراد از شیر ورودی دستگاه است. ولی چنانچه با قطع برق این روند مشکل ساز قطع شد، بنابراین مشکلی در قطعات الکترونیکی نصب شده در ماشین لباسشویی وجود دارد.

بیشتر بخوانید: علت صدای لباسشویی دوو هنگام خشک کن

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی بلومبرگ:

یکی دیگر از ایرادات مرتبط با ماشین های لباسشویی بلومبرگ که سبب نگرانی مصرف کنندگان می شود، روشن نشدن دستگاه است. ابتدایی ترین کاری که باید در چنین موقعیتی انجام داد، بررسی اتصالات دستگاه به برق و پریز برق است.

چنانچه مشکل از متصل بودن برق نباشد، علت احتمالی روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند اختلال در سوییچ درب دستگاه باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هیمالیا در ملارد

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بلومبرگ در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بلومبرگ، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط