K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

551  690  91 - 026 

K5H2j08

پشتیبانی 24 ساعته

552  690  91 - 026 

مقالات

تعمیرات یخچال, مقالات

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فردیس

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فردیس -تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فردیس میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در فردیس

با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی بوش، در بیشتر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل حل است. چون که قطعات اصلی محصولات بوش، کیفیت خیلی بالایی دارند و به سادگی معیوب نمی شود.

بنابراین تعمیرکاران لوازم خانگی بوش باید آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را به طور دقیق انجام داده و از تحمیل کردن هزینه های زیاد به شما خودداری کنند.

عیب یابی دستگاه، مهمترین قسمت از روند تعمیرات است. اگر عیب یابی به طور درست و صادقانه انجام شود رضایت مشتریان بوش بیش از پیش خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

علائم خرابی در ماشین لباسشویی بوش

بروز ایراد و خرابی در ماشین لباسشویی بوش می‌تواند عوامل بسیار زیادی داشته باشد که بعضی از آنها عبارتند از:

  • سروصدای خیلی زیاد
  • روشن نشدن دستگاه
  • نچرخیدن دیگ
  • خالی و پرنشدن آب به طور درست
  • داغ شدن بیش از حد دستگاه
  • نشتی آب در هنگام آبگیری
  • استشمام بوی سوختگی

در حقیقت کلیه کاربران باید بعد از مشاهده چنین نشانه هایی، بلافاصله با نمایندگی‌ مجاز برند بوش در ایران تماس گرفته و درخواست تعمیر ماشین لباسشویی خود را ثبت کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک در ملارد

چه موقعی باید از نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش کمک بگیرید؟

برای هر ماشین لباسشویی احتمال دارد مشکلات رایجی ایجاد شود که اولین قانئن برای تعمیر لباسشویی بوش توسط تکنسین‌های نمایندگی لباسشویی بوش پیداکردن نقطه ایراد است که بعضی از آن‌ها عبارت‌اند از:

نچرخیدن دیگ:

وقتی که ماشین لباسشویی بوش در حالت آماده‌ به‌ کار است ولی دیگ آن نمی‌چرخد به‌ منظور هشداری برای خراب شدن موتور دستگاه لباسشویی خواهد بود که باید فورا با مجموعه تعمیرات سرویس ارتباط بگیرید.

تخلیه نشدن آب:

به طوری که ماشین لباسشویی آب را به درستی تخلیه نمی‌کند ممکن است که چنین ایرادی مرتبط با پمپ تخلیه لباسشویی بوش باشد که این ایراد به‌طور معمول با ایجاد شدن صدای غیر معمولی همراه است.

بازنشدن درب:

ممکن است که پس از تمام شدن مراحل شست‌وشو، در ماشین لباسشویی باز نشود. در این صورت می‌توانید برای بازکردن درب آن از ضامن اضطراری استفاده کنید و پس از آن برای پیگیری ایراد از تکنسین‌های تعمیرات سرویس درخواست کمک کنید.

داغ‌کردن دستگاه:

هیدرواستات لباسشویی بوش یکی از قطعاتی است که در تنظیم کنترل کردن سطح آب نقش دارد و به گونه ای که مشکلی برای کارکرد این بخش به وجود آید به طور معمول نشانه‌هایی مثل گرم‌شدن بیش از اندازه لباسشویی را نشان می‌دهد.

برق داشتن بدنه:

نقص فنی و خراب بودن در اتصالات برقی و داخلی دستگاه، زنگ‌زدگی پریز برق،فرسوده شدن سیم‌پیچ‌ها و بعضی موارد دیگر می‌تواند موجب بروز چنین ایرادی شود که تماس با شرکت تعمیرات سرویس می‌تواند در امر تعمیرات لباسشویی بوش به شما کمک کند.

بیشتر بخوانید: تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در مارلیک

اهمیت عیب یابی در تعمیرات لباسشویی بوش

یکی از مهم‌ترین مراحل تعمیر ماشین لباسشویی، عیب یابی کردن آن است.

در حقیقت تکنسین‌های شرکت بوش پیش از هرگونه اقدام با بررسی کردن ارورها، دلیل بروز مشکل و ارور را کشف کرده و بعد با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارند و دانش و تخصص خود، به رفع کردن آن می‌پردازند.

البته فراموش نکنید؛ اگر روند سرویس و نگهداری را درست پیش ببرید و در وقت درست به سرویس ماشین لباسشویی بپردازید، عیب یابی‌ها تا پیش از اینکه به مشکل تبدیل شوند شناسایی شده و زفع خواهند شد.

به این ترتیب حتی هزینه به دفعات پایین‌تری را پرداخت خواهید کرد.

چطور درب ماشین لباسشویی بوش را باز کنیم؟

برای باز کردن درب لباسشویی اول پس از تمام شدن کار دستگاه باید خاموش کند حدود ۳ تا ۵ دقیقه بعد از تمام شدن کار صبر کنید درب دستگاه را توسط دستگیره باز کنید و در برخی از مدل‌های جدید دستگیره ندارد باید درب را به جهت بیرون به آرامی بکشید تا باز شود اگر درب باز نشود علل های مختلفی دارد.

اول باید از به پایان رسیدن برنامه مطمئن باشید بعد چک کنید داخل دستگاه که درست شسته و آبکشی و مرحله خشک کردن انجام شده باشد یعنی تخلیه شدن آب کامل انجام شده باشد و بعد میکروسوئیچ درب خوب باز و بسته کنید و تست کنید.

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش

عوامل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش این است که اول باید از به پایان رسیدن برنامه مطمئن شویم یعنی برنامه مراحل کار خود را به درستی به پایان رسانده و امکان دارد تخلیه نشدن کامل آب در مرحله آخر خشک کردن درست انجام نشده باشد و تست دستگیره درب باید چک شود که شکستگی نداشته باشد.

پس از تست قفل درب یا میکروسوئیچ حرارتی خراب نباشد در آخر می‌تواند برد دستگاه ایراد داشته باشد که نتواند برنامه را به درستی به پایان برساند و فرمان باز شدن درب را نشان نمی‌دهد. در این حالت بهتر است با شرکت خدمات پس از فروش تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ

چطور فقط از خشک کن لباسشویی بوش استفاده کنیم؟

در لباسشویی‌های بوش قابلیت استفاده خشک کن تنها وجود دارد.

اول باید مقدار مشخص لباس خیس یا مرطوب را در داخل سبد لباسشویی گذاشته و بعد به نسبت نوع لباس سرعت دور خشک کن را تنظیم کرده و در نهایت کلید استارت یا شروع کار را می‌زنیم تا دستگاه شروع به کار کند.

دکمه خشک کن لباسشویی بوش کدام است؟

کلید  SPIN دکمه خشک کن  لباسشویی بوش است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالاتتان را ارسال نمایید تا به آنها پاسخ دهیم

سوالاتتان را در مورد فروش آنلاین ارسال نمایید تا در سریع ترین  زمان ممکن به شما پاسخ دهیم 
ستون کناری