تعمیرات ماشین ظرفشویی, تعمیرات ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج - تعمیر یخچال در کرج - نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اندیشه کرج - مارلیک - ملارد - فردیس - تعمیرات سرویس

ما در این مطلب به مبحث تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش ،ساید بای ساید ملارد، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در کرج

راه اندازی دوباره یا ریست ماشین لباسشویی بوش یعنی حذف برنامه انتخاب شده و برگشت به تنظیم اولیه کارخانه و یا پاک کردن برنامه لباسشویی.

برای این کار بهترین راهکار این است که اول دستگاه را از برق کشیده و پس از گذشت حدود ۵ دقیقه، دستگاه را به برق متصل کرده و یک برنامه دلخواه انتخاب کنید.

پس  از گذشت حدود ۳ دقیقه وقتی دستگاه کامل آبگیری کرده و چرخیدن را شروع کرد، دستگاه را روی حالت Off قرار داده و بعد روشن کنید.

برنامه تخلیه آب که یک زمان دقیقه دارد را انتخاب کنید و دکمه شروع را فشار دهید تا دستگاه کار تخلیه آب را انجام دهد و پس از پایان، دستگاه را خاموش کنید و دستگاه کاملاً ریست شده و برای برنامه جدید حاضر است.

برای راه اندازه مجدد فکتوری احتیاج است تا برد دستگاه توسط مهندس الکترونیک شرکت باز شود و پس از پاکسازی برنامه قبلی، برنامه جدیدی مناسب با مدل و سریال دستگاه نصب شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در کرج

چطور درب ماشین لباسشویی بوش را باز کنیم؟

برای باز کردن درب ماشین لباسشویی اول پس از تمام شدن کار دستگاه باید خاموش کنید حدود ۳ تا ۵ دقیقه پس از تمام شدن کار صبر کنید درب دستگاه را توسط دستگیره باز کنید و در برخی از مدل‌ های جدید دستگیره ندارد باید درب را به جهت بیرون به آرامی بکشید تا باز شود اگر درب باز نشود دلیل های گوناگونی دارد. اول باید از تمام شدن شدن برنامه مطمئن باشید بعد بررسی کنید درون دستگاه را که درست شسته و آبکشی و مرحله خشک کردن انجام شده باشد به این معنی که تخلیه آب کاملا انجام شده باشد و بعد میکروسوئیچ درب را خوب باز و بسته کنید و تست کنید.

دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش چیست؟

دلیل های باز نشدن درب ماشین لباسشویی بوش این است که اول باید از تکمیل شدن برنامه مطمئن شویم.

یعنی برنامه مرحله های احل کار خود را درست به اتمام رسانده و امکان دارد تخلیه خالی نکردن کامل آب در مرحله آخر خشک کردن درست انجام نشده باشد و دستگیره درب باید چک شود که شکستگی نداشته باشد.

بعد از تست قفل درب یا میکروسوئیچ حرارتی خراب نباشد در نهایت می‌تواند برد دستگاه ایراد داشته باشد که نتواند برنامه را به خوبی  به اتمام برساند و فرمان باز شدن درب را نشان نمی‌دهد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در کرج

چطور فقط از خشک کن ماشین  لباسشویی بوش استفاده کنیم؟

در ماشین لباسشویی‌ های بوش توانایی استفاده خشک کن به تنهایی وجود دارد. اول باید اندازه معین لباس خیس یا مرطوب را در درون سبد لباسشویی قرار داده و بعد به نسبت نوع لباس سرعت دور خشک کن را تنظیم کرده و در آخر کلید شروع کار را می‌زنیم تا دستگاه شروع به کار کند.

سرویس های دوره‌ای ماشین لباسشویی بوش

همیشه گفته می‌شود؛ جلوگیری بهتر از درمان است و این مسئله حتی راجب ماشین لباسشویی بوش هم صدق می‌کند. استفاده از سرویس‌های دوره‌ای مشخص شده از سوی تعمیرات سرویس به شما این اطمینان را می‌دهد تا همیشه پیش از ایجاد مشکل و به بار آمدن هزینه‌ های زیاد، نسبت به به وجود آمدن خرابی‌ ها مطلع شده و در جهت رفع آن قدم بردارید.

اگر می‌خواهید ماشین لباسشویی شما برای سالیان زیاد سالم بماند و کارکردی قابل قبول را عرضه کند باید از مواد شوینده متناسب استفاده کنید، لباس‌ ها را در دمای درست بشویید، لوله‌ها و شیلنگ‌ های آن را همیشه چک کنید، لباس‌ های خشک را در ماشین لباسشویی قرار دهید و همینطور بدنه ماشین لباسشویی و محفظه شستشوی آن  را تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ماشین لباسشویی هیمالیا

چطور فیلتر ماشین لباسشویی بوش را تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن فیلتر اول باید دستگاه خاموش باشد و از برق جدا کنید. در بخش پایین دستگاه سمت راست دریچه محافظ پلاستیکی سفید رنگی به شکل مستطیل کوچک که در بخش بالای آن پلاستیکی است را به جهت پایین فشار دهید تا دریچه محافظ باز شود بعد شلنگ کوچکی وجود دارد که بهتر است در ظرف کوچکی دریچه شلنگ را باز کنید. تقریبا نیم لیتر آب، کف دستگاه می‌باشد آن را خالی کنید.

بعد دریچه گرد سفید یا مشکی را در سمت عقربه‌ های ساعت بچرخانید تا دریچه اصلی فیلتر تخلیه باز شود.

حتما پیش از در آوردن دستمال کوچک از جنس حوله زیر دریچه قرار دهید تا در هنگام باز کردن و خارج نمودن دریچه اندازه آب کمی که در فیلتر است روی زمین نریزد و بعد فیلتر را بیرون آورده و کاملاً بشورید و در تمام شدن کار، فیلتر را در جای خود قرار دهید و به جهت خلاف عقربه‌ های ساعت بچرخانید تا کامل بسته شود و نشت آب نداشته باشد سپس سری شلنگ کوچک را بسته و در نهایت دریچه محافظ فیلتر را ببندید حالا فیلتر دستگاه تمیز شده و  آماده کاکرد می‌باشد.

ماشین لباسشویی بوش را چگونه جرم گیری کنیم؟

در ماشین لباسشویی‌ های جدید بوش آلارم دستگاه که احتیاج به جرم‌ گیری دارد فعال می‌شود برای جرم‌ گیری کردن بهتر است اول دستگاه را روی برنامه درام کلین قرار بدهید و بعد پودر یا قرص جرمگیر را درون سبد لباس‌ ها قرار داده و دستگاه را روشن کنید تا دستگاه کامل جرم‌گیری شود.

در ماشین لباسشویی‌ های قدیمی‌ تر هم روی برنامه متوسط دمای آب حدود ۶۰ درجه قرار دهید و دستگاه حتماً در زمان جرم‌گیری باید عاری از هرگونه لباس باشد و در مرحله جرم‌ گیری دور خشک کن را در پایین ترین دور قرار دهید به دلیل اینکه احتیاجی به سرعت بالای دور خشک کن نیست و پس از استفاده از برنامه جرم‌گیری فیلتر بخش پایین دستگاه را تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ماشین لباسشویی بلومبرگ

خدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس): نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش در کرج و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک 

برای انجامخدمات تعمیرات انواع لوازم خانگی( تعمیرات سرویس) مانند: نمایندگی تعمیر انواع یخچال بوش تعمیر یخچال در کرج -نمایندگی تعمیر یخچال بوش در اندیشه کرج – مارلیک – ملارد – فردیس – تعمیرات سرویس، یخچال ساید بای ساید، تعمیر انواع ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک می توانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

شماره تماس 24 ساعته نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (تعمیرات سرویس) :

شماره تماس: 02691690551

شماره تماس: 02691690552

شماره تماس: 02691690553

شماره تماس: 02191692114

شماره تماس: 02191692115

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار- مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل تعمیرات سرویس : fansvc60@gmail.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *