مقالات, تعمیرات ساید بای ساید

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک

تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک - نمایندگی تعمیر ساید بای ساید در اندیشه - کرج - فردیس و مارلیک و ملارد -تعمیرات سرویس: 02191692115

ما در این مطلب به مبحث نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیرات انواع لوازم خانگی(تعمیرات سرویس) مانند:نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید دوو ، تعمیر انواع ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دوو در تمامی مناطق کرج، ملارد، اندیشه، فردیس، شهریار، مارلیک میتوانید با کارشناسان و متخصصین تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در مارلیک

شرکت لوازم خانگی دوو در سال 1967 در شهر سئول کره جنوبی تاسیس شد و سریعا پیشرفت کرد و تبدیل به برندی جهانی گشت.

در بین محصولات تولیدی این شرکت یخچال ساید بای ساید دوو به خاطر کیفیت خیلی بالای آن و به کارگیری از نوین ترین تکنولوژی های دنیا و جذابیت ظاهری از مشهوریت بسیاری در بین مردم برخوردار می باشد ولی درعین کیفیت بالای این محصول همچنان امکان دارد دچار نقص و خرابی شود و احتیاج به تعمیر یخچال ساید بای ساید دوو باشد.

از طرفی دیگر در بین برندهای مختلف یخچال، تعمیر ساید بای ساید دوو پیچیدگی زیادی دارد و باید در انجام آن تمام دقت و مهارت را به کار گرفت.

توجه کنید که تعمیر ساید برند دوو را نمیتوان به هر شخصی واگذار کرد چون که بی شک توجه نکردن به این موضوع، شما را ناچار به پرداخت هزینه ها و خرابی بیش تری می کند پیشنهاد میشود که اگر یخچال ساید شما احتیاج به سرویس یا تعمیر دارد، با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید دوو تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ساید بای ساید دوو در مارلیک

مشکلات متداول در تعميرات ساید بای ساید دوو

چشمک زدن نمایشگر

در ساید دوو وقتی که برد مرکزی ساید دوو دچار خرابی شده باشد امکان دارد نمایشگر خاموش و روشن شود جهت تعمیر ساید دوو در این حالت متخصص تعمیر یخچال دوو و ساید دوو باید برد مرکزی رو تست و جهت نیاز تعمیر کند.

قابل ذکر است تعمیر یخچال دوو کاری تخصصی است که به وسیله تکنسین حرفه ای انجام میگیرد.

گاهی اوقات پس از قطع و وصل برق صدای تق تق از یخساز ساید دوو به گوش میرسد که بیشتر اوقات خرابی مرتبط با برد مرکزی است و با تعمیر برد ساید دوو ایراد یخساز هم رفع میشود.

سرد نبودن به حد کافی يخچال ساید دوو

در صورتی که سرماي يخچال دوو شما کاهش یافته است بايد چند مورد را بررسی کنید.

اول از همه يخچال نبايد سمت وسايل گرمایشی مانند بخاری يا اجاق گاز قرار بگيرد و البته دستگاه نبايد در برابر نور مستقيم خورشيد هم قرار داشته باشد.

همینطور دستگاه بايد در کمترین حد 10 سانتي متر از ديوار فاصله داشته باشد.

ولی از نظر فنی دلیل کاهش سرما در تعمیر يخچال دوو مي تواند به خاطر خراب بودن کمپرسور، نشتی گاز، اتمام گاز يا کاهش گاز، ایرادات سيستم ديفراست، خراب بودن فن، خراب بودن برد الکترونيکي، خراب بودن ترموديسک، خرابی المنت و… رخ داده باشد بلافاصله بعد از اطمینان از تولید نکردن سرما به وسیله یخچال جهت پیشگیری از بروز صدمات بیشتر به یخچال برای تعمیر یخچال فریزر دوو با نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تعمیرات سرویس تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر در ملارد

عدم خروج آب از آبريز ساید بای ساید دوو

در صورتی که آب از آبريز دستگاه خارج نمي شود، بايد موردهایی از جمله خرابي شير برقی، خرابی پدال آب سرد کن، پارگی يا گرفتگی شلنگ هاي انتقال آب داخل درب يخچال و… به وسیله يک تعميرکار حرفه ای از تعميرگاه ها و نمايندگی تعميرات يخچال دوو بررسی شوند.

منجمد شدن مواد غذايی در محفظه يخچال

در صورتی که مواد غذايی در يخچال يخ مي زند، بايد اول دمای دستگاه را چک کنيد که روي درجه بسیار پايينی نباشد، چون در دماي پايين تر از منفی 5، مواد غذايی منجمد مي شوند.

همینطور بايد دقت کنید که مواد غذايی نزديک دريچه هواي سرد قرار نگرفته باشد.

و بهتر است تا غذا هايی که خاصیت مايع دارند در طبقات بالا تر قرار داشته باشند.

 صدای ناهنجار يخچال ساید دوو

در صورتی که سر و صدای غير طبیعی و بلندی از دستگاه شما به گوش مي رسد بايد موردهایی از جمله تراز نبودن دستگاه، صاف نبودن سطحي که دستگاه روي آن قرار گرفته است، خراب بودن موتور، خرابی فن کندانسور، خرابی لرزه گير کمپرسور ( لاستيک نگهدارنده موتور )، شاتون زدن موتور، شل شدن اتصالات موتور و… بررسی شوند.

به طور مثال جهت خرابی فن کندانسور بايد اين قطعه را عوض کنيد.

عدم اتومات يخچال ساید دوو

در صورتی که دستگاه شما اتومات نمی کند، بايد موردهایی از جمله سنسور يا ترموستات، لاستيک دور درب، ميزان گاز، برد الکترونيکی، وضعيت فن، برفک زدگی در اواپراتور و… را چک کنيد.

در صورتی که لاستيک دور درب از جاي خود خارج شده بايد آن را در جای خود متصل کنيد و جهت خراب بودن بايد آن را عوض کنيد که این مورد حتما باید به وسیله تکنسین حرفه ای تعمیر یخچال فریزر دوو انجام گیرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در فردیس

يخ زدن ( برفک زدن ) بخش فريزر در ساید بای ساید دوو

يخچال های جديد دوو نوفراست می باشند در نهایت نبايد فضای فريزر يخ بزند.

عموما يخ زدن يا برفک زدن يخچال فريزر، به خاطر ورود رطوبت به داخل دستگاه، خراب بودن لاستيک دور درب، باز ماندن درب دستگاه به مدت طولانی، خراب بودن ترموستات، خرابی سنسور، خرابی فن، مشکل در ترموديسک، ایراد سنسور ديفراست، خرابی المنت، خرابی برد الکترونيکی و… رخ می دهند.

جهت بروز این ایراد برای تعمیر یخچال دوو و تعمیر ساید دوو در مارلیک حتما با یک متخصص مشورت کنید.

اختلال در تنظیمات نمایشگر یخچال دوو

گاهی اوقات پیش می آید نداشتن سرمایش یخچال به علت اختلال در تنظیمات برنامه ای برد می باشد که در این حالت نیاز به تعمیر یخچال دوو توسط تعمیرکار نیست شما می توانید با ریست کردن برد ایراد را برطرف کنید.

جهت ریست کردن برد نمایشگر یخچال ساید دوو اول قفل را فعال کنید بعد کلید sleep را نگه داشته و همزمان دکمه قفل را پنج بار بفشارید صدای بوق ریست را می شنوید این کار را سه بار تکرار کنید تا برنامه ای سی ریست شود.

به همین راحتی شما خودتان بدون احتیاج به تکنسین تعمیر یخچال دوو خود را انجام داده اید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات ساید بای ساید امرسان در کرج

مطالب مرتبط